4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale by taka Xavineta chodziła w Miami. Ty się zastanów @Xavi
0
@FCB24 Zostaw Rafałka w spokoju
0
@Danqoo Tak samo możemy napisać o kibicach Barcelony, bo zawsze znajdą się tacy, którzy udają albo wmawiają sobie, że to nie prawda. Psychofani są wszędzie.
2
@arasz1819 Twoja dzisiejsza essa to 6%, ale przymuła stary weź wypij jakiegoś xgamerka.
0
@draxidox Xavi dzisiaj przepierdala z Betisem. Laporta żyłka pęka, żegna Xaviego, a wita Mourinho ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽
0
@shahman czyli jak znalazł dla naszych mamisynków spuszczających głowę jak tylko przeciwnik zacznie stawiać opór xd
0
Mourinho to przydałby się chociażby na chwilę, żeby tylko mentalnie postawić ten zespół na nogi xd
1
Aktualnie ponad 1mln graczy aktywnych na steamie xd A wystarczyło tylko dodać bronie do Pokemonów i żeby mogli zachowywać się jak niewolnicy.
1
@1996messi Teraz nie, ale kto wie na jaki głupi pomysł wpadnie YouTube w przyszłości
3
Powrót Braithwaite do Barcelony
1
@LaLigaPD Elegnacko to raczej nie wygląda xd (graficznie) Aż musiałem się upewnić czy to nie na VR. Do tego widok fpp.. powinni za coś takiego powiesić za jaja. O tyle dobrze, że MachineGames bierze sie za to, więc gameplayowo może być git.
3
Dzisiaj ma premiere ciekawa produkcja. Palworld, czyli Pokemony, ale ze spluwami.
Obecnie ogrywa ją prawie 200k osób na steamie
5
@Zimny Pedri, bo jak tak dalej pójdzie to niedługo przebije szpitalny rekord Dembele dwukrotnie.
3
Sigma Alemany znajdujący zawsze jakąś alternatywę na rynku transferowym
Tymczasem Deco:
8
ale sigma
0
@Kuba_1 To na pewno Neymar? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Nazio_87 Krążą plotki, że 2K może wziąć się za nową Fife.
0
@takisobiektos Jest taka możliwość. Co ciekawe za grę odpowiedzialne jest studio Hangar13 (twórcy Mafii 3 i Mafii remake xd)
@ArterkHD Na razie nie wiadomo, ma zadebiutować "wkrótce".
1
2K wraca z tenisem po 13 latach. Jak nie nasrają mikropłatnościami z każdej strony to może być ciekawie.
1
@Fantastyczny Chłopiec Nawet jak dostaną po dupie to zwalą to na problem techniczny i sprawa się ulotni. YouTube ma taki monopol, że mogą co chwilę bawić się w testowanie granic (i to w sumie robią od kilku lat).
1
Coraz większa odklejka YouTube.. Podobno tyczy się to osób używających chrome + adblock.
https://x.com/bolverk15/status/1747222560729694409
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
69
W tych krótkich włosach wyglądałaby jak jakiś Igor po technikum mechanicznym xd
https://x.com/rozglosnia3/status/1747065471491342408
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@HarveySpecter Przestaw się na ublocka i będziesz miał spokój. Z jakiegoś powodu Youtube uczepił się jedynie Adblocka. Przynajmniej jak na razie.
1
Youtube dalej walczy. Teraz spowalnia buforowanie filmów jak ktoś używa adblocka xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Już wiadomo co wylosował wymówkomat dla Xaviego?
4
Teraz wpuścić Vitora, żeby zaczął sie przyzwyczajać
0
@Technik Kounde strzeli focha jak będzie grał na prawej, a Xavi odgrywa rolę dobrego gliny w zespole, więc jak pan piłkarz nie chce tam grać to nie będzie