0

Cos wyczuwam, ze jak Felix wejdzie na boisko to wyłapie czerwo xD

0

@ikar34 Pedri to sam się uszkodzi xd

2

Jak Denzel nie potrafi wywrzeć presji na Robercie to Anka to zrobi. Już podliczam te wygrane pieniążki za 2 gole Robercika < 3

11

@pioz123 Tak myślałem, że Anka ukrywa się pod jakimś profilem na La Bambie

0

@LaLigaPD a w międzyczasie pewnie dokarmiała gołębie pod blokiem, które obsrywały wszystko dookoła.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Faro Moze odświeżanie w telefonie masz większe niż w laptopie xd

0

@regatta52 Oni już tyle razy mieli spuchnąć w tym sezonie, a dalej walczą.

3

Floryda sama tworzy kontent pod GTA dla Rockstara. Nie trzeba nic wymyślać samemu ;d


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pedri16Future Czyli jutro karny dla Realu

39

@MarioVeB! To żeś odwalił


2

Ciekawie macie w tych Kielcach xD


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@DaPidejpi Superpuchar to właśnie idealny moment, żeby przedupcyć mecz i przypomnieć Laporta, że trzeba się pożegnać z Xavim po sezonie. To dla dobra klubu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

50

ale szefito

10

@Emhyr Lepiej, żeby wracali później nizeli łamali się zaraz po powrocie

0

@MesQueUnClub_87 Trzyma dużo lepiej? Jest tragiczna. To w Szajsungach nigdy się nie zmieni.

1

Cel na 2024r. Na luzie rekord do pobicia.


9

Widze, ze poziom w Klanie dalej żenujący xD


10

@Rewolucja123 Widzę, że poranek na pełnym wk*rwie.

0

@Rastafarnianin Ta, a na efekty będzie trzeba poczekać z sezon xd Jak to u Brazylijczyków. Oby do tego czasu go tutaj nie zjedzono.

0

Przynajmniej znajdzie się już wymówka w przypadku przygranej

1

Robert hattrick po kursie 19 na betclicku. Okej, niech już biorą mojego piątaka xD

0

Ale Robercik będzie dzisiaj miał parcie na strzelenie bramki xdd

2

@Pawel13sz To zależy od skali wpierdzielu.

0

@Emhyr To trochę jak Xavi. Al-Sadd to był jego peak trenerski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

37

Salah po dwóch sezonach grania z Nunezem w jednym składzie.


1

@MOLESTA Może dlatego, że podała swój email przy okazji zamiast napisać to na pw xD Pewnie skrzynkę miała nieźle zawaloną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?