4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Pod artykułami nie miał takiego polu do popisu xD
1
@sebasek99 O Boże, dopiero teraz zauważyłem, że "On" wrócił ;o
0
@kuba505 Świat się zmienia, niedługo wszystko będzie ekologiczne i nie widzę w tym nic złego.
1
@Veb1233 Planuje napad na muzeum?
0
@FafitFCB Tiki-Taka, dwa posty niżej.
0
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to "The Divison 2" jest do kupienia za 6 ziko na Epic Games do 18.00
0
@DawidekFCB Być będziemy, ale kiedy to nastąpi. Może już nie za kadencji Messiego w Barcelonie.
10
@Mathew86 Ok Boomer.
0
@Keson Wydziera się na nich facet, który nic nie osiągnął w swojej karierze. To wystarczy, żeby wszcząć bunt.. Piłkarze nie raz pokazali jak to sobie cenią cichy trenerów, coś ala Dobry wujek.
0
@Keson Cope to jest bardzo dobre źródło. Już za czasów Enrique w Barcelonie piłkarze pokazali jak to lubią strzelać foszki, bo jeden posadził drugiego na ławkę czy jakieś sprzeczki między Leo, a Enrique itd. Natomiast Sarabia pokazał tylko, że piłkarze nie słuchają sie tego co mają robić. Strzelać z dystansu? A po co komu to potrzebne, podajmy jeszcze 30 razy pod polem karnym..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@Piotr89Sand Gwiazdą byłoby wielu, gdyby potrafili wziąć grę na siebie, a nie szukać Messiego przy każdej sytuacji.
19
@AmigoBlancos Nie ta strona.
1
@itmustbejoke Masz Albe. Wczoraj przechodził samego siebie..
6
@PuszkinFan Pracownice wykupiły wszystkie maseczki by móc sprzedać na Allegro 2x drożej ;D
0
@PanPatrykk Biblia Szatana.
0
@PanPatrykk Może chodziło o tą drugą Biblię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FafitFCB Przełamanie to miało być z Atletico na wyjeździe i coś nie pomogło
1
@Elnuum Dobry grajek, ale nie za taką cenę
0
@Jaca27 Do tego multi coop w stylu Left4dead dołączony do gry jest podobno naprawde świetny, więc jeszcze lepiej.
PS Mam nadzieję, że w końcu doczekam się remastera Silent Hilla 2 :O
4
@Witekk10 Zgłoś się do Eleven. Potrzebują takich ekspertów jak Ty ;)
0
@nadachu Żeby to tylko te dwa ostatnie Klasyki. Ja już od kilku lat traktuje te mecze jako "kolejny mecz w lidze", nic specjalnego, aż trochę zazdroszczę tym ludziom co się podniecają już tydzień przed meczem ;D
6
Nie wiem co było śmieszniejsze w drugie połowie.
Wychodzący Ter Stegen za środkowych obrońców, żeby wyprowadzić piłkę czy wyśmiewany przez La Ramble Vinicius strzelający gola xD
1
Pozdrawiam wasze 4;0 dla Barcy. Marzyciele..
0
@Damian11 Na stadionie nie są tylko kibice Realu. Zdajesz sobie sprawę? ;D
1
@ArterkHD Mieliśmy. Więc co aktualnie trzeba wykorzystać? Nie cofną czasu do tej samej setki, żeby jednak wykorzystać xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Czego ten Alba ciągle macha tymi łapami. O co mu się rozchodzi.. Gra w toku, a ten coś dyskutuje z Valverde..
6
Będą memy z Samem i Lahozem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@fanoflakers Jakby to był pierwszy taki mecz... My przez cały sezon tak gramy.