4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM @FranzMaurer Sami kanibale..
0
Ten sezon jest chory. Dzisiaj pewnie wrócimy na fotel lidera, żeby potem za tydzień zremisować z Mallorca na wyjeździe, natomiast Real wygra swój mecz i znowu będą prowadzić.. Wyścig szczurów xD
1
A mówili nie tykaj ekstraklasy..
0
@VamosRakieta Spalony powinien zostać odgwizdany od razu po wykonaniu wolnego przez Messiego, kogo obchodzi późniejsza akcja. Był na spalonym i już ;D
2
@VamosRakieta Być był, a że nie został odgwizdany to już inny problem ;p
https://x.com/TotalCristiano/status/1236370310968082439
2
@Nano22 Może zacznij od kupnych, bo co poniektórzy nawet tego nie potrafią zrobić ;D
44
Hejter numero uno, Brajtłajta na La Rambli.
Psycha is gone xDD
https://ibb.co/tsp3Wnj
2
@Mario96w Stary, ja się poddałem 15 min przed remontanda, żebys widział moje zaskoczenie jak zobaczyłem później wynik na Flashscorze.
0
@Majkel34 Dzięki złotko.
0
@Krzywy95 Podał do Messiego.
0
@deyna2018 Czy ty budujesz kafejkę internetową na chacie czy jak? Co chwilę jakieś pytanie dotyczące kompa ;D
PS. I tak, da sie, ściągnij jakiś program do oc, tam powinna być taka opcja
Edit. Chociażby "AMD Ryzen Master Utility for Overclocking Control", prosty w obsłudze.
0
@dawka86 Może klasyk japoński, którego nie wszyscy znają, "Klątwa Ju-On" (2002)
0
@cchesterr43 Faktycznie, myślałem, że do krzycha ;p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Explode Prędzej czy później tam skończy.
0
@pluszek Telefon do przyjaciela.
1
@Coutinho007 A ja liczę, że Leo usiądzie na lawce, bo się trochę wypalił. Drużyna miałaby szansę zagrać jak drużyna, a nie grać w poszukiwaniu jednego piłkarza ;p
1
@IronSanHybrid O kur.. Elvis Presley!
1
@LuisSalvano Iksde? A co on nam dał w dzisiejszym meczu? Semedo jak na chwilę wskoczył na lewe skrzydło to zaczęły się dziać dymy.
2
Beka z typa. Czemu ten Potter ciął się na czole!? Powinien jakiś poradnik obejrzeć.
0
@Witekk10 Kolega nie lubi Brajtłajta.
0
Semedo na lewej i od razu poszła jakaś konstruktywna akcja.
2
Oczywiście do Leo Messiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bobo25 Vidal to się przyda na drugą połowę, kiedy naszym nie będzie chciało się już biegać ;p
1
@DonAndrzejos Puigem było straszyć w meczu z Levante, Leganes czy Eibarem, ale nie z Sociedad. Kontry by nas zabiły.
16
@Mesi12 Oho, zaczyna się ;D
Wyczuwam 3:0 po hattricku Ter Stegena z przewrotki. Do tego Messi nie wiadomo z jakich przyczyn obroni karnego, bo to właśnie on stanie między słupkami.
1
@MichalZZZ Po ostatnim meczu będą chcieli pokazać jaką to są świetną rodziną, będzie tulenie się, klepanie po plecach i oczywiście oddanie karnego dla Brajtłajta.
Edit. No i rzecz jasna ktoś podbiegnie po strzelonej bramce do Sarabii ;D