0

Ale by taka Xavineta chodziła w Miami. Ty się zastanów @Xavi

0

@FCB24 Zostaw Rafałka w spokoju

0

@Danqoo Tak samo możemy napisać o kibicach Barcelony, bo zawsze znajdą się tacy, którzy udają albo wmawiają sobie, że to nie prawda. Psychofani są wszędzie.

2

@arasz1819 Twoja dzisiejsza essa to 6%, ale przymuła stary weź wypij jakiegoś xgamerka.

0

@draxidox Xavi dzisiaj przepierdala z Betisem. Laporta żyłka pęka, żegna Xaviego, a wita Mourinho ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽

0

@shahman czyli jak znalazł dla naszych mamisynków spuszczających głowę jak tylko przeciwnik zacznie stawiać opór xd

0

Mourinho to przydałby się chociażby na chwilę, żeby tylko mentalnie postawić ten zespół na nogi xd

1

Aktualnie ponad 1mln graczy aktywnych na steamie xd A wystarczyło tylko dodać bronie do Pokemonów i żeby mogli zachowywać się jak niewolnicy.

1

@1996messi Teraz nie, ale kto wie na jaki głupi pomysł wpadnie YouTube w przyszłości

3

Powrót Braithwaite do Barcelony

1

@LaLigaPD Elegnacko to raczej nie wygląda xd (graficznie) Aż musiałem się upewnić czy to nie na VR. Do tego widok fpp.. powinni za coś takiego powiesić za jaja. O tyle dobrze, że MachineGames bierze sie za to, więc gameplayowo może być git.

3

Dzisiaj ma premiere ciekawa produkcja. Palworld, czyli Pokemony, ale ze spluwami.
Obecnie ogrywa ją prawie 200k osób na steamie


5

@Zimny Pedri, bo jak tak dalej pójdzie to niedługo przebije szpitalny rekord Dembele dwukrotnie.

3

Sigma Alemany znajdujący zawsze jakąś alternatywę na rynku transferowym

Tymczasem Deco:


8

ale sigma


0

@Kuba_1 To na pewno Neymar? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Nazio_87 Krążą plotki, że 2K może wziąć się za nową Fife.

0

@takisobiektos Jest taka możliwość. Co ciekawe za grę odpowiedzialne jest studio Hangar13 (twórcy Mafii 3 i Mafii remake xd)
@ArterkHD Na razie nie wiadomo, ma zadebiutować "wkrótce".

1

2K wraca z tenisem po 13 latach. Jak nie nasrają mikropłatnościami z każdej strony to może być ciekawie.


1

@Fantastyczny Chłopiec Nawet jak dostaną po dupie to zwalą to na problem techniczny i sprawa się ulotni. YouTube ma taki monopol, że mogą co chwilę bawić się w testowanie granic (i to w sumie robią od kilku lat).

1

Coraz większa odklejka YouTube.. Podobno tyczy się to osób używających chrome + adblock.
https://x.com/bolverk15/status/1747222560729694409

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

69

W tych krótkich włosach wyglądałaby jak jakiś Igor po technikum mechanicznym xd
https://x.com/rozglosnia3/status/1747065471491342408

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@HarveySpecter Przestaw się na ublocka i będziesz miał spokój. Z jakiegoś powodu Youtube uczepił się jedynie Adblocka. Przynajmniej jak na razie.

1

Youtube dalej walczy. Teraz spowalnia buforowanie filmów jak ktoś używa adblocka xd


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Już wiadomo co wylosował wymówkomat dla Xaviego?

4

Teraz wpuścić Vitora, żeby zaczął sie przyzwyczajać

0

@Technik Kounde strzeli focha jak będzie grał na prawej, a Xavi odgrywa rolę dobrego gliny w zespole, więc jak pan piłkarz nie chce tam grać to nie będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?