0

@tristan87 Pod artykułami nie miał takiego polu do popisu xD

1

@sebasek99 O Boże, dopiero teraz zauważyłem, że "On" wrócił ;o

0

@kuba505 Świat się zmienia, niedługo wszystko będzie ekologiczne i nie widzę w tym nic złego.

1

@Veb1233 Planuje napad na muzeum?

0

@FafitFCB Tiki-Taka, dwa posty niżej.

0

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to "The Divison 2" jest do kupienia za 6 ziko na Epic Games do 18.00

0

@DawidekFCB Być będziemy, ale kiedy to nastąpi. Może już nie za kadencji Messiego w Barcelonie.

10

@Mathew86 Ok Boomer.

0

@Keson Wydziera się na nich facet, który nic nie osiągnął w swojej karierze. To wystarczy, żeby wszcząć bunt.. Piłkarze nie raz pokazali jak to sobie cenią cichy trenerów, coś ala Dobry wujek.

0

@Keson Cope to jest bardzo dobre źródło. Już za czasów Enrique w Barcelonie piłkarze pokazali jak to lubią strzelać foszki, bo jeden posadził drugiego na ławkę czy jakieś sprzeczki między Leo, a Enrique itd. Natomiast Sarabia pokazał tylko, że piłkarze nie słuchają sie tego co mają robić. Strzelać z dystansu? A po co komu to potrzebne, podajmy jeszcze 30 razy pod polem karnym..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Piotr89Sand Gwiazdą byłoby wielu, gdyby potrafili wziąć grę na siebie, a nie szukać Messiego przy każdej sytuacji.

19

@AmigoBlancos Nie ta strona.

1

@itmustbejoke Masz Albe. Wczoraj przechodził samego siebie..

6

@PuszkinFan Pracownice wykupiły wszystkie maseczki by móc sprzedać na Allegro 2x drożej ;D

0

@PanPatrykk Biblia Szatana.

0

@PanPatrykk Może chodziło o tą drugą Biblię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@FafitFCB Przełamanie to miało być z Atletico na wyjeździe i coś nie pomogło

1

@Elnuum Dobry grajek, ale nie za taką cenę

0

@Jaca27 Do tego multi coop w stylu Left4dead dołączony do gry jest podobno naprawde świetny, więc jeszcze lepiej.
PS Mam nadzieję, że w końcu doczekam się remastera Silent Hilla 2 :O

4

@Witekk10 Zgłoś się do Eleven. Potrzebują takich ekspertów jak Ty ;)

0

@nadachu Żeby to tylko te dwa ostatnie Klasyki. Ja już od kilku lat traktuje te mecze jako "kolejny mecz w lidze", nic specjalnego, aż trochę zazdroszczę tym ludziom co się podniecają już tydzień przed meczem ;D

6

Nie wiem co było śmieszniejsze w drugie połowie.
Wychodzący Ter Stegen za środkowych obrońców, żeby wyprowadzić piłkę czy wyśmiewany przez La Ramble Vinicius strzelający gola xD

1

Pozdrawiam wasze 4;0 dla Barcy. Marzyciele..

0

@Damian11 Na stadionie nie są tylko kibice Realu. Zdajesz sobie sprawę? ;D

1

@ArterkHD Mieliśmy. Więc co aktualnie trzeba wykorzystać? Nie cofną czasu do tej samej setki, żeby jednak wykorzystać xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Czego ten Alba ciągle macha tymi łapami. O co mu się rozchodzi.. Gra w toku, a ten coś dyskutuje z Valverde..

6

Będą memy z Samem i Lahozem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@fanoflakers Jakby to był pierwszy taki mecz... My przez cały sezon tak gramy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?