AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azazel_Pazuzu 11,5 zł /h i owocowe czwartki xD
0
@Criss18Barca W Polsce na każdą okazję (czesto bez też) się pije xd
3
@RosjaninBut Forma xD
0
@MirusAmisz No, mam zapisane, że kolejny sezon nie dobije do 20 bramek w La Liga, że znów adios Pichichi xd
0
@kamilop Miś Uszatek wydawał się spoko.
0
Piłkarze Bayernu to chyba w przerwie tacę kokainy wciągnęli xD
0
@NeroTFP1 Człowiek fakty napisze, a tu już się prują xd
1
Już dzisiaj Lewandowski może podwyższyć wynik bramkowy w La Liga i przeskoczyć Mbappe w Pichichi. Musiałby zdobyć tylko 13 bramek. #wierzymy.
1
@macio_944 Ciekawe czy mu dobrą nogę sprawdzali xd
1
@Dari0G Tak mówiła Jahira swego czasu przerabiając Rotę xd
0
@Pedri16Future Jak dla mnie to nie jest przypadek, że Mbappe odszedł z PSG, które wygrało potem LM, a real po jego przyjściu odpada.
5
Barcę zniszczyło odejście Neymara. real zniszczyło przyjście za darmo jednego z najlepszych piłkarzy na świecie xd Ładnie im Mbappe szatnię rozwalił :D
0
@Roobo Villa albo Pedro.
0
@Jakchcesz Przecież już są modele ai na s*xkamerkach ;)
0
@draxidox Powrotu do ojczyzny za Odrę i zostawienia naszej w spokoju.
0
Fabregas fajnie te Como buduje. Sporo talentów tam ma.
0
@626 Abde. Bardziej przebojowy i nasz człowiek. Poza tym pewnie byłby tańszy.
0
@kejdzi Stare bernaleo miało słabą murawę i teraz ta kaczka szpitalna też ma xD
0
@Borneo Średnio rozumiem te hieroglify, ale co do ustawy to ona nic by nie dała w tym przypadku. Jedynie łatwiejsze opodatkowanie rynku krypto, czyli to co zwykle, chodziło tylko o pieniądze.
Rząd tuska nielegalnie przejął prokuraturę i TVP. Naprawdę śmieszne jest pisanie, że to PiS łamał konstytucję samemu używając jej jako wycieraczkę do butów xd
Ostatnio nawet chcieli nielegalnie zaprzysiężyc sędziów, a wyszli na klaunów.
4
@Kgorecki2500 Robimy nie gadamy.
5
@kanver_ Aguero1,73, Villa 1,75, czy aktualnie Julian ma 1,70 Kylią ma 1,78
2
@Dari0G Szczegóły.
5
@MesQueUnClub_87 Najlepszy piłkarz w historii? 1.70 cm -Messi.
15
@Faro Jak kradł to pewnie Giertych xD
0
@Jakchcesz Żaden by nie grał przy takim tuzie jakim jest Lewy w tym sezonie.
4
@Dari0G No u jednego gościa z po w meblach znaleźli 4 mln. Co chłop miał pecha, że sam ich przypadkiem nie znalazł tylko CBA się udało...
3
@Comentateiro E tam, on się czuje na 25 lat jak Kriszczanu.
1
@Drozdu7 50 mln za takiego grajka to po prostu promocja. W Barcelonie masz inne środowisko i inaczej to wpływa na samych piłkarzy, którzy po prostu dostosowują się do schematu.
1
@jakub1906 Drugi Lewy xd Chłop nie przyjmuje piłki na 5 metrów i potrafi biegać.
0
@Dzejkob97 Jak ma tyle lat i nie daje rady to adios do MLS czy Arabii. Co to wgl za argument?
Jest jednym z najlepiej opłacanych napastników w lidze to powinno się wymagać, że będzie się bić co sezon o króla strzelców, albo go wygra, a narazie wygrał go raz na 4 lata i ma mniej bramek niż napastnik spadkowicza xd