8

1

A wystarczyło, że Dzbanele odszedł i wszystko zaczęło się pierdzielic od środka. To on sprawiał, że Xavi był lepszy.
( ͡° ͜ʖ ͡°) Barcelona straciła Kapitana.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Pena normalnie spadł nam z nieba jako sabotażysta do zwolnienia Xaviego xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale jadą xddd

0

@kulek22 Odpalać to może co najwyżej wrotki z Barcelony z tym swoim Xaviball ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

To dzisiejszego dnia Villarreal Marcelino wraca do formy?

1

@takisobiektos Tekken 8. Pozostaje mi grać Story mode, bo wywala crash tylko przy walkach online.

1

Jedna walka, 2 crashe i tak w kółko. Czy w dzisiejszych czasach może wyjść gra na premiere bez problemów, które uniemożliwiają grę..

5

1.5 km dalej? Ja pier..


1

@Łuki555 Oczywiście, że to kłamstwo i też bujdą wydaje się ten kontrakt od Pumy xd Te 200mln to chyba w przypadku wygrania trypletu.

8

@Gaz "jak ktoś jest dobry to zagra i takie są Fakty."
Tymczasem Xavi wpuszający Roberto na boisko.

4

@Greenalley No, ale nie jesteśmy na pierwszym miejscu. Nie gramy dobrze, a ta jego paplanina jest oderwana od rzeczywistości. Gdybyśmy chociaż prezentowali ładną piłkę to i hejt byłby mniejszy niezależnie od wyników, ale tak nie jest

0

"Jestem jednak spokojny, zostały dwa najważniejsze trofea i będziemy o nie walczyć, TAK JAK WALCZYLIŚMY DZISIAJ." No kur..

0

@Pawlak1992 Dołączy do amigosów w Miami.

0

@k.b.fcbarca Dla mnie Roberto to od początku był podwójny agent, zrobił to co musiał. Zagrał na zwolenienie Denzela

4

Ciekawe co dzisiaj wylosuje wymówkomat u Xaviego

1

Transfer Vitora to bardziej życzenie Laporta czy Xaviego? Kto tak naprawdę go chciał?

15

I za 2 dni powrót do maratonu

0

Mam nadzieję, że Laporta oglądał mecz do końca.

0

Roberto to taki przeciętny kibic z La Rambli walczący o zwolnienie Denzela

3

No i co. Pierdolnik i tak do meczu z tragicznym Napoli z którym pewnie wygramy i znowu zacznie się podniecanie i tak w kółko.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Od Rekina do Delfina w jeden mecz. Nie wiem co on wciągał przed meczem z Sevilla, ale dzisiaj chyba zapomniał.

12

Jak dobrze, że zjawiło się Bilbao po Betisie, bo zaraz byłby hurraoptymizm jak to Xavineta się rozkręca.. a tak rosnący balonik został szybko przebity

4

Vitor to ma być torturowany psychicznie poprzez patrzenie na naszą grę z ławki czy jakie jest założenie Denzela?

1

Ciekawe kiedy stary wstanie i zaczną się pozwy xd


4

Dobry czas dla fanów bijatyk. Najpierw świetny SF6, a teraz wygląda na to, że i Tekken


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?