1

@Encore Burgerka sobie robię.

1

@FC1899Barca Chłop z tego kanału zaczął wrzucać niesamowite filmy z innych zakątków świata, również sprzed 100 lat. Polecam zobaczyć.

0

@FafitFCB Ja to miałem być dziewczynką. Dobrze, że nie przeszli do czynów..

0

@Striker Raczej, nie inaczej.

0

@Kompletny Ta, jakoś wcześniej nie rzuciło mi się w oczy ;D

10

Zaklad pogrzebowy wita koronawirusa w Zielonej Górze. Co za hieny xD



Kto prowadzi to konto xD


1

@IronSanHybrid Zobacz jaki avatar ma teraz xD

1

@Messibestplayerintheworld Hellblade jest naprawdę dobry. Główna bohaterka zmaga się z ogarniającą ją coraz większą psychozą, słyszy ciągle głosy w swojej głowie itd.
Natomiast GreedFall to taki uboższy RPG zrobione przez małe studio, nie grałem, ale planuje zakup jak będzie jakaś promka, bo w pełnej cenie raczej nie warto.

11

@Martwy Stwierdzam rozdwojenie jaźni, a tak poza tym to zapewne Psycha mu siadła przez ten cały hejt. Wstydźcie sie.

2

@YoungTalents Bez skarpetek. No chyba, że do sandałów, to tylko długie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@tristan87 Co ty taki pewien jesteś!? U Buka dom postawiłeś? ;D

2

@beznicku1000 Nie piłkarsko.

0

@burixgm Niby grają super, pięknie, a osiągają tyle samo co my, jeśli nie gorzej patrząc na tą słabą Barcelonę.
W meczach z mocniejszym rywalem nawalają, czy to z Liverpoolem, Totkami czy nawet z United..

0

Teraz na TVN lecą Milionerzy i naszła mnie taka myśl. Co jeśli ktoś z publiczności wykrzyczy odpowiedź?
Czy może to jest jakaś "specjalna" widownia, wyselekcjonowana w jakiś sposób?

0

@MichalZZZ Tak, jest bardzo podobna do jedynki.

3

@tristan87 Ilu to już miało dzieci i dom, a i tak pouciekało. Ter Stegen już pokazał, że jak mu coś się nie podoba to może odejść. Tak było chociażby w przypadku, gdy musiał "walczyć" o miejsce w składzie z Bravo.

0

@Messibestplayerintheworld Zacznijmy od Messiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

30

@MesQueUnClub96
Streszczenie dla leniwych

1.Z każdym meczem wyglądamy gorzej, nie widzę już tego entuzjazmu kibiców, który był w pierwszych meczach pod wodzą Setiena.

2. Pan @Janiama uznał, że kibice mają prawo być zawiedzeni, bo liczyli na coś więcej.

3. Rakitic gra w pierwszym składzie, choć słabo się prezentuje.

4. Messi jest tragiczny pod wodzą nowego trenera.

5. Wytykanie słabego przygotowania, jeśli chodzi o taktyke

6. Mówienie jak to chłopaki powinni grać, a nie grają.

13

Biedronka zaprezentowała nowych członków Gangu Świeżaków, Wirusiaki.


66

Tylko czekać na jutrzejszy poranek w TVN jak Chajzer będzie udawać chorego na koronawirusa.

0

0

@kamilos1214 Od razu świry. Po prostu nie rozumiesz dzisiejszy mody, maski są aktualnie w modzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@krzysiek-fcb-17 To już wiem do kogo należy ten komentarz ;D
https://ibb.co/z5ghLW0

4

@Fabik87 Domestic Cup brzmi ciekawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kuczek Wybrali się, nie było ich za wiele, a afera była tylko taka, że ktoś się odlał w miejscu publicznym i dostał mandat :d

0

@Kuczek Obejrzyj sobie, polecam.


0

@FafitFCB Nie jem śniadań, czy to wlicza się do jakiejś diety? A tak poza tym to 3/4 swojego żarcia, którego powinienem zjadać w ciągu dnia wpierdzielam dopiero po północy xD

1

@Hushovt Zmieniłeś avatar i kompletnie Cię nie poznałem, a zastanawiałem się co to za świeżak spamuje dzisiaj na La Bombie.

1

@FafitFCB United. Co jak co, ale kasy mają, tylko potrzebują osoby, która sprawnie będzie tym wszystkim zarządzała.

1

@chavez Wysłałem. Rowniez nie popieram ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?