0

@Icamys Poprzedni mecz niczego nie zmienił.. Valverde już dawno powinien odejść.

0

Czy Rakieta siedział na kolanku Arthura? xD

3

Niech to okienko nigdy się nie kończy!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@AdiKingu96 La Rambla Busiego by nie wystawiła w pierwszej 11.

0

@PatrychoO i to jest jedyna opcja, żeby jeszcze do nas przyszedł. Musi sam coś dołożyć z własnej kieszeni.

1

@goldenboy Ale bym zobaczył taki jeden komentarz mniej o Neymarze ;D

0

@HansLanda O kurła to by było ;D

0

@Darshan1010 Weri fani ˣᴰ

2

@sidzej To już wierzymy w to co napisał Romero? Ach te kobiety ;d

9

@Kepojus Gdzie ty widzisz jego upór, w czym? Bo nie zgodził się na transfer? Czy może to, że postanowił rozchodzić kontuzje zamiast zgłosić się do lekarza?

4

@Hushovt "jak kontuzje go będą omijać" Co roku ludzie to piszą i kończy się zawsze tak samo.

0

@SHIBA Takie filmy to tylko w słuchawkach ;D

0

@SHIBA Akurat tego filmu Filmweb mi nie wyhaczył. Sprawdzę, dzięki.

0

@Leooo Meh, kiedyś grałem. Nigdy nie rozumiałem co było w tym strasznego :p

0

@Hushovt Oglądałem :/

0

Jakie dobry horror z demonami? Potrzebuje na lepszy sen.

2

@SHIBA A dlaczego twój nick jest z Wielkich liter?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Ale to jest śmiech na sali. Ile to już ofert złożyła niby Barcelona? 4? A teraz dowiadujemy się o pierwszej, jedynej ofercie 27 sierpnia xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SHIBA Większe w kiblu spuszczałem.

0

@Jakchcesz i każdy ich słucha :)

1

@TheNekro94 A jakby nie był nasz to moglibyśmy wyzwać? F logic..

0

@SuperPatsonFCB To już nie lepiej lepszy telefon? Ekrany w dzisiejszych czasach nie należą do najmniejszych,a tablety powoli przechodzą do lamusa.

3

@PrinceDamon Każdy z nas, kiedyś turlał dropsa.

0

McAzynek, ale beka xD

0

@Commando Zależy o czym mówimy? Większa szopka odbywała się przy transferze Dembele opuszczanie treningów, foszki.. Transfer Coutinho był ciągle "zaprzeczany" przez Liverpool czy Kloppa i tak przez całe okienko, a transfer Neymara to same media nakręcają niepotrzebnie, ale to było wiadome od początku, jest osobą popularniejszą od tamtej dwójki.

0

@Baaarca95 Niby z jakiej racji? Podobna "saga" była z Coutinho czy Dembele tylko ludzie pozapominali o tym.

7

@IronSanHybrid Jebaniutki, zaraz go wykręci :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?