AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hushovt Czy ja wiem, nie można wrzucać wszystkich ludzi do jednego worka, szamanów też masz dobrych i złych, a świat budowany strachem nie jest dobrą opcją.
0
@Arkon Według mnie Kostic z frankfurta byłby dla nich najlepszy.
0
@Cobra303 Najgorsze jest to, że nie mam pomysłu na sklad :D
1
@Cobra303 Tyle, że on ma kartę na CF/CAM, a tam bez tempa się da
0
Co powiecie o karcie Riberyego w fifie 21? Czemu taka tania jest?
5
@msmsms Różnie się dzieje w życiu, nie wiesz jak będzie za 5 lat wyglądał twój związek o ile jeszcze będzie istnieć ;)
5
@Rewolucja123 Koeman jak ty tą Barcą zarządzasz, jak nie umiesz w grze sobie poradzić? :D
0
@BARCA_FOR_EVER Jeszcze McKenniego z Juve i możemy ruszać jak Ameryka na Japonię :D
0
@lucca87 Wiesz ebola itp;)
0
@kacperek2005letsgo real, Espanyol, psg ;)
1
@patry295 Ja bym kupił Dembele i Coutinho, a za rok Griezmanna ;)
3
@klopx Hahaha nieźle, uważaj jak ci zaproponuje wycieczkę do Chin, bo zabierze cię do RPA :D
1
Może było, może nie, nie obchodzi mnie to :D Ale przeczytałem wlasnie, że Fati wykonując cieszynke chciał uhonorować zmarłego Chadwicka Bosemana. Piękny gest.
0
@tomek256 Ja mam 166cm, bogactwa jeszcze przede mną :D
0
@JimMorrisonFCB Pewnie nacho Fernandez.
0
@kaamil1910 Lepsza jest jak zaczynasz klubem z 4 ligi angielskiej ;)
0
@Gomess Maturę zdał?
0
@GeraltzKatalonii Chlubny wyjątek :D
28
Wiecie dlaczego Harry Potter to Science fiction?
Bo rudy miał przyjaciół :D
1
@AlwaysBlaugrana @ViscaBarca123 najlepszy sposób na L4 :D
0
@ranger3120 Na CDA jest za free ;)
1
@Homeopata8989 Wiesz te działania jednak coś dają, a Chelsea może chce go wypożyczyć i chce go z powrotem?
1
@AlwaysBlaugrana To takie połączenie nie wybucha? :D
1
@MaTt_BarcaFan Dzikuska :D
5
@Verema Azkaban :D
0
@maatiixx Będzie mógł podpisać z kimś kontrakt i w czerwcu za darmo tam pójdzie.
1
@IronSanHybrid Ja też wolę Lunę ;)
1
@Lares Napisz sobie Luna Lovegood sexy i ci wyskoczy ;)
1
@P93FCB Ja ci mogę zrobić taką kompilacje nawet z zagrań Leo, wiadomo, że nikt nie jest perfekcyjny, bo jesteśmy ludźmi, a nie robotami.
2
@MaTt_BarcaFan Jeśli podoba Ci się Luna, to tak nawiasem mówiąc aktorka, która ją grała wystąpiła w porno ;)