4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Icamys Poprzedni mecz niczego nie zmienił.. Valverde już dawno powinien odejść.
0
Czy Rakieta siedział na kolanku Arthura? xD
3
Niech to okienko nigdy się nie kończy!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@AdiKingu96 La Rambla Busiego by nie wystawiła w pierwszej 11.
0
@PatrychoO i to jest jedyna opcja, żeby jeszcze do nas przyszedł. Musi sam coś dołożyć z własnej kieszeni.
1
@goldenboy Ale bym zobaczył taki jeden komentarz mniej o Neymarze ;D
0
@HansLanda O kurła to by było ;D
0
@Darshan1010 Weri fani ˣᴰ
2
@sidzej To już wierzymy w to co napisał Romero? Ach te kobiety ;d
9
@Kepojus Gdzie ty widzisz jego upór, w czym? Bo nie zgodził się na transfer? Czy może to, że postanowił rozchodzić kontuzje zamiast zgłosić się do lekarza?
4
@Hushovt "jak kontuzje go będą omijać" Co roku ludzie to piszą i kończy się zawsze tak samo.
0
@SHIBA Takie filmy to tylko w słuchawkach ;D
0
@SHIBA Akurat tego filmu Filmweb mi nie wyhaczył. Sprawdzę, dzięki.
0
@Leooo Meh, kiedyś grałem. Nigdy nie rozumiałem co było w tym strasznego :p
0
@Hushovt Oglądałem :/
0
Jakie dobry horror z demonami? Potrzebuje na lepszy sen.
2
@SHIBA A dlaczego twój nick jest z Wielkich liter?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ale to jest śmiech na sali. Ile to już ofert złożyła niby Barcelona? 4? A teraz dowiadujemy się o pierwszej, jedynej ofercie 27 sierpnia xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SHIBA Większe w kiblu spuszczałem.
0
@Jakchcesz i każdy ich słucha :)
1
@TheNekro94 A jakby nie był nasz to moglibyśmy wyzwać? F logic..
0
@SuperPatsonFCB To już nie lepiej lepszy telefon? Ekrany w dzisiejszych czasach nie należą do najmniejszych,a tablety powoli przechodzą do lamusa.
3
@PrinceDamon Każdy z nas, kiedyś turlał dropsa.
0
McAzynek, ale beka xD
0
@Commando Zależy o czym mówimy? Większa szopka odbywała się przy transferze Dembele opuszczanie treningów, foszki.. Transfer Coutinho był ciągle "zaprzeczany" przez Liverpool czy Kloppa i tak przez całe okienko, a transfer Neymara to same media nakręcają niepotrzebnie, ale to było wiadome od początku, jest osobą popularniejszą od tamtej dwójki.
0
@Baaarca95 Niby z jakiej racji? Podobna "saga" była z Coutinho czy Dembele tylko ludzie pozapominali o tym.
7
@IronSanHybrid Jebaniutki, zaraz go wykręci :D