0

@Bagsik88 Czekaj, czekaj. W sezonie 2014/15 graliśmy kontrami u Enrique i każdy się podniecał jacy to jesteśmy mocarni, a wracając do Live. Jak już wcześniej pisałem kij z tym czy zajął 3 czy ostatnie miejsce w lidze. Grali ofensywnie trzymali się swojego stylu gry. W LM zawsze wychodzili ofensywnie mieli, gdzieś czy grają z Barcą czy z innym Wielkim Klubem. W pierwszym meczu z nami, dojechaliśmy ich, ale Liverpool mimo to nie grał defensywnie, grał swoje. A my jak prezentujemy się w ostatnich latach? Co mecz wyjazdowy to jesteśmy defensywnie nastawieni i później wielkie zdziwienie dlaczego Suarez nie strzela goli na wyjazdach od lat w LM..

0

@Mario96w Dobrze wiesz, że tak będzie co mecz. Ludzie tutaj to chorągiewki. Po Athleticu mówili sprzedać, z Betisem wręcz na odwrót, a z Osasuna wróciliśmy do pierwszego meczu.. i tak będzie przez cały sezon. Mówisz o brakach w ataku, ale co z tego ataku skoro my tracimy bramki.

0

@Bagsik88 Dwóch na co, na trofea? Kij z tymi trofeami, u Kloppa było widać do czego dąży i już w pierwszych sezonach ładnie to wyglądało.

Bo jak to kiedyś powiedział Cruyff - "Wolę wygrać 5:4 niż 1:0".

3

Kolejny skrzydłowy, który odejdzie po sezonie.. Mamy na skrzydle Pereza, Rafinhe, Antka, Messiego, Dembele no i młodego, po jakiego groma nam kolejny? Skończy jak Malcom.

0

@grizzy10 Taki Suarez w lidze,a Ronaldo w LM. To byłoby coś :o

0

@gorgota Nie dzwoń, tylko pójdź zapytać się osobiście.

0

@MarioVeB! Dobrze tato, przesiądę się na oglądanie ostatnich 45 minut. Wtedy nasi piłkarze zaczynają powoli rozpędzać się xD

6

@Mario96w Po 2 sezonach z Valdkiem nie trudno zgadnąć, naprawdę.. Nie licz na to, że w 3 sezonie dostanie jakiegoś objawienia i stanie się wirtuozem trenerki, bo tak się nie stanie xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonMatteo901 Nareszcie coś ciekawego się szykuje. Mam już dosyć tych bajeczek od Marvela :D

1

@Konradomoreno Mnie FIfa przekonała w tym roku trybem ala Fifa Street ;o

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PatrychoO Równie dobrze mógłby sprowadzić jakiegoś mocarnego trenera z Topki.

1

@lukaszbrk Ten transfer to był ewidentny przekręt..

26

Halo? Own Goal? Co Ty robisz we Włoszech?

0

@FCMichalo W następnym meczu de Jong na skrzydle :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dlaczego Busquetsa zostawił..

0

i powtórka z pierwszej połowy, straty, straty i jeszcze raz straty..

0

@Katalończyk 99 Nie obraziłbym się małego sabotażu z jego strony :)

0

Chyba zakończymy naszą przygodę w LM już w fazie grupowej :P Zawsze to mniejszy upadek niż z 1/8 finalu ;p

0

@dv_7 Kuleje to głowa naszego Valverde :P

4

Przecież to jakiś sabotaż. De Jong wbiega z piłka w przeciwnika xDDD

0

Niech wpuści Ansu, może ośmieszy naszych piłkarzy swoją grą :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Sprzedam lodówkę Beko,nie nadąża z chłodzeniem jak nasi piłkarze za Osasuną.
Faktycznie Mistrzowski produkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Chłopaki są zmęczeni sezonem. Dajcie im spokój :(

0

@Kris_Barca Pierwsze słyszę o takim. Faktycznie taki dobry? ;D

0

@Fenelon W cieniu się chowa skubany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?