AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Survier Messi
Fati--------Coutinho------------Dembele
Busi----------------Pjanic
Alba----Lenglet-------Pique---------Dest
Neto (Ter Stegen jak wyzdrowieje)
0
@Blanco16 Nwm tak z 80 mln powinni wyjąć.
0
@masq Nie ma co porównywać Semedo do Alvesa, bo raz, że Brazylijczyk był top of the top na PO, a druga sprawa Semedo grał w najsłabszej Barcy od lat.
2
@NeroTFP Dzień świra ogólnie spk film :D
0
@IronSanHybrid lekka ;)
0
@BarcaInfo Dzięki.
1
@jareksk100 To ty nie wiesz, że w meczu Barcy przy spornych sytuacjach nie sprawdza się VAR-u? Bo jeszcze by wyszło, że tak jak wczoraj gość symulował. Albo Messi by dostał wolnego za łokcia w twarz.
0
@BarcaInfo Cześć, nie masz czasami infa co mówili do siebie na końcu meczu Koeman i Bordalas, bo wyglądało, że iskrzy.
0
@Coutinho007 Zależy jak mu się kariera potoczy, jeszcze United jest jako kierunek, jak z Pogbą.
3
@tbas No De Jong świetnie sprokurował karnego. Kontrowersyjny karny, ale znając sędziów w Hiszpanii nie robi się czegoś takiego.
0
@FilozofXD No Brazylijski pączuś powinien mieć dużo więcej czerwonych.
0
@Coutinho007 :/ od niego najlepiej trzymać się z daleka.
0
@Coutinho007 No ten Gravenberch ma 87 pot. w fifie, ciekawy zawodnik :D
1
@bartoszekkk W sklepie.
2
@masq Porównajmy pozycję na boisku obu panów...
0
@abram3k U mnie w fifie też świetnie asystuje :D
1
@szymonekk Według mnie powinien dostać jakiś kredyt zaufania, bo wraca po kontuzji, dobrze dryblowal, problem był w decyzyjności. Dowalać to się można Griezmanna, który miał piłkę meczową na nodze i koncertowo ją spieprzył.
0
@Bogan Jest rodziną Casemiro, ma immunitet ;)
0
@Danchos Chłopie on nie grał z rok czasu, chyba logiczne, że nie będzie swoją najlepszą wersją.
2
@Ratamahatta On nie grał chyba rok, można mu to wybaczyć, ja bym bardziej przyjrzał się Griezmannowi, który zwalił setę, którą zawodnik z ekstraklasy kończy z zamkniętymi oczami.
0
@Adamski69 W tych meczach co jest "obrona" to Kepa siedział na ławie pewnie :D
0
Koeman na pewno mu powiedział, że jest zerem i jego paczka symulantów tak samo.
0
Griezmann gra teraz w Getafe :D
2
@Coutinho007 Zmiany ala Valverde :D
0
Brawo Dest, świetnie go skasował :)
0
@_Specjalista białą*
1
Niech Trincao wejdzie za tego Griezmann.
1
@BarcaInfo Jeszcze Carvajal.
0
@Yosemite Brzydki syn.
2
Griezmann nowy Rakitic :D XD