46

0

@TheNekro94 Ja to mam chyba za bardzo wywalone w życie innych, żeby przeglądać Facebooka ;D Instagram to już w ogóle. Jedynie co to messenger.

10

@kamil9040 Przecież na Facebooku stara Januszerka została ;D

1

@sintesox Jestem zdania, że Koeman tak nie uważa.

5

Działa wam internet? Bo mi nie działa.

1

@MesQueUnClub_87 Jak na Ubisoft przystało, niczego Wielkiego się po nich nie spodziewam ;D

1

@Joe_Pesci Czekam na pierwsze recenzje, bo po gameplayu widze, że znowu odgrzewany kotlet..

2

@cules100pro Żebyś się jeszcze nie zdziwił ;D

0

@LioMessi10 Każda platforma ma swoje perełki. Nie mówię, że Netflix takich nie posiada. Po prostu przy takiej liczbie użytkowników jaką posiada Netflix jak ktoś powie, że coś jest fajne to wszyscy idą za tym jak owieczki i będą to papugować :P

1

@LioMessi10 Overhyped, typowy średniaczek. Ale czego tu się spodziewać po oglądających Netflixa. Nie są to zbyt wymagająca widownia ;D Ale nie będę niczego spoilerował skoro jesteś po pierwszym odcinku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@MikeBajson Najsłabszy Real od lat, czemu ja to słyszę co roku xD Nawet jak wygrywali LM

11

Miło ze strony Realu, że chcą poczekać na Barcelone.

3

@MesQueUnClub_87 U mnie to samo, ale dzięki temu odstawiłem oglądanie piłki i zainteresowałem się hokejem, którego do dziś oglądam, więc są tego plusy. Dzięki Valverde xD

0

@Kwiatek67 Nie każdy jest tobą, kolego :) Jeżeli ma taki słaby mental to gra w takim klubie nie jest dla niego, niepotrzebny nam drugi Alba, którego paraliżuje strach od popełniania błędów.

0

@Joe_Pesci Nie bronie Kumana, ale to że powiedział to właśnie na konferencji na pewno zostanie zapamiętane przez Nico i wbite w głowę. Dzięki czemu będzie miał gdzieś z tyłu głowy, jak zdarzy się podobna sytuacja na boisku :) Taki to typ trenera, który nie będzie głaskał piłkarzy po głowie, tylko wspomni to co spie*dolili.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@pt9 Pierwsza noc, 7 godzin po szczepieniu 39 gorączki. Z rana wcale nie lepiej. Trzymało mnie ze 2 dni. Ręka nie bolała. Tylko gorączka i na drugi dzień ból oczodołu i głowa. Gdybym wiedział, że tak mocna będę przechodził to szczepienie to nigdy bym nie poszedł :) Żadna grypa mnie tak nie położyła jak to gówno.

0

@Gaucho Ale co ma do tego charakter? Ja tu mówie o zwykłej zmianie klubu ;D

2

@IronSanHybrid Nie zdziwię się jak sam Ter Stegen będzie chciał zmienić klub po sezonie :)

0

Druid wziął potke na heala przed walką

0

Ktoś, coś obstawia na fame mma?

0

@Cule1234 Ten to ma niezłych ziomków. Pierwsze co robią to lecą do dziennikarzy z informacją xD

2

@l0Messini Musi być, przecież trzeba przypisać gre do konta

1

@Roobo Trener tymczasowy, żeby go wywalić po sezonie xD Skąd możesz wiedzieć czy gorzej być nie może? Nie wiemy co się tam dzieje, a to że trenerzy nie chcą pchać się w ten syf dużo to mowi

3

@Emhyr Usłyszał wasz płacz odnośnie Pirlo, więc postanowił zostawić tak jak jest xD

56

@barcelonaLM No i pozdro. Jasno powiedziane, a nie jakieś głupie podchody xD

0

@Lionel_Messi10 Od tego masz mody. Gier sportowych się nie remasteruje

0

@Lionel_Messi10 Jak można zremasterować grę piłkarska? xD Skoro każda kolejna cześć to tak naprawdę remaster poprzedniczki ;D

1

@DaPidejpi Jak czytam te nazwiska to odnoszę wrażenie, że walczą ciągle te same osoby xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?