0

@kuz Będzie grać Pjanić? Bo miał koronaświrusa.

2

@kewin Szejk już grzeje pieniądze :V

0

@betonito Napastnika, dlatego że Suarez raczej na wylocie. Ansu, Trincao to młodzi gracze, nie na cały sezon, a Dembele to wiadomo... Pomocnik dlatego, że Alena to nie poziom Barcy, Roberto to zapchajdziura, wywaliłbym go meczu z Bayernem.

39

Bartomeu: No Koeman, możesz do pomocy sprowadzić kogo chcesz.
Koeman: Fajnie to kupcie mi Wijnalduma.
Bartomeu: Możesz sprowadzić każdego, jeśli jest Thiago Alcantarą :V

17

@Coutinho007 Puyola bardzo brakuje.

0

@Kwiatek67 Podobno mijał Ronaldo i Neymara XD

0

@masq Ja znów mam inne zdanie, Incepcje, czy Interstellar to są wg mnie wybitne filmy na bardzo wysokim poziomie.

0

@Fabik87 W koszulce innego klubu znakomicie :D

8

@insp1re Setien aka "Sołtys"

2

@VamosRakieta Wątpię, że Thiago chciałby wejść w buty takiej Legendy jak ty.

0

@Hushovt XD, zaczął gównoburze :D

0

@Barca1992 Co się ma rozmyślić, jak to Koeman go nie chce.

5

@Jonyx Co chodzi po ścianie i trzaska?

Mucha z nogą w gipsie :V

2

@tristan87 Senator Stanisław :D

0

@dominik127pl Piłkarkę, ale w innym celu niż piłka nożna ;)

1

@FCBKasza Sanchez może sobie za jedną tygodniówke kobietę na 5 lat kupić :V

0

@badej60 A one krzyczą, że zarabiają mniej niż Messi itp.

0

@Coutinho007 Valdek też nie miał na naszego holendra pomysłu, De Jong ewidentnie jest transferem zarządu, a nie trenera. Dość takich transferów, bo potem tak jak mówię Griezmann, De Jong się marnują na nie swoich pozycjach. To tak jakbys kupił Messiego, wystawił go na ŚO i dziwił się, że słabo gra...

1

@Coutinho007 Nasza legenda @VamosRakieta dobrze gada, będziemy tęsknić Chorwacki maestro :D

0

@Coutinho007 Jeśli trener go chce, ja jestem zdania, że trener powinien dostawać piłkarzy, których chce, bo potem mamy takiego Griezmanna, czy De Jonga na których nie ma pomysłu.

1

@VamosRakieta Wróciłeś po resztę ubrań i jeszcze dzisiaj jedziesz do Sevilli? :D

4

@masq Powinien mieć klika za właśnie Aviatora, Titanica, Incepcje. Jeszcze takie świetne role, jak Wyspa Tajemnic, czy Infiltracja

0

@Coutinho007 Jest kilka ale:
-Może Thiago nie chce tu przyjść
-Korona kryzys, każdy klub ma stratę finansową
-Koeman woli Wijnalduma.

2

@justfootball Di Caprio, to skandal, że dostał Oscara tylko za zjawę.

0

@Coutinho007 Jak ci 15 mln nie robi różnicy, to dołóż że swoich...

1

@justfootball Sernik z rodzynkami najlepszy :)

0

@Coutinho007 Thiago byłby 2 razy droższy.

0

@Bartek22 No właśnie za 30, mi chodzi o gracza do 15 mln.

2

W kwestii Wijnalduma mówi się o 15 mln Pytanie do osób, które go nie chcą, kogo byście sprowadzili w tej cenie? Żeby prezentował poziom podobny lub wyższy od holendra.

0

@Rewolucja123 Najemnik trener :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?