0

Fajny kursik na bramke West Hamu w pierwszej połowie. Nie zawiedź mnie Kiwior ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Najspokojniejsza reakcja kota.


0

Oho, widzę, że Mbappe na ławce.

1

@P33ck Kiedy to ostatnio u nas był pomocnik, który naprawdę robił liczby?

1

Wcale się nie dziwie Frankowi. W tym okienku raczej nie wierzę, że odejdzie (no chyba, że Lapcio ściągnie jakiegoś kumpla po znajomości), ale w następnym jak kolejny trener okaże się nie wypałem to pewnie ruszy dalej w świat. Znalezienie drugiej dużego kublu dla takiego piłkarze nie będzie trudne. Chociażby Bayern od 2 latach puszcza do niego oczko.

0

@Kapitan_SW Spoko, że dobrze się bawiłeś. A z drugiej strony czysty masochizm ;d
No, ale jak sam napisałeś “z perspektywy niedzielnego gracza” to odbierałeś grę trochę inaczej

0

@marcin62 Jak lubisz FF, a nie posiadasz PlayStation to jest coś nie halo ;d

2

@Sulimo Sout Park był oglądany to i Family Guy trzeba obejrzeć

0

@Kgorecki2500 To nie jedyna jedna rzecz. Pytanie czy sam Flick chce tutaj pracować xd

1

@ArcziArtt Witamy w Orange xD

1

@agaFCB Ja jednak szanuje mortadelke, lubię ją, nie znam lepszej wedliny do usmażenia niż mortadela. Smażysz ją i potem keczap, #!$%@? najlepsze jedzenie na świecie dla mnie. Ja nazywałem to zawsze kiełbasa chrupiąca nie? Zawsze było mamo mamo zrób mi chrupiąca no nie? To jest najlepsze jedzenie w życiu albo ewentualnie taką kiełbasę tą chudą kupujesz te pętka, kroisz na plasterki i z cebulką na patelce podsmażasz i na kanapki i tak samo przepyszne kiełbasa z cebulą.

0

@Cvzx Skubany jakby porządnie się zamachnął to mógłby zabić

0

@MichuZ44 Wystarczy, że kolega wpisze Drake na Twitterze. Za daleko nie trzeba szukać xd

1

Drake kręcącego śmigłem to się nie spodziewałem. Ale knage to ma potężna, nie ma co.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kakixbarca Materiału w internecie jest za dużo, żeby robić sensacje z niczego. Fabuła tworzy się sama xd

22

i ten wymuszony uśmiech Roberta, aż szkoda chłopa xd


0

@Zimny dla mnie?

1

@NeroTFP1 Brak punktualności to jest test dla osoby oczekującej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Popitek12 To zależy czy lubisz takie interaktywne gry.

6

@jacob345 Ten kto ma włączony dźwiek wiadomości na messengerze to najgorszy sort człowieka albo jest w podeszłym wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Ptasior Szykuje się spotkanie na poziomie ligi Konferencji, a tu chłopy będą bić się o trofeum w LM xd

1

@FcPortoFan1999 Poszedł sportowy piątak na jego bramkę, kurs 14.0 ;d

4

Świderski wchodzi na boisku w meczu z Napoli.

3

@JoseArkadioMorales Postawić na Atleti to możesz co najwyżej czerwo xd

11

Sprytne zagranie Roberta. Przekupić sędziego, żeby pozbyć się Roque. Co będzię później? Saniami w nogi na treningu?! Zawistny Polak.

0

Dobrze, że w niego leciała ta piłka xd

1

Drewienko dzisiaj w wersji premium

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?