2

A czemu mam się nie cieszyć? Przecież ta osoba reprezentuje Polskę. Czyli ciebie i mnie. To tak samo mogę napisać po co oglądać La Ligę czy Ligę Mistrzów i jarania się tylko dlatego, że wygra Barca

0

Niestety dzisiejszy start Igrzysk przedłuża się o min. 1h z powodu złej pogody

1

Ale jeśli chodzi o Samsungi to są strasznie mało wytrzymałe

2

IO są raz na 4 lata. Wymagają poświęceń.
+ w sobotę jadę na Górnik vs Legia, i ominie mnie mecz Polski w siate. Wiec mam coś innego do roboty

3

Mogę powiedzieć jedno. Na pewno xperia jest bardziej wytrzymała. Sam ma Samsunga i wystarczy, upuszczenie z niewielkiej wysokości i juz po wyświetlaczu

2

Dokładnie. Ja niestety dziś w nocy nie mogłem oglądać, ale juz nadrobiłem. Dzisiaj już normalnie do 5 rano oglądamy bez przerw.

3

Za chwilę zaczynamy drugi dzień IO. Ja liczę dzisiaj szczerze na medal Kasi Niewiadomej :)

12

Dziewczyny lubią brąz
I Rafał o tym wie
Że dziewczyny lubią brąz
Więc z Rio przywiózł je

8

Brawo Rafał!!!!

1

Przecież dobrze mowi

0

Czy Mathieu widzi coś czego my nie widzimy?

1

Ucieczka powoli się konczy

0

dokładnie hehe

0

Czyta się Stejgen. Ogarnij niemiecką wymowę

0

No to się Turan popisał

1

Bo tak się czyta po niemiecku?

1

Dobrze, że jest takie coś jak sport.tvp.pl. Włączam sobie na komputerze mecz Barcy, na telefonie transmisje z IO i w TV igrzyska. Takie oglądanie na 3 ekrany :)

0

Ja też nie

3

Kwiatek w 6 - osobowej ucieczce, Majka w peletonie

1

Tak spojrzałem , że masz Górnik Łęczna w ulubionych klubach. Też jestem z okolic Lublina

0

Tak z ciekawości zapytam. Jesteś z Lublina?

3

Największy hejter Legii na tej stronie

0

Szkoda , że nie będę mógł dzisiaj w nocy oglądać, bo trzeba rano wstać, a są ciekawe konkurencje, ale potem cały tydzień bez wymówek zarywamy

2

Na 150 km przed końcem ucieczka z Kwiatkowskim ma 5 minut przewagi

0

Co się stanęło?

3

Hazard w formie najlepszy na świecie??? Hahahhaha

0

Jak znasz zasady to wciąga jak cholera

0

W końcu zobaczymy jak się prezentują

0

Jak widać :)

0

Messi, Tom Brady, Federer

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?