4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@adi7adi8 Lewego nie muszą kryć to pilnują Yamala xd
0
Aż jestem ciekawy jakby sobie poradził Pimienta, gdyby to na niego postawił wtedy Laporta zamiast na Xaviego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Gundogan to gra od deski do deski, a jedyną przerwą którą dostanie to w przypadku kontuzji (tfu!) Pedri vibes
1
Dzisiaj karny dla Alaves jak nic xd
1
Chłopy co myślą, że będzie na zero z tyłu ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@aspr1me Przepraszam, jeżeli Alaves strzeli bramkę w pierwszej połowie, ale Pena nie zawodzi.
0
Roque znowu będzie musiał robić speedrun po bramke z ławki. Taką nagrodę dostał od Xaviego za ostatni występ. O tyle dobrze, że dla Pinokia zawsze znajdzie się miejsce w pierwszym składzie
0
@Danqoo - Kiedy psycho fan spotka się z psycho fanem Messiego. Normalnie całą noc by mogli przegadać razem, a na koniec pójść w ślinę ( ͠° ͟ʖ ͡°)
0
@Cule2013 Tak, ale FIFA nigdy na to nie pójdzie wiadomo z jakich względów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@pt9 Największy syf jaki jest i nijak ma się do "premium". Wykastrowane opcje ze zwykłego dodane do premium, czyli typowa zagrywka Youtube. Od 3 lat nonstop podwyżki cen. Po tym jak Mohan został nowym szefem Youtube w poprzednim roku to już w ogóle syf się tam odpierdziela. Chłop, który miał podjąć walkę z Tiktokiem doprowadził do tego, że Youtube zaczął stosować agresywne sztuczki i obrywa się za to użytkownikom.
1
@GeneralXavi Youtube to chyba zmienił i samo z góry ustala liczbę i częstotliwość reklam.
0
@Faro Pep leci dalej zwiedzać kolejne ligi, a nie będzie siedział w tym pierdolniku w Barcelonie
0
@Azi Dzięki za info. Postawiłem swoje wszystkie oszczędności na Getafe.
1
@daniel32778 Media mediami, ale to sam Xavi wiecznie poklepywał piłkarzy po plecach. Na konferencjach to nigdy nie była wina zawodników, tylko zwyczajnego pecha, arbitra i Bóg wie czego jeszcze. Jak była taka sama gadnina w szatni to nie dziwię się, że nie ma tu żadnego postępu. Ja to się najbardziej obawiam, że jakby teraz przyszedł ktos z żelazną ręką na ławkę trenerską to zaczęłyby się foszki, szczególnie u tych młodszych, bo przecież dobry Wuja Xavi taki nie był
0
@marcin62 Szkoda w uj, ale na to wychodzi :/
4
Dzisiaj o 23 pokaz State of Play od Playstation, jak ktoś zainteresowany.
Ma być pokazane ponad 15 gier. Z tych wiadomych to Silent Hill 2 Remake, Death Stranding 2, nowe Metro czy Rise of the Ronin, które wygląda jak Ghost of Tsushima 2
1
@Kamiloza91 Zostanie tak jak jest, albo i będzie lepiej. Teraz będą spinać dupy i robić niepotrzebną nadzieje
1
@ShawnC Balde i tak prędzej czy później skończy w United ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Arden Xabineta
1
@Aragorn33 „Fake. Parodia”. Takie to Deportivo ;d
1
Ale to ty dzwonisz
1
@tristan87 Wieczerza pożegnalna.
0
@BartqRKO Widzisz co chcesz widzieć. Można to przecież wyłączyć w ustawieniach jak przeszkadza. "Nie wyświetlaj multimedia, które mogą zawierać nieodpowiednie treści" albo "ukryj wrażliwe treści". Sam z tego korzystam, żeby mi nic z tego typu rzeczy nie wyskakiwało jak jestem w autobusie itp.
7
@Rewolucja123 Ciężko, żeby nie płakali skoro Xavi od początku odgrywał rolę dobrego gliny, głaskał po główce tych biednych piłkarzy.
1
@LM10GOAT Ojcze, wybacz mi.
Ale tam muszą mieć fazę
2
@tbas Chłop co dał wszystko w siłe. Od początku było wiadomo, że ten build nie ma sensu. Mógl zainwestować co nie co w inteligencję.
2
Laporta to musi być nieźle wk*urwiony. Kolejna przegrana i znowu musi bawić się w porządnego prezesa, zamiast walić wude i tańcować do rana.