4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@wojopancer Bo Valdek..
0
@sebasek99 jeż nocą tupta dokąd
0
Dlaczego EV został trenerem Barcy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Danny Gaucho Bo Suarez wcale nie szuka Messiego xd patrząc na to jak Aguero przystosował się do taktyki Guardioli jestem pewien, że również dobrze prezentował by się w Barcelonie
4
@Cosipi Wszyscy tacy pewni, a każdy dobrze wie, że przy Messim większość piłkarzy lepiej się prezentuje i to samo byłoby z Aguero i moim zdaniem wszedłby na wyższy poziom.
4
@Kuczek Ale bullshit, Polacy nigdy nie są pozytywnie nastawieni. Zawsze szukają dziury w całym.. xD
3
Valdearenas musi mieć coś z głową. Ostatnio zaczął wklejać się wszędzie w obrazki z Fify 20 xD
0
@Deathwing112 Powiedział mango... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tombard Może dlatego, że u nas nawet De Jong może grać na skrzydle.
0
@Barca4231 La Tinder xD
0
@kuz Co za błazenada..
1
@bartoszekkk Przecież to chodziło o Pedriego z Las Palmas..
0
@gorn88 ???????
0
Czy my kogoś sprzedaliśmy w tym okienku?
2
@Real_w_HD Żebyś ty stąd nie wypadł, śmieszku ;D
0
@Deathwing112 Naprawdę, nie trudno się domyślić :) Mój podobny komentarz o "upadaniu", również został kiedyś usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Skaramuczi Dopóki Alba nie będzie kontuzjowany :)
1
@Dzemix111 Nie napisałeś, jasnowidzem nie jestem :p
0
@ranger3120 To już lepiej poczekać z zakupem. Zaraz Black friday i inne święta się zbliżają.
2
@ranger3120 Ten windows co chcesz kupić to jest wersja oem. Lepiej zmień kartę graficzną na lepszą, bo tamta odchodzi już do lamusa, choćby na tą https://www.x-kom.pl/p/485405-karta-graficzna-nvidia-gigabyte-geforce-rtx-2060-oc-6gb-gddr6-v2.html
6
@Dzemix111 https://www.fcbarca.com/91014-relacja-live-z-ostatniego-dnia-okienka-transferowego.html
0
@krzychu1526 Zacząłem ją obserwować, już po ptokach. Jest moja.
7
@masq Szkoda, że nie ma nagrody na zasadzie "Złotej Maliny" xD
0
@MesQueUnClub96 Zapewne aktorami :p To był jakiś amerykański program komediowy nazywał się 'The State".
0
@dv7wisnia Podobny, podobny. Niczym Suarez z Liverpoolu ;D
https://static01.nyt.com/images/2014/07/12/sports/12suarez-2/12suarez-2-articleLarge.jpg?quality=75&auto=webp&disable=upscale
3
Suarez w reklamie płatków śniadaniowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)