AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker Narcyz jak Cristiano, który myśli, że ma ciało 25 latka xd
Całe szczęście, że jest chytry, bo to oznacza, że opuści Barcę już teraz ( o ile Laporta się nie skompromituje i da mu nieadekwatny do umiejętności kontrakt).
0
@Starrk Nie kojarzę tej sytuacji, ale jak tak było to jak najbardziej należy mu się za to kara. Nie zmienia to faktu, że wypala żywym ogniem patologie za co należy go pochwalić.
1
@Starrk To by nie zadziałało po prostu. Jak komuś zablokujesz wyjazd do czasu dostania mandatu 1500 zł to zapamięta, żeby następnym razem tak nie robić.
Straci czas i pieniądze co dla wielu jest straszakiem.
Co do chamstwa to jest nim wjeżdżanie na chodnik gdzie można stanąć na drodze 5 metrów dalej.
4
@Starrk "Zwraca się do wszystkich w chamski sposób" xD
Ma być miły do kogoś, kto wyzywa go od chorych psychicznie, od debili i mocniej?
Jeśli chodzi o blokowanie wyjazdu to on po prostu stoi na chodniku.
I jak rozumiem, że czasem trzeba przejechać chodnikiem, bo ktoś zastawił ci samochód i nie masz jak wyjechać, jednak tam to jest przesada, bo ludzie wyjeżdżają na chodnik jakby był parkingiem.
2
@sergio5 Wuefista ;)
Wg niektórych, a stworzył potwora z Barcy.
0
@Kapitan hawk Jeśli trafi do Milanu lub Juve - zadowolony będzie @AlexDark00 ;)
0
@Roobo Dobrze posłuchać fachowca.
0
@mekston 4 minuty z 4 lat grania. Potwór xd Messiego taka kompilacja to by trwała kilka godzin.
0
@MirusAmisz z b klasy może tak.
2
@Lionel_Messi10 Oby, oby. W końcu nie będziemy mieć drewna na napastniku po Braithweicie i Lewym.
0
@MirusAmisz hahaha proszę cię. Dodaj asysty, dryblingi i przepaść tylko rośnie.
0
Komentarz usunięty
1
Fajnie by było, ale musiałaby być ogromna chęć zawodnika, bo real trzyma łapę na nim.
0
@Vegeta88 Dożywocie od razu xd
3
@Chimera Mi się wydaje, że był reinkarnacją Jezusa po tym co tu czytam.
5
@kewin Nie no ciosu by się Mike Tyson nie powstydził. Ale bułę dostał xD
5
@Rupert_Haubica xd Według niektórych tutaj jest to fajny sport do oglądania xd Już lepiej oglądać juniorów u14, którzy by zniszczyli każdą kobiecą drużynę.
0
@Kgorecki2500 xd - tyle napiszę, bo tylko to się nadaje.
0
@Arden Coś pięknego. To będzie wspaniały dzień.
0
@Kgorecki2500 A ty doucz się czym jest honor i konsekwencje własnych słów xd
0
@Kgorecki2500 Ty możesz prawić komplementy ludziom bez honoru. Ja jednak mam inne zdanie.
1
@Kgorecki2500 Chodzi o kwestię honoru po prostu. Tyle i aż tyle.
1
@Kgorecki2500 Dorosła kobieta oświadcza coś, potem tego nie spełnia, a jeszcze są ludzie, którzy ją bronią xd
Smutne czasy, że można być k bez honoru i jeszcze się dostanie wsparcie w tym xd
0
@MirusAmisz Szanuję jego decyzję, że w końcu opuści mój ukochany klub (o ile do tego dojdzie).
0
@Jakchcesz Raczej mogę zaśpiewać "To już jest koniec, nie ma już nic, Barca jest wolna, do Arabii możesz już iść".
0
@Piotrek1993 Był Jacek Murański postać znana, aktor?
4
@TaughtMule E tam to nie jest problem. Problemem jest, że geje nie mogą wziąć ślubu i spłodzić dziecka.
0
@Azazel_Pazuzu 11,5 zł /h i owocowe czwartki xD
0
@Criss18Barca W Polsce na każdą okazję (czesto bez też) się pije xd
3
@RosjaninBut Forma xD