18 sierpnia 2016, 01:49
0
Mu chodzilo chyba o reczna
18 sierpnia 2016, 01:33
Czyli co drugi mecz z czystym kontem :)
18 sierpnia 2016, 01:30
Mam nadzieje ze tak bedzie
18 sierpnia 2016, 01:25
Nie wiadomo co jeszcze z bramką. Obstawiam lawke:Masip, Vidal, Marlon, Digne/Alba, Samper, Munir i Douglas
18 sierpnia 2016, 01:21
1
Wiem. Tylko gorzej z lawka
18 sierpnia 2016, 01:16
Mozemy miec male problemy z kadra na mecz z BetisemNie bedzie:Mathieu, Matsa, Iniesty, Rafinhi, Neymara, Gomesa i prawdopodobnie MascheMoze zobaczymy Douglasa na lawce
18 sierpnia 2016, 00:50
7
Stare dobre czasy, kiedy u każdego kibica Barcy stawało serca gdy Pinto miał piłkę przy nogach
18 sierpnia 2016, 00:37
Nieco ponad 71 tys.
18 sierpnia 2016, 00:23
Spokojnie. Połowa składu jest kontuzjowana
18 sierpnia 2016, 00:14
3
Gomes podanie palce lizać, Digne świetne dośrodkowanie, no i Messi :) Nie mam pytań!
18 sierpnia 2016, 00:10
Ajjj.... Mógł być Hat-Trick
18 sierpnia 2016, 00:04
Czo ten Turan??? Haha
18 sierpnia 2016, 00:01
Od 3 dni nic nie pisze. Pewnie ban za prowo
17 sierpnia 2016, 23:36
Spokojnie. Alves karne broni genialnie, a ta jedenastka też nie była genialnie wykonana. Też uwielbiam Claudio, ale może to będzie po prostu lepiej dla niego
17 sierpnia 2016, 22:58
Bany za to są
17 sierpnia 2016, 22:07
Bo caly czas trwa stulecie klubu
17 sierpnia 2016, 22:05
2
Slowo klucz- prawie
17 sierpnia 2016, 22:04
Turan na skrzydle i Munir w ataku. 4-3-3
17 sierpnia 2016, 22:01
No trzeba przyznać, że Lucho pozytywnie zaskoczył skladem :)
17 sierpnia 2016, 20:12
Znając Lucho pewnie wystawi podstawowa 11. Nawet jakbysmy wygrali pierwszy mecz 10-0 to by chyba wypuscil podstawowy sklad :D
17 sierpnia 2016, 20:03
Dlatego napisalem ze jestem pewien porazki recznych
17 sierpnia 2016, 19:59
Widzę dzisiaj jest taki dzień, w którym nic nie wychodzi. Boje się teraz o Legię, Barcę i Ręcznych ( ale tych to i tak jestem dość pewien)
17 sierpnia 2016, 19:37
Dlatego jak ma przyjść jakiś Brazylijczyk to tylko on
17 sierpnia 2016, 14:31
To są OVR z Fify 16 głównie
17 sierpnia 2016, 14:30
14.40
17 sierpnia 2016, 00:05
No i dwóch, których nie powinno być zdobywa medale. Śmiech na sali
16 sierpnia 2016, 23:51
8
Coś czułem, że tak będzie. Malezyjczyk i Brytyjczyk zostają w wyścigu. Są równi i równiejsi
16 sierpnia 2016, 20:30
Jak dla mnie FIFA 07 > Każda inna FIFA
16 sierpnia 2016, 20:29
Po prostu to było dla przykładu. Chcieli pokazać jak wygląda design kart
16 sierpnia 2016, 20:25
Serio myślisz, że po średnich (jak dla nich) sezonach Alves i Neuer dostaną po +2, a Alaba i Boateng po kontuzjach dostaną +3 i +4 ?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Mu chodzilo chyba o reczna
0
Czyli co drugi mecz z czystym kontem :)
0
Mam nadzieje ze tak bedzie
0
Nie wiadomo co jeszcze z bramką. Obstawiam lawke:Masip, Vidal, Marlon, Digne/Alba, Samper, Munir i Douglas
1
Wiem. Tylko gorzej z lawka
0
Mozemy miec male problemy z kadra na mecz z Betisem
Nie bedzie:Mathieu, Matsa, Iniesty, Rafinhi, Neymara, Gomesa i prawdopodobnie Masche
Moze zobaczymy Douglasa na lawce
7
Stare dobre czasy, kiedy u każdego kibica Barcy stawało serca gdy Pinto miał piłkę przy nogach
1
Nieco ponad 71 tys.
0
Spokojnie. Połowa składu jest kontuzjowana
3
Gomes podanie palce lizać, Digne świetne dośrodkowanie, no i Messi :)
Nie mam pytań!
0
Ajjj.... Mógł być Hat-Trick
0
Czo ten Turan??? Haha
0
Od 3 dni nic nie pisze. Pewnie ban za prowo
1
Spokojnie. Alves karne broni genialnie, a ta jedenastka też nie była genialnie wykonana. Też uwielbiam Claudio, ale może to będzie po prostu lepiej dla niego
0
Bany za to są
0
Bo caly czas trwa stulecie klubu
2
Slowo klucz- prawie
0
Turan na skrzydle i Munir w ataku. 4-3-3
1
No trzeba przyznać, że Lucho pozytywnie zaskoczył skladem :)
0
Znając Lucho pewnie wystawi podstawowa 11. Nawet jakbysmy wygrali pierwszy mecz 10-0 to by chyba wypuscil podstawowy sklad :D
0
Dlatego napisalem ze jestem pewien porazki recznych
0
Widzę dzisiaj jest taki dzień, w którym nic nie wychodzi. Boje się teraz o Legię, Barcę i Ręcznych ( ale tych to i tak jestem dość pewien)
0
Dlatego jak ma przyjść jakiś Brazylijczyk to tylko on
0
To są OVR z Fify 16 głównie
0
14.40
2
No i dwóch, których nie powinno być zdobywa medale. Śmiech na sali
8
Coś czułem, że tak będzie. Malezyjczyk i Brytyjczyk zostają w wyścigu. Są równi i równiejsi
3
Jak dla mnie FIFA 07 > Każda inna FIFA
0
Po prostu to było dla przykładu. Chcieli pokazać jak wygląda design kart
0
Serio myślisz, że po średnich (jak dla nich) sezonach Alves i Neuer dostaną po +2, a Alaba i Boateng po kontuzjach dostaną +3 i +4 ?