0

@Hushovt Czy ja wiem, nie można wrzucać wszystkich ludzi do jednego worka, szamanów też masz dobrych i złych, a świat budowany strachem nie jest dobrą opcją.

0

@Arkon Według mnie Kostic z frankfurta byłby dla nich najlepszy.

0

@Cobra303 Najgorsze jest to, że nie mam pomysłu na sklad :D

1

@Cobra303 Tyle, że on ma kartę na CF/CAM, a tam bez tempa się da

0

Co powiecie o karcie Riberyego w fifie 21? Czemu taka tania jest?

5

@msmsms Różnie się dzieje w życiu, nie wiesz jak będzie za 5 lat wyglądał twój związek o ile jeszcze będzie istnieć ;)

5

@Rewolucja123 Koeman jak ty tą Barcą zarządzasz, jak nie umiesz w grze sobie poradzić? :D

0

@BARCA_FOR_EVER Jeszcze McKenniego z Juve i możemy ruszać jak Ameryka na Japonię :D

0

@lucca87 Wiesz ebola itp;)

0

@kacperek2005letsgo real, Espanyol, psg ;)

1

@patry295 Ja bym kupił Dembele i Coutinho, a za rok Griezmanna ;)

3

@klopx Hahaha nieźle, uważaj jak ci zaproponuje wycieczkę do Chin, bo zabierze cię do RPA :D

1

Może było, może nie, nie obchodzi mnie to :D Ale przeczytałem wlasnie, że Fati wykonując cieszynke chciał uhonorować zmarłego Chadwicka Bosemana. Piękny gest.

0

@tomek256 Ja mam 166cm, bogactwa jeszcze przede mną :D

0

@JimMorrisonFCB Pewnie nacho Fernandez.

0

@kaamil1910 Lepsza jest jak zaczynasz klubem z 4 ligi angielskiej ;)

0

@Gomess Maturę zdał?

0

@GeraltzKatalonii Chlubny wyjątek :D

28

Wiecie dlaczego Harry Potter to Science fiction?


Bo rudy miał przyjaciół :D

1

@AlwaysBlaugrana @ViscaBarca123 najlepszy sposób na L4 :D

0

@ranger3120 Na CDA jest za free ;)

1

@Homeopata8989 Wiesz te działania jednak coś dają, a Chelsea może chce go wypożyczyć i chce go z powrotem?

1

@AlwaysBlaugrana To takie połączenie nie wybucha? :D

1

@MaTt_BarcaFan Dzikuska :D

5

@Verema Azkaban :D

0

@maatiixx Będzie mógł podpisać z kimś kontrakt i w czerwcu za darmo tam pójdzie.

1

@IronSanHybrid Ja też wolę Lunę ;)

1

@Lares Napisz sobie Luna Lovegood sexy i ci wyskoczy ;)

1

@P93FCB Ja ci mogę zrobić taką kompilacje nawet z zagrań Leo, wiadomo, że nikt nie jest perfekcyjny, bo jesteśmy ludźmi, a nie robotami.

2

@MaTt_BarcaFan Jeśli podoba Ci się Luna, to tak nawiasem mówiąc aktorka, która ją grała wystąpiła w porno ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?