AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam pytanie, ten Nyom to nie jest czasami wychowanek realu? :D
2
@banann16 Wiesz, Fe cf jest z Madrytu ;)
0
Pedri magic touch :D
2
Pique: sędzia bier mi go mu wpier***ę.
0
@Hubso No getry różowe by pasowały.
1
Trzeba rozwalić Fe C.F aka real C :D
1
@Bartunek Oby!!! :D.
0
@tristan87 Only sad reactions! :V
3
Czego pan sobie życzy?
Żeby real się wywalił i sobie glupi ryj rozwalił :D
0
@Cave I tego drugiego suchoklatesa,, czy jakoś tak.
1
@Bartunek Aż przypomina się "Rozdarte Serca", albo "Spieprzyliście nam święta" :D
0
@Rastafarnianin Piękna grafika :)
1
@Kamilos84 Nie zapeszaj!!!
0
@NeroTFP Już wiadomo za co ten downgrade w fifie :D
1
@neeed oczywiście po użyciu VAR ;)
0
@BarcaInfo Ciekawe el clasico się zapowiada, w jednym szpitalu będzie organizowane :V
0
@Janiama Nie lepiej Dembus na pp, a Pedri na LP?
0
@Messiah10 Płacą mu jak kiedyś w Polsce na budowie za godzinę dla tego najbardziej się opier**** :D
1
@lukaszbrk Serio, nazywanie kogoś dzbanem, bo dostaje kontuzji z nieswojej winy, człowieka na wózku też tak nazywasz?
0
@Messiah10 Musi się odbudować, a jak ma to zrobić bez gry?
2
@lukaszbrk Cyk, zgłoszone za obrażanie.
0
@BarcaInfo Jednak Fifa jest realistyczna :D
0
@ksobi Mi Insigne przepchnął Pereire z PSG, norma w fifie :D
0
@ksobi ja stoję przed nim, trzymam L2 i ruszam się tak jak on góra dół i czekam aż ruszy na bramkę. Później go kasuje, albo inny zawodnik zdąży mu odebrać piłkę, bo będzie się tyle zastanawiać, gdzie polecieć.
1
@Yosemite W końcu wywalczył miejsce w podstawie! :D
2
@LionelM95 Jak się nie umie strzelać ;D
0
@Gall Wiadomo, że wirus podczas wyborów nie zaraża :V
1
@baczmus Beta :D
2
@KamilZ Ty serio stawiasz Odegaarda obok Ter Stegena i Hazarda? :D
2
Nie ma żadnego wirusa, wirusa wymyśliliście wy, dziennikarze :D