4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brajtłajt do boju!
3
@Nano22 Już bardziej drażni mnie, "co nie?" I wtedy poszedłem do kina, co nie"
0
@HighestInTheRoom Ja to pamiętam "Krowa i Kurczak" z CN, ale to było dobre. Chyba moja ulubiona bajka ;d
1
@(C)Puyol W dzisiejszych czasach nie ma dobrych horrorów, więc jak tu nie podać klasyku ;p
Egzorcysta (1973)
0
@Karolina109 To akurat jak znalazł. Możesz pokusić się o jakiś używany model, bo lapki od Apple są całkiem wytrzymałe, jeżeli nikt nim nie rzucał ;p
5
@matirix20 Jakby mój stary nie siedział przed TV tylko trenował przez całe życie to byłby drugim Cr7
0
@Karolina109 To zależy do czego będzie ci potrzebny, jeżeli do jakiś zadań biurowych i chcesz mieć go ciągle przy sobie (jest bardzo lekki i cienki) to jak najbardziej, ma dobrze zoptymalizowany, szybki system, do tego długi czas działania na baterii
1
@FDJ Po 20 minutach gry zaczną się pojawiać w jego głowie głosy, "no podaj do Messiego, on to zrobi lepiej, no podaj" i tyle będzie z tego całego Brajtłajta
0
@michaleu To wszystko dlatego, że GTA Online to aktualnie kura znosząca złote jaja, więc jej nie uśmiercą.
0
@michaleu Przecież co chwilę wychodzą jakieś przecieki na temat GTA VI.
4
Co ten Liverpool. Jeden rekord nie wyszedł to chyba próbują szanse z innym rekordem xD
0
@Messiah10 Gramy u siebie
0
@Moriarty Zombiebobry. Są cycki, jest krew, są głupie Amerykańce i akurat do piwa, żeby szybko zapomnieć.
4
@Danny Gaucho Opłacony użytkownik przez @Janiama, żeby dyskusja toczyła się dalej xD
0
@bielik Obstawienie ekstraklasy to.. Wyciągaj..
1
@Bartek22 Dla mnie to Zając nie wyróżnia się kompletnie niczym od innych "typowych" modelek. Jakby postawili kilka innych obok siebie to bym nie rozpoznał ;D
2
@Avada Kedavra Szkoda, że mnie takie małe rzeczy nie cieszą..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barca1992 Już nie mogę się doczekać kasjerek z maseczkami, albo samemu będę musiał skanować produkty xD
0
@TheNekro94 Może tym razem ulubieńcy z moderacji :D
1
@Pilka_jest_okragla Rivaldo zawsze mnie przerażał, jego wzrok... Jakby był pozbawiony duszy :o
1
@Witekk10 #LaRamblaOut
22
@zodiak_10 Na treningu to każdy się tak bawi, a żeby zrobić to na boisku, pokazać trochę fantazji to brakuje jaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@kuz Spokojnie, on jeszcze zza grobu kilku wywiadów udzieli xD
3
O kurła.. Rivaldo na boisku, szykuje się chyba obszerny wywiad pomeczowy;D
0
@KamQiX Łokieto zawsze na propsie.
1
@Lares To już ciekawszą postacią był Dutch. Jest o wiele więcej lepszych postaci w grach. Solid Snake, Link, Sam Fisher, Kratos, Lara Croft, Nathan Drake, Clementine, Gordon Freeman i tak można byłoby wymieniać i wymieniać, ale wiadomo, gusta, guściki.
0
@LaSTeR Scenarzystą został twórca serialu "Czarnobyl" i Neil Druckmann, czyli dyrektor kreatywny The Last of US, jak i Uncharted 4, więc byle kto nie będzie przy tym pracował ;p
9
Powstaje serial "The Last of Us", produkcją zajmuję się HBO. Wreszcie jakiś serial o tematyce Zombie, który może zagrozić TWD. Liczę na Hugha Jackmana w roli głównej, spisałby się ideolo.
0
@Chwytliwy A ja myślałem, że ty bardziej przy masie ;d