4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Xavi wygląda jak trup na tej kamerze xD
0
Jakbym widział Paulinho wbiegającego w pole karne. To były czasy.
0
Roberto dzielnie walczy o przedłużenie kontraktu
0
@Pewex Musieliby zrobić aplikacje na PC, a tak to raczej średnio widzę. Z PS5 jak odpalę to normalnie mam 4k hdr oglądając na monitorze.
7
Brak Busiego, chyba najlepsza możliwa trójka pilkarzy z przodu. Co może pójść nie tak
2
Ktoś może podliczył ile już nazwisk pojawiło się odnośnie prowadzenia naszej reprezentacji? xD
2
Zgaduje, że Bellerin
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kuba_1 Grają z ostatnią drużyną w tabeli, czego się spodziewałeś? Kunsztu piłkarskiego ;D
0
Na sportowo zagram sobie 2 bramki Realu w pierwszej połowie za piątaczka xD
0
@SeBa32 Może masz wpisany zły numer telefonu.
0
@Image Typowe 2:1 dla Realu.
1
@Walker W twoim samsung to będzie chyba "Przytrzymaj przycisk włączania(zasilania) + zmniejszanie głośności.
https://www.hardreset.info/devices/samsung/samsung-galaxy-m31s/ Poczytaj sobie.
0
@Walker Bez widocznego ekranu raczej trudno, bo będziesz potrzebował apki na telefon. Przynajmniej z tych co ja znam. No chyba, że TV od razu by ci wykryło telefon po podłączeniu.
PS Próbowaliście już resetować telefon?
14
Ale ekipa
1
@Emhyr Zapoluj sobie na czerwoną kartkę. Od poczatku sezonu w każdej kolejce Ligue1 padają co najmniej 2 czerwone kartki xD
4
Roberto to musiał być w czepku urodzony. Przeciętniak trzymający się tyle lat w Barcelonie.
0
Cóż za wzmocnienie ;D Szkoda tylko, ze Busi jeszcze nie wyłapał czerwonej kartki
0
Sposób na odetkanie ucha? Rzucie gumy i skakanie jak idiota na jednej nodze nie pomogło :(
6
Czasem tak bywa.
0
@marcin62 No cóż, gra w takim uniwersum to i dużo nie trzeba, żeby dobrze się sprzedawała.
2
@Kidd Już dowiedziałem się o kogo chodzi. To będzie Bill, nie wiem czy grałeś, ale pomagał przez jakiś czas Ellie i Joelowi. Ludzie kiedyś podniecali się tą postacią. Jest od zasrania wątków na jego temat na redditcie.
1
@Kidd Właśnie to czytałem xD Ale to było do przewidzenia, że będzie taki wątek. Żadne zaskoczenie.
6
Podobno dowieźli. Wielu recenzentów chwali szczególnie wizualną strone The Last of Us. Tak samo mówiąc, że to jedna z najlepszych ekranizacji gry.
Chyba w końcu będę miał powód, żeby sprawdzić HBO max
@macio_944
1
@bartekvisca Ja zawsze kupuje gry na premierę. Przechodzę, sprzedaje. Jestem stratny 30-50 zł, więc dopóki gry nie są przypisywane do jednego konta jak to w przypadku gier na PC to mnie to zwisa. Mogą kosztować 500 ziko xD
A tak poza tym podwyżka cen gier wisiał w powietrzu już od dawna, aż dziwię się, że tyle czasu trzymało sie to 60$.
2
@Pewex Znając życie to Ansu będzie grał u nas do końca kontraktu, żeby potem móc oddać go za darmo.
6
@Gaz Ciekawa fotka
0
@LewoSkrzydlowy11 Podobno to wiesz. Wypadałoby wrzucić jakieś źródło.
Edit. Nieważne nie doczytałem xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika