0

@Filipem Julian Alvarez.

2

@Lanosss 3 x na tak. Po prawej kreatywny i techniczny Yamal, a na lewej szybki i przebojowy Leao.

8

Komentarz usunięty

2

@alone49 Dokładnie. Tak samo denerwujący jak ci co nie dają kierunkowskazu zjeżdżając z ronda.

1

@kanver_ Można, bo jest on przed Lewym grając w ogórkach, które może spadną i zarabia ułamek jego pensji. Co mnie interesuje Alvarez? Jest napastnikiem Barcy? Niech Atletico się martwi, że cienki Disney ma lepsze liczby od ich napastnika.
Naturalnym jest porównywanie do lepszych co w tym wypadku jest zabawne, bo lepszy jest jakiś gość z Mallorci od jednego z najlepiej opłacanych napastników w lidze xd

6

Jan "The wall" Bednarek xD

1

@kanver_ A, no to może mu dadzą złotego buta i ZP za to. Pichichi za to musi być z automatu.

3

@Dari0G No to trochę niedoczytałeś, cóż zdarza się.

7

Bardzo dobra informacja. Zejdziemy z ogromnej pensji napastnika, który nie dorównuje strzelecko jakiemuś pachołkowi z Mallorci xd W samej Barcy ma mniej goli w lidze niż wyśmiewany Torres i z tymże Torresem przegrywa rywalizację...

1

@samel Dokładnie hahaha co się naczytałem, że to nie najemnik xd

2

@Dari0G Ty wiesz co to znaczy wgl ? xD

17

Z jednej strony fajnie, że real odpadł, a z drugiej zajebiście :D

1

@FabianekMrozek Chociażby Dembele i Olise

5

@blakkudium Oczywiście. Legenda.

7

Oby. Może w końcu kupimy napastnika, który potrafi przyjąć na mniej niż 3 metry.

0

@PatrychoO hahaha Milika. Wy na serio chcecie do LE wrócić xd

0

@Herato Jeśli LM wygra Baya to powinien Olise.

0

@marcin62 No tak, osoby które piszą inaczej są oderwane od rzeczywistości.

0

@marcin62 Z pustego to i Salomon nie naleje xd Flick wiedział na co się pisze idąc do bankruta.

0

@Safrani Ludzie go wyzywali, bo miał kontuzje, które jak widać nie były z jego winy, bo w PSG praktycznie ich nie ma.

3

Dembele dwie brameczki. Ah ci eksperci z La Rambli, którzy go od dzbanów wyzywali, od leni. A chłop poprowadził PSG do triumfu w LM czego nie potrafił Mbappe, wygrał ZP i teraz dalej jest u nich kluczowy.

0

@Borneo Przypomnisz, w którym roku zaczęła się wojna, a w którym roku twój bożek tusk szedł do wyborów z hasłem 100 konkretów i 60 k kwoty wolnej?

0

@ifoa Taka szopka wybrzmi. Ile razy można mówić, że Izrael robi źle? Jak rozumiem ty z obozu "wyrażamy ubolewanie". Trzeba rzeczy nazywać po imieniu.

4

Berkowicz ładnie podsumował izraelskich nazistów... Być narodem, który przeżył takie coś jak holocaust i po kilkudziesięciu latach robić coś podobnego innemu narodowi...

0

@Safrani A Jacek Murański postać znana, aktor to legitne źródło. Powiesz co takim mastermindem chciał osiągnąć fur Deutchland?

0

@Borneo A no faktycznie już od trzech lat ta cieśnina jest zablokowana xd

0

@Safrani Z rzeczy, które mają wpływ na nasze życie jest już ta kwota wolna 60 tysięcy? ;)

0

@BillyButcher Interesuje, tak samo jak osoby, które zginęły przez niemców i rosjan w czasie drugiej wojny, dlatego również tych krajów nie cierpię. Fajnie, że w końcu po tylu latach się nasi "bracia" łaskawie zgodzili.

Jeśli chodzi o szczytny cel to nwm czy jest nim napchanie Zełeńskiemu i jego kolegom kieszeni w jednym z najbardziej skorumpowanych krajów świata. Sam Zełeński chciał usunąć NABU. Zresztą KO to samo chce zrobić z CBA xd

1

@BillyButcher Brawo. Zadłużymy własny kraj dla narodu, który nie potrafi przeprosić za rzeź na naszych obywatelach, a jeszcze są łebki, które się z tego cieszą...

3

@arasz1819 To czemu Giertych nie siedzi jeszcze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?