0

@barcelonaLM @FranzMaurer Sami kanibale..

0

Ten sezon jest chory. Dzisiaj pewnie wrócimy na fotel lidera, żeby potem za tydzień zremisować z Mallorca na wyjeździe, natomiast Real wygra swój mecz i znowu będą prowadzić.. Wyścig szczurów xD

1

A mówili nie tykaj ekstraklasy..

0

@VamosRakieta Spalony powinien zostać odgwizdany od razu po wykonaniu wolnego przez Messiego, kogo obchodzi późniejsza akcja. Był na spalonym i już ;D

2

@VamosRakieta Być był, a że nie został odgwizdany to już inny problem ;p
https://x.com/TotalCristiano/status/1236370310968082439

2

@Nano22 Może zacznij od kupnych, bo co poniektórzy nawet tego nie potrafią zrobić ;D

44

Hejter numero uno, Brajtłajta na La Rambli.
Psycha is gone xDD

https://ibb.co/tsp3Wnj

2

@Mario96w Stary, ja się poddałem 15 min przed remontanda, żebys widział moje zaskoczenie jak zobaczyłem później wynik na Flashscorze.

0

@Majkel34 Dzięki złotko.

0

@Krzywy95 Podał do Messiego.

0

@deyna2018 Czy ty budujesz kafejkę internetową na chacie czy jak? Co chwilę jakieś pytanie dotyczące kompa ;D
PS. I tak, da sie, ściągnij jakiś program do oc, tam powinna być taka opcja

Edit. Chociażby "AMD Ryzen Master Utility for Overclocking Control", prosty w obsłudze.

0

@dawka86 Może klasyk japoński, którego nie wszyscy znają, "Klątwa Ju-On" (2002)

0

@cchesterr43 Faktycznie, myślałem, że do krzycha ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Explode Prędzej czy później tam skończy.

0

@pluszek Telefon do przyjaciela.

1

@Coutinho007 A ja liczę, że Leo usiądzie na lawce, bo się trochę wypalił. Drużyna miałaby szansę zagrać jak drużyna, a nie grać w poszukiwaniu jednego piłkarza ;p

1

@IronSanHybrid O kur.. Elvis Presley!

1

@LuisSalvano Iksde? A co on nam dał w dzisiejszym meczu? Semedo jak na chwilę wskoczył na lewe skrzydło to zaczęły się dziać dymy.

2

Beka z typa. Czemu ten Potter ciął się na czole!? Powinien jakiś poradnik obejrzeć.

0

@Witekk10 Kolega nie lubi Brajtłajta.

0

Semedo na lewej i od razu poszła jakaś konstruktywna akcja.

2

Oczywiście do Leo Messiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bobo25 Vidal to się przyda na drugą połowę, kiedy naszym nie będzie chciało się już biegać ;p

1

@DonAndrzejos Puigem było straszyć w meczu z Levante, Leganes czy Eibarem, ale nie z Sociedad. Kontry by nas zabiły.

16

@Mesi12 Oho, zaczyna się ;D
Wyczuwam 3:0 po hattricku Ter Stegena z przewrotki. Do tego Messi nie wiadomo z jakich przyczyn obroni karnego, bo to właśnie on stanie między słupkami.

1

@MichalZZZ Po ostatnim meczu będą chcieli pokazać jaką to są świetną rodziną, będzie tulenie się, klepanie po plecach i oczywiście oddanie karnego dla Brajtłajta.
Edit. No i rzecz jasna ktoś podbiegnie po strzelonej bramce do Sarabii ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?