yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ferminetor!!! Takkkk
1
wg nich spalony Sevilli
0
@GucioH ta pułapka została ustawiona mega za wysoko. To był 45/50 metr. Wysocy obrońcy nie mają takiej dynamiki interwałowej. Spóźnił się o 5 cm. Tam było mało miejsca do linii środkowej w ogóle. To było pewnie ćwiczone, żeby tak zachowywać się po wznowieniu od środka. Ale pułapka gdy atakuje, 3-4 napastników jest cięzka. Bo łapią jednego, a zawsze może wbiec kolejny.
Zdarza się.
A zdaj się ArchivoVar podaje, że wg ich miar spalony.
0
@Kuchar Ja się zapytam, co jest nie tak dziś z Fdj? Zrobił poważną stratę, ale to dzięki jego grze Pedri może sobie tak poczynać.
Pedriemu potrzebny jest Fermin, wchodzący za plecy Lewego, albo Olmo do rozegrania na klepę.
1
@Jasiorro66 Miejsce jest. Pedri wrzuca z lewej strony i Yamal piłki dostaje. Słabo natomiast wygląda współpraca na prawej stronie. Oni nie wiele kreują dziś. Do tego Gavi zero do przodu.
3
@jac55 i wszyscy to widzą. Tam ktoś powinien z nim pogadać. Baw się przy 3-0. Dopóki mecz jest na styku gramy dla drużyny.
1
@Hadim stary. Bez przesady. Był faul na Koune i Lewym. Ale nie przesadzajmy.
Gaviemu nie dał też pierwszej żółtej kartki, gdy powalił przeciwnika rzucając się na niego przy ich kontrze.
1
@JiXSaw koleś złapał bakcyla, że pójdzie po ZP i musi czarować w każdym meczu. Taki głód poklasku. Nie rozumnie, że za asysty i wypracowanie akcji też będą go chełpić.
Robi fajną robotę. Dziś ma dużo miejsca. Ale te końcówki pod siebie. Szukanie ciągle zejścia na wkrętkę lewą noga po długim rogu (które od kilku meczów nie funkcjonuje, bo wszyscy wiedzą co zrobi) jest nudne. W ostatniej akcji poszedł do linii. Wystarczyło kopnąć wzdłuż. Mogli sami wepchnąć. Ale nie. Miało być okno jak te nieuznane Kounde od poprzeczki, parę meczów temu.
1
@Masp generalnie to na ten moment ciężko powiedzieć jaką on ma rolę. Bo Fdj DM. Pedri na rozegraniu. Gavi w obronie jest. Walczy pomaga. W ataku wchodzi w pole karne do Lewego. Ale kompletnie nie ma go w rozegraniu. Nie kreuje. Nie podaje. Nie dostaje piłek. Nie schodzi do tyłu po piłkę.
Trochę jak Robert. Ale on ma inną rolę. Dajcie mu piłkę w polu karnym....niestety dziś Yamal uparł się, że ON ON i On musi.
1
@fotohobby za Fdj? Sorry zrobił z 2 błędy tracąc piłkę. Ale kompletnie kontroluje przestrzeń za Pedrim i ten rozgrywa cudowne spotkanie.
Jedyny do zejścia to Gavi. Raz, że coś utyka. Dwa, że nie gra w rozegraniu. Trzy, że już przy kontrze mając żółtą kartkę zaatakował przeciwnika tak, że mało brakowało.
7
Chryste Yamal chyba za dużo tego już pod siebie.
Weź się dzieciaku opanuj, bo najważniejsze jest dobro drużyny.
2
Konde...boże....ważniejsze trafić w bramkę. Jakkolwiek. Niech się dotoczy. Jak w ostatnim meczu Yamal.
1
W końću Gavi zrobił to w czym jest dobry. Ale Panie , potrzeba jeszcze coś w rozegraniu pomóc.
0
@Filipem Slabo mu idzie z orientacją gdzie jest jak staje tyłem do bramki przeciwnika. Kompletnie nie widzi 2 podchodzącego zawodnika i za długo trzyma. W rozegraniu dziś gra całkiem dobrze. To Gavi nie istnieje i nie pomaga
1
@PepGuardiola1971 musi odpocząć. przyjął maniere rozkładania rąk i wszystko na siebie
3
@Batys szkoda chłopa. Ale dziś nie istnieje. Mimo wszystko kruszy nam sie składzisko
0
@Szymemdymek dostał w ślizgiem. Ale....nie istnieje w grze, więc może Flick zdecydował szybko.
4
Aruho i Fdj mają zwaloną tendencje do pokazywania sędziemu swoich reakcji w czasie kiedy akcja ciągle trwa
0
@kiper09 zdarza sie. Spalony centymetrowy. Za wysoko poszli do linii środkowej. Fajny pomysł. Ale wyszło źle.
0
Dodatkowo Gavi w ogóle nie istnieje. Poza wyblokami w pressingu jest jakby zbędny.
0
Roberta możemy chwalić za grę w polu karnym. Ale w grze w ogóle nie uczestniczy. To boli, że nic nie idzie przez niego.
0
@Roobo nie zdążył. Ale tym razem trafił w trąconą wcześniej piłkę.
0
Nie no. Idiotyzmem było granie na spalonego na 45-50 metrze przy takiej liczbie graczy atakujących.
Przesadzili z tym wyjściem całą drużyną. Mało tam miejsca zapasu zostało do linii środkowej.
5
Arujo znowu złamał linie? :D
0
to się nacieszyliśmy :D
0
Jest i on. Pichcici
0
Yamalku...czemu?
0
Gdyby ktoś zaproponował 60 za Fermina to by Laporta zaniósł go na plecach.
Za 70 to bym i Gaviego wytransferował.
0
@sevs co ty za bzdury gadasz. Jakich zawodników dawały rezerwy gdy przepisy zabroniły im awansu do LaLiga? A jakich daje teraz?
Wtedy to byśmy mogli wystawić z nich druga 11. Tylko pokolenie Messiego było tak mocne że ciężko było tam się wbić.
A teraz? Zabraliśmy co było możliwe i nie bardzo został ktoś do grania. Może koszty nie są za duże w 3 lidze, a w 4 będzie tu jeszcze lepiej. Tylko kto powazny przyjdzie do 4 ligi? I za ile sprzedaż kogoś grającego tak naprawdę już na poziomie amatorskim
1
@NoziX1 Kounde? Za czasów Alvesa nie było by takiej szansy. Nie było lepszego na prawym skrzydle w tym czasie. Koleś grał od linii do linii. Robił świetną grę kombinacyjną z Messim i nie zdarzało mu się praktycznie nie zdążyć wrócić do obrony. Kimś podobnym na drugiej stronie był Realowy Roberto Carlos w swoim "prajmie"