1

@Survier Messi
Fati--------Coutinho------------Dembele
Busi----------------Pjanic
Alba----Lenglet-------Pique---------Dest
Neto (Ter Stegen jak wyzdrowieje)

0

@Blanco16 Nwm tak z 80 mln powinni wyjąć.

0

@masq Nie ma co porównywać Semedo do Alvesa, bo raz, że Brazylijczyk był top of the top na PO, a druga sprawa Semedo grał w najsłabszej Barcy od lat.

2

@NeroTFP Dzień świra ogólnie spk film :D

0

@IronSanHybrid lekka ;)

0

@BarcaInfo Dzięki.

1

@jareksk100 To ty nie wiesz, że w meczu Barcy przy spornych sytuacjach nie sprawdza się VAR-u? Bo jeszcze by wyszło, że tak jak wczoraj gość symulował. Albo Messi by dostał wolnego za łokcia w twarz.

0

@BarcaInfo Cześć, nie masz czasami infa co mówili do siebie na końcu meczu Koeman i Bordalas, bo wyglądało, że iskrzy.

0

@Coutinho007 Zależy jak mu się kariera potoczy, jeszcze United jest jako kierunek, jak z Pogbą.

3

@tbas No De Jong świetnie sprokurował karnego. Kontrowersyjny karny, ale znając sędziów w Hiszpanii nie robi się czegoś takiego.

0

@FilozofXD No Brazylijski pączuś powinien mieć dużo więcej czerwonych.

0

@Coutinho007 :/ od niego najlepiej trzymać się z daleka.

0

@Coutinho007 No ten Gravenberch ma 87 pot. w fifie, ciekawy zawodnik :D

1

@bartoszekkk W sklepie.

2

@masq Porównajmy pozycję na boisku obu panów...

0

@abram3k U mnie w fifie też świetnie asystuje :D

1

@szymonekk Według mnie powinien dostać jakiś kredyt zaufania, bo wraca po kontuzji, dobrze dryblowal, problem był w decyzyjności. Dowalać to się można Griezmanna, który miał piłkę meczową na nodze i koncertowo ją spieprzył.

0

@Bogan Jest rodziną Casemiro, ma immunitet ;)

0

@Danchos Chłopie on nie grał z rok czasu, chyba logiczne, że nie będzie swoją najlepszą wersją.

2

@Ratamahatta On nie grał chyba rok, można mu to wybaczyć, ja bym bardziej przyjrzał się Griezmannowi, który zwalił setę, którą zawodnik z ekstraklasy kończy z zamkniętymi oczami.

0

@Adamski69 W tych meczach co jest "obrona" to Kepa siedział na ławie pewnie :D

0

Koeman na pewno mu powiedział, że jest zerem i jego paczka symulantów tak samo.

0

Griezmann gra teraz w Getafe :D

2

@Coutinho007 Zmiany ala Valverde :D

0

Brawo Dest, świetnie go skasował :)

0

@_Specjalista białą*

1

Niech Trincao wejdzie za tego Griezmann.

1

@BarcaInfo Jeszcze Carvajal.

0

@Yosemite Brzydki syn.

2

Griezmann nowy Rakitic :D XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?