0

@MasnyTed Spk, wiesz szanuje go za utrzymanie się na topie przez kilkanaście lat, ale jego wybryki psują tę "legende", bo naprawdę tacy bandyci zazwyczaj nie są lubiani. Dużo bardziej cenieni są obrońcy, którzy grają z gracją i skutecznością jak Maldini, czy Puyol. Dodatkowo Hiszpan nie jest jakimś kozakiem w grze obronnej i zazwyczaj argumentami, że jest super są gole, tylko że to jest obrońca i jego rola polega na bronieniu swojej bramki, a to robi gorzej od wyżej wymienionej 5tki i nie tylko, bo jeszcze byli Vidic, Ferdinand itd.

23

@Suzu Wzór Hajto zawsze działa ;D

0

Mamy na Ramblii jakiegoś policjanta? Bo mam pytanie.

1

@MasnyTed W obronie to każdy z nich jest lepszy i nie musieli tyle faulować co on, czyli osłabiać swojej drużyny idiotycznym kartkami jak sanie w Messiego. Piszę z małej bo tego piłkarza nie cierpię i nie zasługuje na mój szacunek ;)

4

@Janiama Magiczny środek dwa idealnie dopasowane elementy, do tego Busi i mamy najlepszą pomoc w historii.

0

0

@Triv44 W grze w obronie to nie, pamiętaj, że to jest ŚO i gole na tej pozycji są mniej istotne niż gra w obronie.

0

@FC1899Barca XD ramos, mówi Panu coś Puyol, Beckenbauer, Nesta, Cannavaro? Chyba, że chodzi o czerwone kartki to zgoda.

0

@AdiKingu96 Mi przypomina wendigo z Until Dawn xd

0

@geass Wiesz ogólnie go gniotłem w tym meczu, miałem posiadanie 60%, a strzały takie faktycznie dobre, które nwm jak wybronił to tak 5 z 7, ale mi chodzi bardziej o fakt, że jak dostałem karnego to typ uciekł i zaliczyło nam remis, gdzie gdyby nie to to bym go rozwalił z 3-4do1, on miał 1 celny strzał i 1 gol.

0

@Thoms94 Daj mu podwyżkę, na pewno zostanie :V

1

Komentarz usunięty

4

Fajnie mnie wkurzył gość z Polski teraz w Fifę, miał 2 strzały i gol, a ja 7 strzałów, remis 1-1, mój karny, a lamus wyszedł i cyk remis.

0

@krissu8 Ponoć tak.

0

@elmayakos Ale w całokształcie jest gorszy. Wiem, że to nie jego wina, ale jest to denerwujące i tworzy niechęć do tego zawodnika.

0

@michaleu Moja niechęć do niego spowodowana jest nadmiernym hypem na niego i przez ludzi, którzy piszą, że jest lepszym napastnikiem niż Suarez.

0

@Piotr,1985 Lech i Heineken

1

@krissu8 Wiesz, da się znaleźć osobę, której możesz zaufać. Jeśli poznasz nową dziewczynę (powiedzmy, że naprawdę była by tą jedyną) to jak będziesz taki niedostępny, nie będziesz jej ufał i nie będziesz zaangażowany w 100% to to może być przyczyną, że od cb odejdzie. Najlepiej jakbyś z nową dziewczyną od razu porozmawiał, że jesteś rozbity po rozstaniu itp. I że ciężko będzie Ci narazie komuś zaufać w 100%

0

@Encore Ci by Cuadrado na boisku pocięli chyba :D

0

@BarcaInfo Lucho i jego legendarne konferencje, brakuje tego :D

0

@DonMatteo901 Nie... masakra, jak to od zobaczyć :D

0

https://www.futhead.com/squad-builder/
Taki mam aktualnie skład (Pereira z PSG, ale na futhead go jeszcze nie ma) Jakieś pomysły na ulepszenie itp? Za niedługo za Diallo wleci Kimpembe.

0

@IronSanHybrid Wiadomka, dziwi fakt, że typ mu zaje*** w samochód, a ten się śmieje :D

1

@IronSanHybrid To jest właśnie doświadczenie za kierownicą ;D

4

@matirix20 Ty pewnie lepiej potrafisz?

1

@gumaz Adriana Chechik ;)

2

@FafitFCB To zależy ile watów dodasz :D

1

@neymarjr_143 A no to fajny pomysł, plus dla Kanadyjczyków :D

0

@Transu96 ktoś wie po co ten ogranicznik?

0

@Wossi61FCB Skąd wiadomo, że Reyna?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?