1

@jakub1906 Drugi Lewy xd Chłop nie przyjmuje piłki na 5 metrów i potrafi biegać.

0

@Dzejkob97 Jak ma tyle lat i nie daje rady to adios do MLS czy Arabii. Co to wgl za argument?
Jest jednym z najlepiej opłacanych napastników w lidze to powinno się wymagać, że będzie się bić co sezon o króla strzelców, albo go wygra, a narazie wygrał go raz na 4 lata i ma mniej bramek niż napastnik spadkowicza xd

1

@KamQiX Skąd wiesz, jakby się rozwinął grając u nas?
Lewy w bundeslidze wygrywał króla strzelców, a w Barcy przegrywał z paziami pokroju Dovbyka, czy teraz ma mniej niż jakiś Muriqi ze spadkowicza.

0

@Zbyszard Był Guiu, ale poszedł do Chelsea, bo ściągnęliśmy Roque.

0

@Cvzx Logiczne, że będą golić kibiców. Hype powrotu na Camp Nou, ograniczona ilość miejsc, aż byłoby dziwne jakby bilety były tanie.

4

@tomek8756 Pierwsza decyzja jaką powinna być co do wieku emerytalnego to zrównać kobietom do mężczyzn.

2

@Cules69 12 mln piłkarskiemu trupowi xd

1

@Filipem Iniesta też

1

@Schoogs Mojego tak samo. Galactik football to również coś pięknego.

6

@Kgorecki2500 Ale co się cieszyli, że wygrał bardziej lewicowy kandydat xD

1

@Kinginiesta To polityk i to polityk. Więc na temat :*

4

@BillyButcher Szkoda, że nikt nie podniósł godności i sumienia, które wypadły Tuskowi 16 lat temu xd

0

@Karol145 Nie z USA, bardziej przypominałoby to niemcy

0

@Karol145 Lepiej jak się limit skończy i ci powiedzą, żebyś wrócił za rok, albo nigdy najlepiej xd

0

@Karol145 xd A teraz jak musisz iść do lekarza? Pozdro dla NFZ, na którym zdążysz umrzeć zanim dostaniesz się do lekarza xd
Poza tym konfederacja chce powrotu kas chorych, żeby nie było jednego monopolisty, który po prostu nie działa.

1

@Karol145 Gorzko płakać to mogą osoby, które nie dostały się do lekarza, bo zabrakło pieniędzy w budżecie twoim asom.

1

@Karol145 Jak inaczej nazwać osoby dbające o obcy interes ponad Polskiego?

2

@arasz1819 Dlatego, że rządzą nami zdrajcy, którzy zadłużają Polskę najszybciej w historii
Co do PiS niech się rozpadają, większa szansa, że Konfa przejmie ich elektorat :)

1

@macio_944 Dostałeś udaru?

0

Komentarz usunięty

2

@arasz1819 Jedyną porażką Nawrockiego w ostatnim czasie było podpisanie ustawy o pip.
Co do rynku krypto to szok i niedowierzanie, że inwestowanie w ryzykowne krypto jest... Ryzykowne. Kto mógł się tego spodziewać?

18

@arasz1819 Zapytajcie swojego eksperta Jacka Murańskiego. On znajdzie rozwiązanie.

0

@Filipem Julian Alvarez.

2

@Lanosss 3 x na tak. Po prawej kreatywny i techniczny Yamal, a na lewej szybki i przebojowy Leao.

8

Komentarz usunięty

2

@alone49 Dokładnie. Tak samo denerwujący jak ci co nie dają kierunkowskazu zjeżdżając z ronda.

1

@kanver_ Można, bo jest on przed Lewym grając w ogórkach, które może spadną i zarabia ułamek jego pensji. Co mnie interesuje Alvarez? Jest napastnikiem Barcy? Niech Atletico się martwi, że cienki Disney ma lepsze liczby od ich napastnika.
Naturalnym jest porównywanie do lepszych co w tym wypadku jest zabawne, bo lepszy jest jakiś gość z Mallorci od jednego z najlepiej opłacanych napastników w lidze xd

6

Jan "The wall" Bednarek xD

1

@kanver_ A, no to może mu dadzą złotego buta i ZP za to. Pichichi za to musi być z automatu.

3

@Dari0G No to trochę niedoczytałeś, cóż zdarza się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?