0

Tak

0

Co to się stało, że Polska w nogę na spokoju wychodzi z grupy, a w ręczną w grupie gramy mecz o wszystko?

0

Może gdyby nie było IO to bym obejrzał ale jednak wolę Igrzyska

1

Mnie niestety ominie cześć meczu Polski z Niemcami bo idę na pogrzeb, ale reszta obowiązkowo, tez może poza Realem

0

31

0

Sorry. Moja pomyłka. Dzisiaj jest 100m , na które się nie zakwalifikował. Dzisiaj raczej bez zbytnich szans na medal

0

Kawęcki jeśli awansuje do finału na 200m grzbietowym, to będzie jednym z faworytów. Finał dopiero w nocy

1

19. złoto olimpijskie Phelpsa!!!

0

No tak. Juz poprawiłem

1

Kolejny rekord świata. Tym razem Katie Ledecky. 19-latka miażdży swój dawny rekord

1

Adam Peaty z nowym rekordem świata na 100m klasycznym

1

Novak Djokovic odpada z Juanem Martinem Del Porto!!! 2-0 dla Argentyńczyka!!!

5

Powiem szczerze, ze ta gimnastyka nie jest taka nudna. Szczególnie jak jest konkurencja na poręczy

0

19

2

Wprowadziliśmy 6 zawodnika za bramkarza bo mieliśmy kare

4

Lepsze to niż jeśli głos wyprzedza obraz

1

Jak ja nie lubię tej obrony 3-2-1

0

Sport.tvp.pl

1

Ty tak na poważnie? ??

2

Ale szkoda Amerykanki. 150m przed meta pierwsza, a skończyła bez medalu

0

Ma. Spore nawet

0

Ława. Głównie wchodzi zadaniowo

0

Ale brzydkie stroje

11

Polki wygrywają z Amerykankami 2-1! Brawo!!!!

3

Ale Polki pięknie grają

6

Polska! !! Polska!!! Na trybunach

0

Piłkarzy Kataru w ręczną. 3/4 to reprezentanci innych krajów, którzy polecieli na hajs

0

Na sport.tvp.pl może będzie

1

Jeśli chodzi o nogę, to nie

4

Ale Włosi rozwalili Francuzów. Spokojne 3-0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?