4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajny kursik na bramke West Hamu w pierwszej połowie. Nie zawiedź mnie Kiwior ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Najspokojniejsza reakcja kota.
0
Oho, widzę, że Mbappe na ławce.
1
@P33ck Kiedy to ostatnio u nas był pomocnik, który naprawdę robił liczby?
1
Wcale się nie dziwie Frankowi. W tym okienku raczej nie wierzę, że odejdzie (no chyba, że Lapcio ściągnie jakiegoś kumpla po znajomości), ale w następnym jak kolejny trener okaże się nie wypałem to pewnie ruszy dalej w świat. Znalezienie drugiej dużego kublu dla takiego piłkarze nie będzie trudne. Chociażby Bayern od 2 latach puszcza do niego oczko.
0
@Kapitan_SW Spoko, że dobrze się bawiłeś. A z drugiej strony czysty masochizm ;d
No, ale jak sam napisałeś “z perspektywy niedzielnego gracza” to odbierałeś grę trochę inaczej
0
@marcin62 Jak lubisz FF, a nie posiadasz PlayStation to jest coś nie halo ;d
2
@Sulimo Sout Park był oglądany to i Family Guy trzeba obejrzeć
0
@Kgorecki2500 To nie jedyna jedna rzecz. Pytanie czy sam Flick chce tutaj pracować xd
1
@ArcziArtt Witamy w Orange xD
1
@agaFCB Ja jednak szanuje mortadelke, lubię ją, nie znam lepszej wedliny do usmażenia niż mortadela. Smażysz ją i potem keczap, #!$%@? najlepsze jedzenie na świecie dla mnie. Ja nazywałem to zawsze kiełbasa chrupiąca nie? Zawsze było mamo mamo zrób mi chrupiąca no nie? To jest najlepsze jedzenie w życiu albo ewentualnie taką kiełbasę tą chudą kupujesz te pętka, kroisz na plasterki i z cebulką na patelce podsmażasz i na kanapki i tak samo przepyszne kiełbasa z cebulą.
0
@Cvzx Skubany jakby porządnie się zamachnął to mógłby zabić
0
@MichuZ44 Wystarczy, że kolega wpisze Drake na Twitterze. Za daleko nie trzeba szukać xd
1
Drake kręcącego śmigłem to się nie spodziewałem. Ale knage to ma potężna, nie ma co.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kakixbarca Materiału w internecie jest za dużo, żeby robić sensacje z niczego. Fabuła tworzy się sama xd
22
i ten wymuszony uśmiech Roberta, aż szkoda chłopa xd
0
@Zimny dla mnie?
1
@NeroTFP1 Brak punktualności to jest test dla osoby oczekującej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Popitek12 To zależy czy lubisz takie interaktywne gry.
6
@jacob345 Ten kto ma włączony dźwiek wiadomości na messengerze to najgorszy sort człowieka albo jest w podeszłym wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Ptasior Szykuje się spotkanie na poziomie ligi Konferencji, a tu chłopy będą bić się o trofeum w LM xd
1
@FcPortoFan1999 Poszedł sportowy piątak na jego bramkę, kurs 14.0 ;d
4
Świderski wchodzi na boisku w meczu z Napoli.
3
@JoseArkadioMorales Postawić na Atleti to możesz co najwyżej czerwo xd
11
Sprytne zagranie Roberta. Przekupić sędziego, żeby pozbyć się Roque. Co będzię później? Saniami w nogi na treningu?! Zawistny Polak.
0
Dobrze, że w niego leciała ta piłka xd
1
Drewienko dzisiaj w wersji premium
0
Komentarz usunięty przez użytkownika