0

Jak znasz zasady to wciąga jak cholera

0

W końcu zobaczymy jak się prezentują

0

Jak widać :)

0

Messi, Tom Brady, Federer

2

Ta Iranka wygląda jak jakiś ninja

0

I tak już przełączyli na karabinek

1

TVP Sport

0

Ja tez. Mężczyźni

0

Jak ktoś chce to na Das Erste leci plażowa

0

Jak już to na TVP Sport, bo na TVP 2 kolarstwo, ale mogą w ogóle nie pokażą

0

Szkoda, że Bogacka odpadła. Tak to karabinek taki emocjonujący nie będzie. Wole chyba Norwegia vs Brazylia e ręczną kobiet

0

Nigdy nie wiadomo. Kto przecież spodziewał się , że Winokurov wygra 4 lata temu?

0

Jakby się udało z 10 minut wypracować, to kto wie?

0

Szczerze pierwszy raz widzę tyle kar w tak krótkim czasie

0

Tak, jedzie 4. Szczególnie liczymy na Majke

0

A komentarz jednak nie ten sam

0

Oczywiście. Tylko, że zostało jeszcze 230km i myślę , że mogą pokazać inna konkurencję

0

Szkoda, tez na nią liczyłem

0

Wiem dlatego ja oglądam

0

Awansował Polak do ćwierćfinału w jedynkach
PS Wioslarstwo nie kajakarstwo

2

Jak bardzo lubię kolarstwo, szczególnie jak są podjazdy to pierwszych 3/4 godzin nie opłaca się oglądać. Powinni na TVP 2 włączyć narazie jakąś inną konkurencję

5

Dodam, że jutro Kasia Niewiadoma również ma szansę na medal

0

Już kilka razy było dziś o tym na La Ramblii

0

Na TVP Sport jest podwójny głos

2

Są i nasi :)

2

Jak dla mnie super jest zobaczyć tych wszystkich sportowców z jednego kraju razem, tradycyjnie ubranych, a szczególnie tych z malutkich krajów

0

Uwielbiam wejścia reprezentacji

1

Gisele

1

No niestety. Na szczęście początkowy terminarz Barcy jest idealny i mecze wypadają wieczorem

0

Bo to La Liga. Tego nie zrozumiesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?