yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Gra świetnie. I ma ladne statystyki. Ale przy poziomie gry Salaha, to w tym sezonie nie wiele znaczy.
Mimo wszystko czas pokaże.
0
@Litman boje się że to jest możliwe. Z jednej strony po zakończeniu umowy może podpisać dobry, albo wręcz bardzo dobry kontrakt. Z drugiej strony wielokrotnie mówił że mu się w Barcelonie podoba. Wiec te 5-8 mln na rękę by go ucieszylo.
Niestety my powinniśmy iść w stronę 10mln brutto w maksie.
3
@Korek365 dokładnie. On ma być czymś innym w grze na skrzydle, niż jest Balde. Wystarczy zobaczyć co nasz podstawowych obrońca wyczynia po 2/3 meczu kiedy nie chce mu się wracać, za to do przodu hasa jak dziki mustang.
Przykład takiego powrotu mieliśmy przy golu na 1:2 z Atletico.
Dlatego Martin jest inna opcja. Wtedy kiedy prawe skrzydło gra dużo lepiej i na nim opieramy ciężar. Wtedy właśnie Martin dostaje swoje szanse. Ma zabezpieczyć, nie chodzić wysoko. Dodatkowo z nim współpraca na lewej stronie z kimkolwiek gra wygląd inaczej. Zabiega obronę oraz jeśli dośrodkowuje to z wycofanej piłki. Dla Balde robiony jest tunel na pojedynki szybkościowe.
Bardzo dobrze mieć taką opcje różnorodności. A dodatkowo zawodnika który nie kosztuje milionów wypłaty. Skład liczy 25 graczy. Niestety ale ktoś na ławce musi siedziec.
Jak widać Flick pp początkowych zabawach z dużym rotowaniem stawia na gramie podstawa. Roszady tobi głównie w środku. A w defensywie z konieczności. Nie wiem jak wam ale mi się podoba jego granie. Nie jest to Barcelona naszpikowana gwiazdami. A gra naprawdę dobrą piłkę.
0
Żal mi Ferrana. Po wspaniałej 1 połowie, w drugiej nie dostał żadnego podania. Choć trzeba przyznać, że miejsce robił kolegom. Olmo.Fermin. Yamal mogli zrobić więcej z jego działań.
Inigo wow. Szef obrony. Widać że to on trzyma linie spalonego. Ale Eric widać ma te pewność w grze z nim.
0
@Coutinho007 tylko, że Fort może grać na PO, LO i ŚLO.
Musi być słaby na treningach albo Flick coś do niego ma. U Xaviego to on był typowany do składu jako kolejny gracz że szkółki.
0
@SelloutCrowd co ty bredzisz. Całkowicie dobry mecz. Ma inne zadania niż Balde.
4
Serio Casado? Nic do niego, ale to jest mecz dla Torre. Wynik pewny. Zawodnicy chętni do grania do przodu. Wiec po co DM?
0
@SinMistico bo na ławce prawie nie młodzieży. Kiedyś zawsze ktoś ze szkółki był na ławce, aby go budować. Teraz większość szkółki hasa na boisku.
0
@Lewangoooolsky rykoszet na wykrok. Moglo i leciało 20cm od niego i nie miał szans.
1
Trenerze w 65 min Torre i Fort.
4
Trochę ostatnimi czasy Yamal samolubnie.
4
Panie Flick. Ale już pierwsza połowa powinna ci pokazać, że Pedri nie jest nieśmiertelny i nie ma stalowych Achillesow.
1
@esem91 ja mam takie odczucie, że jak siedzę w koszulce Barcy (z UNICEFEM) podczas meczu, to zawsze gramy dramat.
2
@Quahoo w środę o 13 zdaj się.
0
@Azi Pedri, Yamal i Kounde.
Balde dobrze by było utrzymać w takiej formie ofensywnej. Rapha jest na głodzie po słabszych "wynikowo dla niego" meczach. Widać jak chce się podłączyć do gry, schodząć do środka po piłkę. Yamal przechodzi koło meczu poza 2 akcjami.
Nie ma co tu ryzykować. 1-2 bramki i Walencja może być mega sfrustrowana.
Mamy zmienników. Niech pokopią.
Torre, Fort, Martin, Pau. Niech pobiegają.
0
Ta sytuacja Walencji pokazuje to z czym mamy problem od jakiś 3 sezonów. Nasi w obronie nie potrafią nikogo zostawić na 16 metrze, do przeszkadzania. Tak nam strzelał PSG, tak nam strzelają i słabsze zespoły. "Zbiórki" przed polem karnym, to nasza bolączka.
3
Na drugą połowę powinniśmy wyjść bez Pedriego i Yamala.
Raphinha ma głód. Ale w/w dwójka powinna odpocząć.
0
@Michall99 mega to wygląda Fermin, który jest w każdej akcji obecny.
1
Co tu się dzieje. Ferran który się nie podpala, nie chce na siłę, tylko udrza z głową, to POTWÓR!!!
2
Widać jak to ładnie wygląda z Ferranem, który czyści Ferminowi środek, aby ten wszedł z drugiej linii. Szkoda, że z Lewym tego nie ma. CHoć nie wiadomo czemu, bo Robert też schodzi. Mimo wszystko do piłki jak przy pierwszej bramce już by nie doszedł.
0
Ferminator. Brawo. Pokazuje, że jak gra to daje radę.
0
@Patrykl145 a później mecz kończy się 1:1 bo 17 pokpił sprawę. Patrząc na ten strzał....ani mocny, ani celny. Naprawdę słaby. Ratowała odległość z jakiej został oddany. W tym meczu mam nadzieję nie będzie z tego konsekwencji.
1
Yamalowi karny k.....
Z 7 metrów to w takiej sytuacji powinien zapytać bramkarza gdzie uderzyć. Dziś szczęśliwie. Ale takie sytuacje MUSZĄ być kończone od razu.
0
Wooo brawo Rekin
1
@Marcelinho99 Pena jest bardzo dobrym bramkarzem w 1 na 1. Niestety ma jakiś problem z pozycjonowaniem się i grą na linii. Co jest trochę dziwne, bo w Turcji, to była jego najmocniejsza stron.
Nie potrafi też szybko zaczynać akcji. Nadal ma wpojoną Barcelońską tiki-takę. Poczekać, aż wszyscy wyjdą z pola karnego, położyć, dać piłkę Cubarsiemu do rozegrania.
2
Ja pierdziele. Wy tak serio? Ilu z Nas może przyglądać się treningom? Ilu znasz widzi zarządzanie i współpracę bramkarzy z linią obrony? Ilu z nas widzi jak Szczęsny wznawia grę w grach treningowych, a jak Penia. A jak to wygląda w meczu. Jest dużo, dużo zmiennych.
Przykładem jest Real. Wypożyczyli Kepę. Może to nie marzenie na tej pozycji. Ale jeśli chce (a wtedy na pewno chciał coś udowodnić), to potrafi bronić świetnie. No i co? 3 miesiące i stanął Łunin. Dlaczego? Czy Carlo musiał tam się tłumaczyć?
Tak samo jest z Flickiem. To jego decyzja. To jego rozliczą z tego wystawiania Szczęsnego. Jak przez WOjta odpadniemy, to nie ja, nie ty, nie FcBarca.com się będzie rozliczać ze swoich decyzji. Tylko trener. A na razie trener wychodzi na tym bardzo dobrze.
0
@ShawnC Ok, to prawda. Ale jaka szansa była na wpadnięcie tej jego drugiej bramki? Piłka po prostu chciała wpadać.
Teraz tak nie musi być. No i Walencja wyjdzie zmotywowana po laniu. W sumie CdR, to ich jedyna szansa, poza utrzymaniem, na jakieś uratowanie sezonu.
0
Nie sądzę, aby Flick zastosował dwa razy taką samą taktykę. Gramy na wyjeździe. Wtedy się udało po szybkim golu, ale nie oszukujmy się, oni też byli groźni. Tylko nam wpadało wszystko.
Myślę, że Ferran zagra. Środek pola będzie wyglądał:
FdJ, Pedri i Fermin.
Ale w przodzie zobaczymy Ferrana z Lewym i tylko jednym z naszych skrzydłowych. Stawiam, że będzie to Yamal.
0
Po prostu to mają. Granie do ostatniej akcji.
Z drugiej strony Leganes samo sobie winne. Trzeba było gryźć trawę. Już przy strzale Ceballosa nie było nikogo na przedpolu. Nie mieli sił na defensywę. Eh
0
@ObiwanKenobi nie no ciężko oczekiwać 2 wpadek z rzędu Realu. Choć my zagraliśmy 4 mecze ligowe padaki pod rząd.
Jednak Real w systemie pucharowym jest dość dobry. Nie liczę na potknięcie, ale jak do niego dojdzie będę miał udany wieczór.