AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz Będzie grać Pjanić? Bo miał koronaświrusa.
2
@kewin Szejk już grzeje pieniądze :V
0
@betonito Napastnika, dlatego że Suarez raczej na wylocie. Ansu, Trincao to młodzi gracze, nie na cały sezon, a Dembele to wiadomo... Pomocnik dlatego, że Alena to nie poziom Barcy, Roberto to zapchajdziura, wywaliłbym go meczu z Bayernem.
39
Bartomeu: No Koeman, możesz do pomocy sprowadzić kogo chcesz.
Koeman: Fajnie to kupcie mi Wijnalduma.
Bartomeu: Możesz sprowadzić każdego, jeśli jest Thiago Alcantarą :V
17
@Coutinho007 Puyola bardzo brakuje.
0
@Kwiatek67 Podobno mijał Ronaldo i Neymara XD
0
@masq Ja znów mam inne zdanie, Incepcje, czy Interstellar to są wg mnie wybitne filmy na bardzo wysokim poziomie.
0
@Fabik87 W koszulce innego klubu znakomicie :D
8
@insp1re Setien aka "Sołtys"
2
@VamosRakieta Wątpię, że Thiago chciałby wejść w buty takiej Legendy jak ty.
0
@Hushovt XD, zaczął gównoburze :D
0
@Barca1992 Co się ma rozmyślić, jak to Koeman go nie chce.
5
@Jonyx Co chodzi po ścianie i trzaska?
Mucha z nogą w gipsie :V
2
@tristan87 Senator Stanisław :D
0
@dominik127pl Piłkarkę, ale w innym celu niż piłka nożna ;)
1
@FCBKasza Sanchez może sobie za jedną tygodniówke kobietę na 5 lat kupić :V
0
@badej60 A one krzyczą, że zarabiają mniej niż Messi itp.
0
@Coutinho007 Valdek też nie miał na naszego holendra pomysłu, De Jong ewidentnie jest transferem zarządu, a nie trenera. Dość takich transferów, bo potem tak jak mówię Griezmann, De Jong się marnują na nie swoich pozycjach. To tak jakbys kupił Messiego, wystawił go na ŚO i dziwił się, że słabo gra...
1
@Coutinho007 Nasza legenda @VamosRakieta dobrze gada, będziemy tęsknić Chorwacki maestro :D
0
@Coutinho007 Jeśli trener go chce, ja jestem zdania, że trener powinien dostawać piłkarzy, których chce, bo potem mamy takiego Griezmanna, czy De Jonga na których nie ma pomysłu.
1
@VamosRakieta Wróciłeś po resztę ubrań i jeszcze dzisiaj jedziesz do Sevilli? :D
4
@masq Powinien mieć klika za właśnie Aviatora, Titanica, Incepcje. Jeszcze takie świetne role, jak Wyspa Tajemnic, czy Infiltracja
0
@Coutinho007 Jest kilka ale:
-Może Thiago nie chce tu przyjść
-Korona kryzys, każdy klub ma stratę finansową
-Koeman woli Wijnalduma.
2
@justfootball Di Caprio, to skandal, że dostał Oscara tylko za zjawę.
0
@Coutinho007 Jak ci 15 mln nie robi różnicy, to dołóż że swoich...
1
@justfootball Sernik z rodzynkami najlepszy :)
0
@Coutinho007 Thiago byłby 2 razy droższy.
0
@Bartek22 No właśnie za 30, mi chodzi o gracza do 15 mln.
2
W kwestii Wijnalduma mówi się o 15 mln Pytanie do osób, które go nie chcą, kogo byście sprowadzili w tej cenie? Żeby prezentował poziom podobny lub wyższy od holendra.
0
@Rewolucja123 Najemnik trener :/