0

@Hubso Wygrał to Bayern, gole to nie wszystko, a i tak w tym przegrał z z Włochem.

0

@Hubso Ten najlepszy zawodnik przegrał złotego buta z Immobile :D

4

@MesQueUnClub96 Raczej na lotnisku, do tego ono służy :D

3

@DonAndrzejos 38 podobno. Zabawne hehe, Barca nie umie sprzedawać hehe, ostatnio tak się śmiałem, jak wchodziłem po schodach :D

0

@Rewolucja123 Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia ;)

1

@ObiektywnyKibic121 Dlatego zawsze mamy więcej goli niż real w lidze?

0

@Hubso Jak gra? Tak, że jako napastnik nigdy nie wygrał złotego buta, a Luis 2? Do tego gra w słabszej lidze niż Luis i gra w klubie, który ma monopol na lanie każdego.

0

@MeGiZ Taktyka 1000 i 1 wrzutki realu :D

0

@itmustbejoke Przeczytaj co napisałeś i zauważ, że brzmi to jakbyś go obwiniał, tu nie pokrył, tu coś jest to obwinianie.

0

@kamilop Może stopniowo wygryzie Roberto. Słowo klucz może.

0

@Rewolucja123 A ty się od Puiga odczep! :D

0

@Hubso i jest młodszy.

1

@RomanHoffer Mi tak powiedział kolega mechanik, który ogarniał całą flotę w firmie, także wierzę mu i tak robię.

7

@itmustbejoke No ta wszystko jego wina... Przegrana z Romą, Liverpoolem i Bayernem, jakby wtedy na PO był Dest, to Roma by przegrała z nami 5-0, Liverpool by nie strzelił żadnej bramki, a Bayern by przegrał 4-0... Jak wy czasami coś napiszecie to aż boli od czytania.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hubso Czyli wg cb lewy jest tak szybki jak Werner? Nieźle.

1

@VamosRakieta Jak dwie krople mętnej wody :D

3

@RomanHoffer najlepiej 3/4 w sensie 1/4 od maksa w dół.

0

@nammah Niezły bait :D

1

@cchesterr43 Fight Club.

0

@Firestone Wypożyczenie na 2 lata, albo sprzedaż z odkupem. Ew mógłby zostać, bo znajdzie się dla niego miejsce, wystarczy wywalić słabego Alene, albo mógłby być zmiennikiem Coutinho.

5

@Firestone Dlatego mamy sprzedać piłkarza, który daje przesłanki, że będzie topowym pomocnikiem?

1

Go porąbało z tym Puigiem!? Nasz najlepszy pomocnik, a chłop go wywala... To są jakieś jaja.

1

@cchesterr43 Yeah, me too.

1

@ranger3120 Może powiedz prawdę? :D

2

@gorgota Jak pączki w maśle

0

@Coutinho007 Pamiętam transfer Paulinho i te narzekania, czas pokaże.

0

@Coutinho007 Nigdy nie wiesz jak się potoczy kariera tych dwóch, kiedyś wypychali Ter Stegena, bo "się obraził" i tak wywalczył skład...

0

@Coutinho007 Też tak pisałeś jak dali 13 za Ter Stegena?

0

@kaamil1910 No tak, ee tam jakiś final LM, starać się będę jak będzie Presezon :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?