0

@Herato Żaden z nich nie zdobył ZP

3

@TR3YWAY Ok, ja mieszkam w Rudzie Śląskiej. Jedź na rowerze do Zakopanego.

3

@TR3YWAY @CarlosFun "czasami jakaś trasa w góry" powiedzenia na rowerku xd

0

@Matan_Zajcev Podpisałby wszystkie dotąd zawetowane ustawy. Ukraińcy nadal mieliby socjal i opiekę zdrowotną za darmo, byłaby cenzura w internecie itp. kwiatki.

0

@Karol145 Stwierdziłem tylko fakt.

5

@Laminedependencia A poziom gorszy niż w el clasico u14 xd

0

Komentarz usunięty

0

@Chimera Nie o to chodzi. Chłop ledwo z ekstraklasy wyszedł, a już go nowym Yamalem robią xd

0

@czosnekfcb środa i dalej trzyma? ;)

1

@Bykunn Inna sprawa, że już go ochrzcili nowym Yamalem tylko na LS xd

5

Za Tuska to nawet naszej repki do USA nie zapraszają xd
Ajjj było blisko.

0

@Marcelinho99 On ma 17 lat xd

1

xd co to za obrona jest

0

@MirusAmisz Bez Lewego nie wygramy żadnego ME ani MŚ :/

0

@marcin62 Tak tak i odciąga obrońców, czego nie robi nikt inny, bo innych napastników/piłkarzy obrońcy olewają xD

0

@marcin62 Inni potrafią więcej niż dobijanie z pięciu metrów i karne.

2

@draxidox ajajaj. Posejdon jednak istnieje.

0

@Dzejkob97 No trochę strzelił twoim madryciakom czy to z karnych czy pięciu metrów.

0

@Derean Dużo tej Antwerpii czy innym Zvezdom strzelił.

0

@Borneo Co ma przyjęcie euro do NATO i UE? Jesteśmy w grupie jaką jest UE i posiadanie własnej waluty nas z niej i z NATO nie wyklucza. Z Orbanem to też argument z tyłka, bo musielibyśmy sobie takiego rządzącego wybrać, a to byłaby wola ludu.

0

@Borneo A ja się upieram, bo swoja waluta to niezależność.

0

@Borneo Polacy są przeciwni wprowadzenia euro i dobrze

0

@Borneo No tak. Więc możemy nigdy nie przyjąć, bo nie ma daty.

12

@Kgorecki2500 Nie jest tajemnicą, że Tusk chętnie wprowadziłby euro w Polsce.

0

@barteq Mam nadzieję, że poda się do dymisji z funkcji pierwszej damy.

0

@barteq a jaką sukienkę miała? Mam nadzieję, że taką, której wcześniej nie ubierała?!

1

@Who_you_mam Jak to jest bazyliszek czyli długi czarny wąż, który strzeże wejścia xD

1

@TR3YWAY xd będąc multi milionerem pozwalać sobie na to, żeby twoja żona takie coś odwalała xd po pierwszym takim razie już by nie była Lewandowską.

0

@maroon ostatnio to nawet im obywatelstwo dali pewnie xd

0

@Batys No nie wiadomo, bo filmik ucięty, jednak po coś tam wjeżdżali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?