6 sierpnia 2016, 15:47
0
Jak znasz zasady to wciąga jak cholera
6 sierpnia 2016, 15:46
W końcu zobaczymy jak się prezentują
6 sierpnia 2016, 15:43
Jak widać :)
6 sierpnia 2016, 15:41
Messi, Tom Brady, Federer
6 sierpnia 2016, 15:40
2
Ta Iranka wygląda jak jakiś ninja
6 sierpnia 2016, 15:30
I tak już przełączyli na karabinek
6 sierpnia 2016, 15:26
1
TVP Sport
6 sierpnia 2016, 15:21
Ja tez. Mężczyźni
6 sierpnia 2016, 15:16
Jak ktoś chce to na Das Erste leci plażowa
6 sierpnia 2016, 15:15
Jak już to na TVP Sport, bo na TVP 2 kolarstwo, ale mogą w ogóle nie pokażą
6 sierpnia 2016, 15:14
Szkoda, że Bogacka odpadła. Tak to karabinek taki emocjonujący nie będzie. Wole chyba Norwegia vs Brazylia e ręczną kobiet
6 sierpnia 2016, 15:11
Nigdy nie wiadomo. Kto przecież spodziewał się , że Winokurov wygra 4 lata temu?
6 sierpnia 2016, 15:06
Jakby się udało z 10 minut wypracować, to kto wie?
6 sierpnia 2016, 15:01
Szczerze pierwszy raz widzę tyle kar w tak krótkim czasie
6 sierpnia 2016, 14:45
Tak, jedzie 4. Szczególnie liczymy na Majke
A komentarz jednak nie ten sam
6 sierpnia 2016, 14:44
Oczywiście. Tylko, że zostało jeszcze 230km i myślę , że mogą pokazać inna konkurencję
6 sierpnia 2016, 14:39
Szkoda, tez na nią liczyłem
Wiem dlatego ja oglądam
6 sierpnia 2016, 14:38
Awansował Polak do ćwierćfinału w jedynkach PS Wioslarstwo nie kajakarstwo
6 sierpnia 2016, 14:36
Jak bardzo lubię kolarstwo, szczególnie jak są podjazdy to pierwszych 3/4 godzin nie opłaca się oglądać. Powinni na TVP 2 włączyć narazie jakąś inną konkurencję
6 sierpnia 2016, 14:34
5
Dodam, że jutro Kasia Niewiadoma również ma szansę na medal
6 sierpnia 2016, 14:28
Już kilka razy było dziś o tym na La Ramblii
6 sierpnia 2016, 13:31
Na TVP Sport jest podwójny głos
6 sierpnia 2016, 03:21
Są i nasi :)
6 sierpnia 2016, 02:08
Jak dla mnie super jest zobaczyć tych wszystkich sportowców z jednego kraju razem, tradycyjnie ubranych, a szczególnie tych z malutkich krajów
6 sierpnia 2016, 02:04
Uwielbiam wejścia reprezentacji
6 sierpnia 2016, 01:32
Gisele
6 sierpnia 2016, 01:24
No niestety. Na szczęście początkowy terminarz Barcy jest idealny i mecze wypadają wieczorem
6 sierpnia 2016, 01:19
Bo to La Liga. Tego nie zrozumiesz
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Jak znasz zasady to wciąga jak cholera
0
W końcu zobaczymy jak się prezentują
0
Jak widać :)
0
Messi, Tom Brady, Federer
2
Ta Iranka wygląda jak jakiś ninja
0
I tak już przełączyli na karabinek
1
TVP Sport
0
Ja tez. Mężczyźni
0
Jak ktoś chce to na Das Erste leci plażowa
0
Jak już to na TVP Sport, bo na TVP 2 kolarstwo, ale mogą w ogóle nie pokażą
0
Szkoda, że Bogacka odpadła. Tak to karabinek taki emocjonujący nie będzie. Wole chyba Norwegia vs Brazylia e ręczną kobiet
0
Nigdy nie wiadomo. Kto przecież spodziewał się , że Winokurov wygra 4 lata temu?
0
Jakby się udało z 10 minut wypracować, to kto wie?
0
Szczerze pierwszy raz widzę tyle kar w tak krótkim czasie
0
Tak, jedzie 4. Szczególnie liczymy na Majke
0
A komentarz jednak nie ten sam
0
Oczywiście. Tylko, że zostało jeszcze 230km i myślę , że mogą pokazać inna konkurencję
0
Szkoda, tez na nią liczyłem
0
Wiem dlatego ja oglądam
0
Awansował Polak do ćwierćfinału w jedynkach
PS Wioslarstwo nie kajakarstwo
2
Jak bardzo lubię kolarstwo, szczególnie jak są podjazdy to pierwszych 3/4 godzin nie opłaca się oglądać. Powinni na TVP 2 włączyć narazie jakąś inną konkurencję
5
Dodam, że jutro Kasia Niewiadoma również ma szansę na medal
0
Już kilka razy było dziś o tym na La Ramblii
0
Na TVP Sport jest podwójny głos
2
Są i nasi :)
2
Jak dla mnie super jest zobaczyć tych wszystkich sportowców z jednego kraju razem, tradycyjnie ubranych, a szczególnie tych z malutkich krajów
0
Uwielbiam wejścia reprezentacji
1
Gisele
1
No niestety. Na szczęście początkowy terminarz Barcy jest idealny i mecze wypadają wieczorem
0
Bo to La Liga. Tego nie zrozumiesz