AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato Żaden z nich nie zdobył ZP
3
@TR3YWAY Ok, ja mieszkam w Rudzie Śląskiej. Jedź na rowerze do Zakopanego.
3
@TR3YWAY @CarlosFun "czasami jakaś trasa w góry" powiedzenia na rowerku xd
0
@Matan_Zajcev Podpisałby wszystkie dotąd zawetowane ustawy. Ukraińcy nadal mieliby socjal i opiekę zdrowotną za darmo, byłaby cenzura w internecie itp. kwiatki.
0
@Karol145 Stwierdziłem tylko fakt.
5
@Laminedependencia A poziom gorszy niż w el clasico u14 xd
0
Komentarz usunięty
0
@Chimera Nie o to chodzi. Chłop ledwo z ekstraklasy wyszedł, a już go nowym Yamalem robią xd
0
@czosnekfcb środa i dalej trzyma? ;)
1
@Bykunn Inna sprawa, że już go ochrzcili nowym Yamalem tylko na LS xd
5
Za Tuska to nawet naszej repki do USA nie zapraszają xd
Ajjj było blisko.
0
@Marcelinho99 On ma 17 lat xd
1
xd co to za obrona jest
0
@MirusAmisz Bez Lewego nie wygramy żadnego ME ani MŚ :/
0
@marcin62 Tak tak i odciąga obrońców, czego nie robi nikt inny, bo innych napastników/piłkarzy obrońcy olewają xD
0
@marcin62 Inni potrafią więcej niż dobijanie z pięciu metrów i karne.
2
@draxidox ajajaj. Posejdon jednak istnieje.
0
@Dzejkob97 No trochę strzelił twoim madryciakom czy to z karnych czy pięciu metrów.
0
@Derean Dużo tej Antwerpii czy innym Zvezdom strzelił.
0
@Borneo Co ma przyjęcie euro do NATO i UE? Jesteśmy w grupie jaką jest UE i posiadanie własnej waluty nas z niej i z NATO nie wyklucza. Z Orbanem to też argument z tyłka, bo musielibyśmy sobie takiego rządzącego wybrać, a to byłaby wola ludu.
0
@Borneo A ja się upieram, bo swoja waluta to niezależność.
0
@Borneo Polacy są przeciwni wprowadzenia euro i dobrze
0
@Borneo No tak. Więc możemy nigdy nie przyjąć, bo nie ma daty.
12
@Kgorecki2500 Nie jest tajemnicą, że Tusk chętnie wprowadziłby euro w Polsce.
0
@barteq Mam nadzieję, że poda się do dymisji z funkcji pierwszej damy.
0
@barteq a jaką sukienkę miała? Mam nadzieję, że taką, której wcześniej nie ubierała?!
1
@Who_you_mam Jak to jest bazyliszek czyli długi czarny wąż, który strzeże wejścia xD
1
@TR3YWAY xd będąc multi milionerem pozwalać sobie na to, żeby twoja żona takie coś odwalała xd po pierwszym takim razie już by nie była Lewandowską.
0
@maroon ostatnio to nawet im obywatelstwo dali pewnie xd
0
@Batys No nie wiadomo, bo filmik ucięty, jednak po coś tam wjeżdżali.