4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze Lahoz, krótko z panienkami xd
0
@Shroud Żebyśmy to nie my byli podmęczeni xd
0
@Triv44 Oho, zaczyna się. Typuje dublet Messiego z przewrotki i Ter Stegena strzelającego rogala.
0
@damianex10 I takie kupony to ja lubię. Pewniaczek jak nic, a zastanawiałem się czy nie postawić jednak na Barce xd
2
Jak się oduczyłem obstawiania Napoli, tak nawyku postawienia na Atletico się nie pozbędę..
3
@mesqueunbarca Ale wy przeżywacie tego Lahoza..
19
@Nano22 "Rosół powiadasz? Jak byłem mały to jedliśmy kury i popijaliśmy wrzątkiem"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja pier.. ale te Atletico jest słabe na wyjazdach.. Savic z samobójem..
1
@MichalZZZ 3 jest naprawdę dobra, jeżeli lubisz looter shootery. Co chwilę wychodzą jakieś nowe eventy.
8
Szybki ten Everton. 4 minuta, a United już przegrywa.
0
@Kacperfifa69 Navi jak nic.
2
@SkN "Ronaldo lepszy"
3
@klemens100 Średnio co 2-3 lata, ale to wtedy kupuje taki porządny 2 tyś +
6
@KamQiX 3. Nie ważne jaki wynik, Bartek tak czy siak zostanie.
0
@Lares To już lepiej, żebyś kłamał niż byl szczery ;D
0
@tristan87 Turlanie się jak dziewczynki < gryzienie przeciwnika
0
Jakiś przyzwoity kuponik na dzisiaj, żeby mieć na browarka na dzisiejszy mecz?
4
@bodziu11arret Zapewne nie był to alkohol, ostatniego wieczora..
0
@Danny Gaucho Łamanie kości > turlanie się jak dziewczynki po boisku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@bixmix A ja właśnie kompletnie na odwrót. Wydaje mi się, że to będzie jeden z tych nudniejszych spotkań, typuje 0-0
1
@Munio https://www.greatbritishchefs.com/
Świetna strona, znajdzie się coś dla laików i dla tych bardziej wymagających, wielu szefów kuchni w Polsce z niej korzysta.
3
@contowsky Ja w ostatnich latach posmakowałem w piwach pszenicznych, więc najczęściej chyba pije Książęce.
0
@Volk pics or didn't happen
0
Ciągnęłam kasę z każdego meczu Liverpoolu w Lidze niczym 500+. Niestety coś się kończy, a coś zaczyna xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@YoungTalents Młodym talentem La Rambli to ty nie bedziesz xd
0
Milenium? A co się stało z Etoto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@DawidekFCB Jak wstawia emotke na końcu zdania.
4
Ankieta nr 2. Czy boli was Wielki Liverpool? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://strawpoll.com/rzzpxc4x