AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Tak jak pisałem wcześniej. Ja wszystko widzę :V
1
@tristan87 2 ostrzeżenie panie spoiler :V
1
@tristan87 Panie żabka. :V
0
@WisniaKala Jakaś ulubiona piosenka?
0
@masakrator05 Wydaje mi się, że gry są przypisane do konta do biblioteki, jesli masz grę w bibliotece na 1 koncie, a masz ją zainstalowaną na konsoli, to na każdym koncie możesz w nią grać, ale chyba wraz z kontem gry poszły się yebać.
0
@tristan87 Ja nie za taką Polskę walczyłem.
2
@DaPi No oszukali ;)
0
@Mixtape Nie wiem czy dojadę z Rudy Śląskie do Warszawy w 3 h :v
1
@Mixtape Ok za 3 h pod sejmem :V
0
@Mixtape Ty przyjdziesz po mnie, czy ja mam po cb?
1
@tristan87 Ban za spoiler :V
0
@Mixtape Kurde kat A w książeczce wojskowej, trzeba będzie iść. :V
0
@inViNcibl3 Ja ogólnie lubię jego piosenki. Często wplątuje w nie swoje życie/przemyślenia co jest fajne.
0
@Mat_Cat Rozrewolwerowany rewolwer :V
3
@tristan87 Senatorze, Stanisławie, Staszku
1
@Wossi61FCB Stary dobry ja. Chociaż w nowym aucie...
0
@Junngeas Masz jakąś ulubioną piosenkę?
1
@Junngeas Mój też ulubiony.
2
@Jakchcesz Ej mugolu :V
25
Kurcze ten poranek kojota przerywa mi oglądanie reklam na TVN :D
5
Słucha ktoś z was tutaj ReTo?
1
@PatrychoO Oni w tej stacji by chyba byli chorzy jakby raz w tygodniu nie puścili jakiejkolwiek części.
0
@DaPi W spuszczeniu sobie wpi****lu.
1
@tristan87 Aha. :D
3
@DaPi No super są, pamiętam jak w kiepskich jako Elvis był :D
7
@PatrychoO A to ci nowość, lepsze pytanie kiedy go niema na TVN :D
0
@Pewex Heineken albo Lech i tylko butelkowe, no jeszcze Brackie kozak.
1
@tristan87 Ja wszystko widzę.
1
@tristan87 @DaPi @FcBarcaCules A z wami koty będę się komunikował drogą radiową, CZY TO JASNEEEE!!!
1
@tristan87 Ale ze swoim mózgiem już chyba nie :D