AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Najemnik trener :/
1
@PatrychoO Ciężko uniego z geografią :V
103
Jak na moje powinno być tak, że to trener wybiera sobie zawodników, skoro Koeman chce dostać Wijnaldum to ma dostać Wijnaldum, a jeżeli będzie chciał iść do muzeum lotnictwa, to mają go zabrać do muzeum lotnictwa ku*** jego mać :D
10
@barcelonaLM To są właśnie te detale :V
0
@MSN30 Oby to nie był black friday :V
18
@Pavlovsky Koeman: ech Luis taka głupia sytuacja wyszła, myślałem że wtedy zadzwoniłem do Rakiticia, ty zostajesz jak najbardziej :V
1
@fart Coco Jambo i do przodu :D
0
@Rust_Cohle Śrubokręcik w czułko :V
3
@itmustbejoke Co ty porównujesz największą Chorwacką legendę do jakiegoś Argentyńczyka :V
0
@fart Dzisiaj za słowa Freda (o murzynach) w Ameryce były by marsze itp.
3
@fart Barca już nigdy nie będzie taka sama, kończy się pewna epoka.
1
@fart Masz pitbulla, który wygląda jak jamnik :D
0
@DaPi @tristan87 na co dzisiaj patrzymy? :V
2
@Kluivert_P Chlopakom z moderacji przydało by się trochę luzu :D
0
@PrinceDamon Cenzura ;D
1
@cules100pro Jak ktoś wsadzi głowę :V
1
@cules100pro A wiedziałeś, że Chuck Norris umie trzasnąć obrotowymi drzwiami?
0
@Lingvo18 Braithwaite poza okienkiem na ugaszenie pożaru, poza tym klauzula...
0
Apropo matrixa :D
2
@RadekACCA Za niedługo dojdzie do tego, że za samo stwierdzenie, że coś jest czarne będziesz rasistą...
0
@Jaca27 Dokumentalny :V
3
@VamosRakieta Żegnamy :D w końcu :V
1
@Junngeas Też tak mam, ale w moim przypadku jest trochę inaczej, nie lubię zbytnio wody, wolę pić wszystko oprócz niej.
1
@BarcaInfo Free transfer?
0
@DaPi Niech Ci będzie :V
0
@DaPi 4h i 8 min kłamco ;D
0
@DaPi nieprawda, bo 4h i 10 min
17
@BarcaInfo To by było świetne rozwiązanie, potrzebujemy napastnika i następcę dla Pique, a do tego 100 mln na jakiegoś skrzydłowego.
0
@tristan87 Będzie dzisiaj ban? Nie, za ciepło ;) (Kiler)
0
@WisniaKala Ja mam ciężko wybrać, ale chyba Billy kidd.