1

Mam pytanie, ten Nyom to nie jest czasami wychowanek realu? :D

2

@banann16 Wiesz, Fe cf jest z Madrytu ;)

0

Pedri magic touch :D

2

Pique: sędzia bier mi go mu wpier***ę.

0

@Hubso No getry różowe by pasowały.

1

Trzeba rozwalić Fe C.F aka real C :D

1

@Bartunek Oby!!! :D.

0

@tristan87 Only sad reactions! :V

3

Czego pan sobie życzy?
Żeby real się wywalił i sobie glupi ryj rozwalił :D

0

@Cave I tego drugiego suchoklatesa,, czy jakoś tak.

1

@Bartunek Aż przypomina się "Rozdarte Serca", albo "Spieprzyliście nam święta" :D

0

@Rastafarnianin Piękna grafika :)

1

@Kamilos84 Nie zapeszaj!!!

0

@NeroTFP Już wiadomo za co ten downgrade w fifie :D

1

@neeed oczywiście po użyciu VAR ;)

0

@BarcaInfo Ciekawe el clasico się zapowiada, w jednym szpitalu będzie organizowane :V

0

@Janiama Nie lepiej Dembus na pp, a Pedri na LP?

0

@Messiah10 Płacą mu jak kiedyś w Polsce na budowie za godzinę dla tego najbardziej się opier**** :D

1

@lukaszbrk Serio, nazywanie kogoś dzbanem, bo dostaje kontuzji z nieswojej winy, człowieka na wózku też tak nazywasz?

0

@Messiah10 Musi się odbudować, a jak ma to zrobić bez gry?

2

@lukaszbrk Cyk, zgłoszone za obrażanie.

0

@BarcaInfo Jednak Fifa jest realistyczna :D

0

@ksobi Mi Insigne przepchnął Pereire z PSG, norma w fifie :D

0

@ksobi ja stoję przed nim, trzymam L2 i ruszam się tak jak on góra dół i czekam aż ruszy na bramkę. Później go kasuje, albo inny zawodnik zdąży mu odebrać piłkę, bo będzie się tyle zastanawiać, gdzie polecieć.

1

@Yosemite W końcu wywalczył miejsce w podstawie! :D

2

@LionelM95 Jak się nie umie strzelać ;D

0

@Gall Wiadomo, że wirus podczas wyborów nie zaraża :V

1

@baczmus Beta :D

2

@KamilZ Ty serio stawiasz Odegaarda obok Ter Stegena i Hazarda? :D

2

Nie ma żadnego wirusa, wirusa wymyśliliście wy, dziennikarze :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?