4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Xavineta odjeżdża.
https://x.com/totalcristiano/status/1751333080588021803
1
A wystarczyło, że Dzbanele odszedł i wszystko zaczęło się pierdzielic od środka. To on sprawiał, że Xavi był lepszy.
( ͡° ͜ʖ ͡°) Barcelona straciła Kapitana.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Pena normalnie spadł nam z nieba jako sabotażysta do zwolnienia Xaviego xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale jadą xddd
0
@kulek22 Odpalać to może co najwyżej wrotki z Barcelony z tym swoim Xaviball ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
To dzisiejszego dnia Villarreal Marcelino wraca do formy?
1
@takisobiektos Tekken 8. Pozostaje mi grać Story mode, bo wywala crash tylko przy walkach online.
1
Jedna walka, 2 crashe i tak w kółko. Czy w dzisiejszych czasach może wyjść gra na premiere bez problemów, które uniemożliwiają grę..
5
1.5 km dalej? Ja pier..
1
@Łuki555 Oczywiście, że to kłamstwo i też bujdą wydaje się ten kontrakt od Pumy xd Te 200mln to chyba w przypadku wygrania trypletu.
8
@Gaz "jak ktoś jest dobry to zagra i takie są Fakty."
Tymczasem Xavi wpuszający Roberto na boisko.
4
@Greenalley No, ale nie jesteśmy na pierwszym miejscu. Nie gramy dobrze, a ta jego paplanina jest oderwana od rzeczywistości. Gdybyśmy chociaż prezentowali ładną piłkę to i hejt byłby mniejszy niezależnie od wyników, ale tak nie jest
0
"Jestem jednak spokojny, zostały dwa najważniejsze trofea i będziemy o nie walczyć, TAK JAK WALCZYLIŚMY DZISIAJ." No kur..
0
@Pawlak1992 Dołączy do amigosów w Miami.
0
@k.b.fcbarca Dla mnie Roberto to od początku był podwójny agent, zrobił to co musiał. Zagrał na zwolenienie Denzela
4
Ciekawe co dzisiaj wylosuje wymówkomat u Xaviego
1
Transfer Vitora to bardziej życzenie Laporta czy Xaviego? Kto tak naprawdę go chciał?
15
I za 2 dni powrót do maratonu
0
Mam nadzieję, że Laporta oglądał mecz do końca.
0
Roberto to taki przeciętny kibic z La Rambli walczący o zwolnienie Denzela
3
No i co. Pierdolnik i tak do meczu z tragicznym Napoli z którym pewnie wygramy i znowu zacznie się podniecanie i tak w kółko.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Od Rekina do Delfina w jeden mecz. Nie wiem co on wciągał przed meczem z Sevilla, ale dzisiaj chyba zapomniał.
12
Jak dobrze, że zjawiło się Bilbao po Betisie, bo zaraz byłby hurraoptymizm jak to Xavineta się rozkręca.. a tak rosnący balonik został szybko przebity
4
Vitor to ma być torturowany psychicznie poprzez patrzenie na naszą grę z ławki czy jakie jest założenie Denzela?
1
Ciekawe kiedy stary wstanie i zaczną się pozwy xd
4
Dobry czas dla fanów bijatyk. Najpierw świetny SF6, a teraz wygląda na to, że i Tekken