Jakbyś śledził kilka ostatnich lat, to byś zauważył, że na prezentacjach i nawet w Demie prawie nigdy nie ma oficjalnych OVR, tylko są wyższe lub niższe
Dla fanów Battlefielda:
Za nieco ponad godzinę transmisja Battlefield Squads z Gamescom, na której zobaczymy nową mapę :)
Link do transmisji : https://www.twitch.tv/battlefield
Sorry Pepe, ale nie jesteś lepszy niż Alves. Jestem jak najbardziej za Brazylijczykiem. Ma genialny refleks, no i jest ekspertem od wyciągania karnych :)
0
Kilka komentarzy niżej
1
Jakbyś śledził kilka ostatnich lat, to byś zauważył, że na prezentacjach i nawet w Demie prawie nigdy nie ma oficjalnych OVR, tylko są wyższe lub niższe
2
yyyyyy.... nie
2
To nie są oficjalne OVR
4
Skąd to wziąłeś?
1
PES wykupił całkowitą licencję
7
To są OVR z FIFY 16
0
Dla fanów Battlefielda:
Za nieco ponad godzinę transmisja Battlefield Squads z Gamescom, na której zobaczymy nową mapę :)
Link do transmisji : https://www.twitch.tv/battlefield
3
Sorry Pepe, ale nie jesteś lepszy niż Alves. Jestem jak najbardziej za Brazylijczykiem. Ma genialny refleks, no i jest ekspertem od wyciągania karnych :)
3
Brawo Marta!!! Jest srebro!!!
4
Brawo dziewczyny!!! Mamy brąz!!!
1
I pomyśleć, że byłem na tej prezentacji :D
2
Rekord Świata!!!!!!!
24
800 metrow rzucila?
0
Pozamiatała!!! :)
0
Powiedział Hadaji
0
A w Sport Flashu na Polsacie Sport News powiedzieli, że bramki dla Barcy strzelali Suarez i HADAJI :D
2
2:07
0
Ja idę się przespać na dwie godzinki
3
Czy redakcja mogłaby naprawić wystawianie ocen?
3
Portorykanka Monica Puig eliminuje Petre Kvitovą i zagra w finale Singla Kobiet IO 2016!!!
0
http://tvn24bis.pl/prawo,82/prezydent-podpisal-nowelizacje-dot-e-papierosow,667845.html
Co o tym myślicie? Ja osobiście bardzo się cieszę :)
1
Jest
0
15.44 wioślarstwo, a w kolarstwie to jednak bardziej jutro szanse na medal
0
Kolarstwo torowe może, do tego jeszcze jeden final w wioślarstwie
3
Chrapkowski jest drugim rezerwowym. Może wejść tylko jeśli ktoś dozna kontuzji. Nie obrazę się jak będzie to właśnie Kus
0
Załapałem się na pierwszą stronę :)
2
Na szczęście Dzidziuś raczej zdrowy. Kus jak i wszyscy Polacy odetchneli z ulgą
9
Masz Grabarczyka, masz Chrapkowskiego, a bierzesz Kusa na IO
4
Przez Kusa to same kłopoty