3

Floryda sama tworzy kontent pod GTA dla Rockstara. Nie trzeba nic wymyślać samemu ;d


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pedri16Future Czyli jutro karny dla Realu

39

@MarioVeB! To żeś odwalił


2

Ciekawie macie w tych Kielcach xD


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@DaPidejpi Superpuchar to właśnie idealny moment, żeby przedupcyć mecz i przypomnieć Laporta, że trzeba się pożegnać z Xavim po sezonie. To dla dobra klubu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

50

ale szefito

10

@Emhyr Lepiej, żeby wracali później nizeli łamali się zaraz po powrocie

0

@MesQueUnClub_87 Trzyma dużo lepiej? Jest tragiczna. To w Szajsungach nigdy się nie zmieni.

1

Cel na 2024r. Na luzie rekord do pobicia.


9

Widze, ze poziom w Klanie dalej żenujący xD


10

@Rewolucja123 Widzę, że poranek na pełnym wk*rwie.

0

@Rastafarnianin Ta, a na efekty będzie trzeba poczekać z sezon xd Jak to u Brazylijczyków. Oby do tego czasu go tutaj nie zjedzono.

0

Przynajmniej znajdzie się już wymówka w przypadku przygranej

1

Robert hattrick po kursie 19 na betclicku. Okej, niech już biorą mojego piątaka xD

0

Ale Robercik będzie dzisiaj miał parcie na strzelenie bramki xdd

2

@Pawel13sz To zależy od skali wpierdzielu.

0

@Emhyr To trochę jak Xavi. Al-Sadd to był jego peak trenerski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

37

Salah po dwóch sezonach grania z Nunezem w jednym składzie.


1

@MOLESTA Może dlatego, że podała swój email przy okazji zamiast napisać to na pw xD Pewnie skrzynkę miała nieźle zawaloną.

6

Na wioskach już strzelane

0

Ciężkie się wylosowało


1

@Kubsoleon Widze, ze celujesz w same sandboxy. Zagraj w coś mniejszego, ale bardziej napakowanego, bo te rozlazłe sandboxy potrafią zmęczyć..

8

Klasyk


1

@Deeespacito Bym się z chęcią z tobą zamienił, gdybym mógł ;d Przynajmniej miałbym wymówkę na sylwestra.

1

@Martwy Pamiętaj, że jak chcesz grać online to musisz mieć wykupioną subskrypcje PS Plus. Możesz zdecydować się kupić ciut droższą wersje "Extra" za 58zl na miesiac. Ograć GTA V i wiele innych gier. Chociażby nowy Horizon itd.

1

@Martwy Jak grałeś w GTA V to bym darował i leciał z kolejnymi grami. No chyba, że masz naprawdę chęć na to. GTA V jest aktualnie w PS Plus extra, więc mógłbyś ograć nie tylko to.
Natomiast Spider-man 2 chodzi teraz po 180zl na olx, w tej samej cenie jest The Last of Us. Mógłbyś kupić pająka, przejść i sprzedać, a potem wziąć The last of Us.

1

@DragonxNF Ja mam łącznie na liczniku 25h. Przechodzone bez pośpiechu, nawet chyba wszystkich pobocznych nie zrobiłem. Sama fabuła pewnie z 15h.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?