A czemu mam się nie cieszyć? Przecież ta osoba reprezentuje Polskę. Czyli ciebie i mnie. To tak samo mogę napisać po co oglądać La Ligę czy Ligę Mistrzów i jarania się tylko dlatego, że wygra Barca
Mogę powiedzieć jedno. Na pewno xperia jest bardziej wytrzymała. Sam ma Samsunga i wystarczy, upuszczenie z niewielkiej wysokości i juz po wyświetlaczu
Dobrze, że jest takie coś jak sport.tvp.pl. Włączam sobie na komputerze mecz Barcy, na telefonie transmisje z IO i w TV igrzyska. Takie oglądanie na 3 ekrany :)
2
A czemu mam się nie cieszyć? Przecież ta osoba reprezentuje Polskę. Czyli ciebie i mnie. To tak samo mogę napisać po co oglądać La Ligę czy Ligę Mistrzów i jarania się tylko dlatego, że wygra Barca
0
Niestety dzisiejszy start Igrzysk przedłuża się o min. 1h z powodu złej pogody
1
Ale jeśli chodzi o Samsungi to są strasznie mało wytrzymałe
2
IO są raz na 4 lata. Wymagają poświęceń.
+ w sobotę jadę na Górnik vs Legia, i ominie mnie mecz Polski w siate. Wiec mam coś innego do roboty
3
Mogę powiedzieć jedno. Na pewno xperia jest bardziej wytrzymała. Sam ma Samsunga i wystarczy, upuszczenie z niewielkiej wysokości i juz po wyświetlaczu
2
Dokładnie. Ja niestety dziś w nocy nie mogłem oglądać, ale juz nadrobiłem. Dzisiaj już normalnie do 5 rano oglądamy bez przerw.
3
Za chwilę zaczynamy drugi dzień IO. Ja liczę dzisiaj szczerze na medal Kasi Niewiadomej :)
12
Dziewczyny lubią brąz
I Rafał o tym wie
Że dziewczyny lubią brąz
Więc z Rio przywiózł je
8
Brawo Rafał!!!!
1
Przecież dobrze mowi
0
Czy Mathieu widzi coś czego my nie widzimy?
1
Ucieczka powoli się konczy
0
dokładnie hehe
0
Czyta się Stejgen. Ogarnij niemiecką wymowę
0
No to się Turan popisał
1
Bo tak się czyta po niemiecku?
1
Dobrze, że jest takie coś jak sport.tvp.pl. Włączam sobie na komputerze mecz Barcy, na telefonie transmisje z IO i w TV igrzyska. Takie oglądanie na 3 ekrany :)
0
Ja też nie
3
Kwiatek w 6 - osobowej ucieczce, Majka w peletonie
1
Tak spojrzałem , że masz Górnik Łęczna w ulubionych klubach. Też jestem z okolic Lublina
0
Tak z ciekawości zapytam. Jesteś z Lublina?
3
Największy hejter Legii na tej stronie
0
Szkoda , że nie będę mógł dzisiaj w nocy oglądać, bo trzeba rano wstać, a są ciekawe konkurencje, ale potem cały tydzień bez wymówek zarywamy
2
Na 150 km przed końcem ucieczka z Kwiatkowskim ma 5 minut przewagi
0
Co się stanęło?
3
Hazard w formie najlepszy na świecie??? Hahahhaha
0
Jak znasz zasady to wciąga jak cholera
0
W końcu zobaczymy jak się prezentują
0
Jak widać :)
0
Messi, Tom Brady, Federer