0

@D1OS Serio nie ogarnąłeś, że ten komentarz to tylko dla jaj? :D

1

@Azi Ci prawnicy kilka lat temu uważali, że dobrze roliczyli Leo z podatków :V

1

@BarcaInfo Zbroją się, będą mieć dwóch Rodrigo za 60 mln :V

0

@Swistus172 Za drogi, za stary raczej nierealna opcja.

0

@creativeopinion Wątpię żeby La Liga napisała coś z dupy, pewnie konsultowali to ze swoimi prawnikami. Neymar też kiedyś się sądził z Barcą i co? Przegrał sprawę i jeszcze musiał płacić.

0

@creativeopinion Dodaj jeszcze, że Bartomeu zapłacił Tebasowi, żeby tak napiali...

0

@kodi77 W Photoshopie możesz zmienić koszulkę na swoim Avatarze na City.

1

@badej60 Czy ja wiem Janiama wrócił ;D

1

@Rewolucja123 Jedni mówią, że kontrakt wygasł, a inni że jest klauzula 700 mln.

7

@Rewolucja123 Wyjaśniło się! Bartomeu przykuł Messiego do kaloryfera, ten nie mógł zjawić się na badaniach i stracił w oczach kibiców!

2

@RadekACCA A no i Kubo, bo Azja jest duża i w końcu mają "swojego" reprezentanta w wielkim klubie.

0

@Transu96 No w sumie przyszedł Ndiaye za 500k ;)

1

@RadekACCA Jest kilka opcji Griezmann, Hazard i młodzi Dembele, Vini, Fati.

2

@Kusco15 Za niedługo się okaże, że Bartomeu jest odpowiedzialny za globalne ocieplenie, huragany i suszę. :D

2

@GIGAKOKS Mądre rozwiązanie, u Bartomeu to byłby przełom :D

0

@Szicek10 Chodziło o odejście Neya.

1

@GIGAKOKS Jak go nie będą chcieć to zagra np. 58% i go nie kupią.

0

@tristan87 Karuzela się kręci.

0

@Szicek10 a spk.

0

@Khajio Chłopak chyba ma potencjał.

0

@Szicek10 Po prostu pytam co La Rambla sądzi o tym ruchu, nie ogłaszam transferu.

0

McKennie w Juve. Co myślicie o tym ruchu Starej Damy?

0

@bartoszekkk Trener powinien wybierać graczy.

1

@PatrychoO Ja od 2 lat przerzuciłem się na Pumę.

0

@krefi10 +1, trener powinien dostać piłkarzy, których chce.

1

@ksobi Fajny jest, najlepsza scena z liną ;D

0

@BulaKG Rozumiem, ale jak by był tani to można o tym pomyśleć.

1

@Kurkmen Platforma jest fajna, albo Focus.

0

@Dari0G Brajtek to Breithwhite? Jak tak, to to akurat zawodnik, który nigdy nie był nawet na dobrym poziomie.

0

@Bykunn Poza tym za kupowanie meczów prędzej real wpadnie. ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?