AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mario96w A ja w to nie gram :D
1
@Mario96w Ta piłkarz ci się zarazi i nie możesz w fucie nim grać 3 meczów xd
2
@Nano22 Pls attention, attention pls.
1
@HK23 ZB jest najważniejszy dla napastnika.
1
@Triv44 XD, napastnik, który nie wygrał ani jednego ZB lepszy od Suareza, który ma 2.
6
Widać jak gra Griezmann, gdy ktoś ma na niego pomysł :)
0
@ChampionLW Jak to możliwe druzyna w 11 wygrywa z 10tką, jak to możliwe :V
4
@Barca1992 A na Euro tradycyjnie Nic się nie stało...
0
@Kwasiak98 Nwm, dla mnie nieumiejętność zgniecenia drużyny, która gra w 10...raczej wyglądało jakbyśmy grali 10vs10
0
@Kwasiak98 Długo było 0:0, przy czym oni grają w dychę...
0
@DaPi Dla niektórych on jest lepszy od Ronaldinho także... ;D
1
@Kwasiak98 Gdyby w Bośni grał Messi, Ronaldo, Neymar i Van Dijk to by nas jechali 10:0 gdyby, gdyby :D
0
@ShinobiQWE Z miejsca z czuba leci bomba ;)
0
@Kwiatek67 W bajernie by szczelił :D
0
@ShinobiQWE Co? Bomba z 14 metrów i bramkarz może wyciągać piłę z siatki.
0
@macio_944 No jakby grali przeciwko 10 to się da cisnąć
0
Najlepszy napastnik xd
1
@tomFCB Przeciwnik by wtedy żółtą za symulowanie dostał :D
0
@katalonia15 A do tego w cholernie szybki, pamiętam ten wyścig z Diego Carlosem w meczu z Sevillą
0
@Zieliniak Ja używam Comana :D
0
@jordus100 Wiesz jakoś reszta drużyny nie pomogła DeGei, gdyby napastnicy wsadzili 5 goli, nikt by nie zwalał całości na Bramkarza MU.
6
@Cobra303 Ja pamiętam, jak Lucho posadził wszystkich amigos na Sociedad :D
3
@PatrychoO Chłop ma dopiero 23 lata, także spokojnie więcej przeżyje :V
1
@NeroTFP Gdy nienawidzisz swojego kraju :D
2
@Krzychu1010 Siedem, Wyspa Tajemnic
0
@kuz Te kawały są już bardziej żałosne niż śmieszne.
2
@RobsonPL Ja mam inne odczucia, gra się lepiej w tą Fifę i w końcu wrzutki coś dają.
0
@Janas11224 Fifa jest jak narkotyk :D
0
@YoNoEntiendoNada Barca z Pique zdobyła więcej trofeów, to nie jest wyznacznik. Jeśli o aspekt strikte defensywny, to jest on gorszy od Puyola, Nesty, czy Ferdinanda. To, że potrafi strzelać ok, tylko spójrz od czego jest na boisku ŚO, bo od strzelania jest N i skrzydłowi, od biedy jeszcze ŚPO.
0
@MasnyTed Spk, wiesz szanuje go za utrzymanie się na topie przez kilkanaście lat, ale jego wybryki psują tę "legende", bo naprawdę tacy bandyci zazwyczaj nie są lubiani. Dużo bardziej cenieni są obrońcy, którzy grają z gracją i skutecznością jak Maldini, czy Puyol. Dodatkowo Hiszpan nie jest jakimś kozakiem w grze obronnej i zazwyczaj argumentami, że jest super są gole, tylko że to jest obrońca i jego rola polega na bronieniu swojej bramki, a to robi gorzej od wyżej wymienionej 5tki i nie tylko, bo jeszcze byli Vidic, Ferdinand itd.