4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 Czekaj, czekaj. W sezonie 2014/15 graliśmy kontrami u Enrique i każdy się podniecał jacy to jesteśmy mocarni, a wracając do Live. Jak już wcześniej pisałem kij z tym czy zajął 3 czy ostatnie miejsce w lidze. Grali ofensywnie trzymali się swojego stylu gry. W LM zawsze wychodzili ofensywnie mieli, gdzieś czy grają z Barcą czy z innym Wielkim Klubem. W pierwszym meczu z nami, dojechaliśmy ich, ale Liverpool mimo to nie grał defensywnie, grał swoje. A my jak prezentujemy się w ostatnich latach? Co mecz wyjazdowy to jesteśmy defensywnie nastawieni i później wielkie zdziwienie dlaczego Suarez nie strzela goli na wyjazdach od lat w LM..
0
@Mario96w Dobrze wiesz, że tak będzie co mecz. Ludzie tutaj to chorągiewki. Po Athleticu mówili sprzedać, z Betisem wręcz na odwrót, a z Osasuna wróciliśmy do pierwszego meczu.. i tak będzie przez cały sezon. Mówisz o brakach w ataku, ale co z tego ataku skoro my tracimy bramki.
0
@Bagsik88 Dwóch na co, na trofea? Kij z tymi trofeami, u Kloppa było widać do czego dąży i już w pierwszych sezonach ładnie to wyglądało.
Bo jak to kiedyś powiedział Cruyff - "Wolę wygrać 5:4 niż 1:0".
3
Kolejny skrzydłowy, który odejdzie po sezonie.. Mamy na skrzydle Pereza, Rafinhe, Antka, Messiego, Dembele no i młodego, po jakiego groma nam kolejny? Skończy jak Malcom.
0
@grizzy10 Taki Suarez w lidze,a Ronaldo w LM. To byłoby coś :o
0
@gorgota Nie dzwoń, tylko pójdź zapytać się osobiście.
0
@MarioVeB! Dobrze tato, przesiądę się na oglądanie ostatnich 45 minut. Wtedy nasi piłkarze zaczynają powoli rozpędzać się xD
6
@Mario96w Po 2 sezonach z Valdkiem nie trudno zgadnąć, naprawdę.. Nie licz na to, że w 3 sezonie dostanie jakiegoś objawienia i stanie się wirtuozem trenerki, bo tak się nie stanie xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonMatteo901 Nareszcie coś ciekawego się szykuje. Mam już dosyć tych bajeczek od Marvela :D
1
@Konradomoreno Mnie FIfa przekonała w tym roku trybem ala Fifa Street ;o
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PatrychoO Równie dobrze mógłby sprowadzić jakiegoś mocarnego trenera z Topki.
1
@lukaszbrk Ten transfer to był ewidentny przekręt..
26
Halo? Own Goal? Co Ty robisz we Włoszech?
0
@FCMichalo W następnym meczu de Jong na skrzydle :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dlaczego Busquetsa zostawił..
0
i powtórka z pierwszej połowy, straty, straty i jeszcze raz straty..
0
@Katalończyk 99 Nie obraziłbym się małego sabotażu z jego strony :)
0
Chyba zakończymy naszą przygodę w LM już w fazie grupowej :P Zawsze to mniejszy upadek niż z 1/8 finalu ;p
0
@dv_7 Kuleje to głowa naszego Valverde :P
4
Przecież to jakiś sabotaż. De Jong wbiega z piłka w przeciwnika xDDD
0
Niech wpuści Ansu, może ośmieszy naszych piłkarzy swoją grą :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Sprzedam lodówkę Beko,nie nadąża z chłodzeniem jak nasi piłkarze za Osasuną.
Faktycznie Mistrzowski produkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Chłopaki są zmęczeni sezonem. Dajcie im spokój :(
0
@Kris_Barca Pierwsze słyszę o takim. Faktycznie taki dobry? ;D
0
@Fenelon W cieniu się chowa skubany.