AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D1OS Serio nie ogarnąłeś, że ten komentarz to tylko dla jaj? :D
1
@Azi Ci prawnicy kilka lat temu uważali, że dobrze roliczyli Leo z podatków :V
1
@BarcaInfo Zbroją się, będą mieć dwóch Rodrigo za 60 mln :V
0
@Swistus172 Za drogi, za stary raczej nierealna opcja.
0
@creativeopinion Wątpię żeby La Liga napisała coś z dupy, pewnie konsultowali to ze swoimi prawnikami. Neymar też kiedyś się sądził z Barcą i co? Przegrał sprawę i jeszcze musiał płacić.
0
@creativeopinion Dodaj jeszcze, że Bartomeu zapłacił Tebasowi, żeby tak napiali...
0
@kodi77 W Photoshopie możesz zmienić koszulkę na swoim Avatarze na City.
1
@badej60 Czy ja wiem Janiama wrócił ;D
1
@Rewolucja123 Jedni mówią, że kontrakt wygasł, a inni że jest klauzula 700 mln.
7
@Rewolucja123 Wyjaśniło się! Bartomeu przykuł Messiego do kaloryfera, ten nie mógł zjawić się na badaniach i stracił w oczach kibiców!
2
@RadekACCA A no i Kubo, bo Azja jest duża i w końcu mają "swojego" reprezentanta w wielkim klubie.
0
@Transu96 No w sumie przyszedł Ndiaye za 500k ;)
1
@RadekACCA Jest kilka opcji Griezmann, Hazard i młodzi Dembele, Vini, Fati.
2
@Kusco15 Za niedługo się okaże, że Bartomeu jest odpowiedzialny za globalne ocieplenie, huragany i suszę. :D
2
@GIGAKOKS Mądre rozwiązanie, u Bartomeu to byłby przełom :D
0
@Szicek10 Chodziło o odejście Neya.
1
@GIGAKOKS Jak go nie będą chcieć to zagra np. 58% i go nie kupią.
0
@tristan87 Karuzela się kręci.
0
@Szicek10 a spk.
0
@Khajio Chłopak chyba ma potencjał.
0
@Szicek10 Po prostu pytam co La Rambla sądzi o tym ruchu, nie ogłaszam transferu.
0
McKennie w Juve. Co myślicie o tym ruchu Starej Damy?
0
@bartoszekkk Trener powinien wybierać graczy.
1
@PatrychoO Ja od 2 lat przerzuciłem się na Pumę.
0
@krefi10 +1, trener powinien dostać piłkarzy, których chce.
1
@ksobi Fajny jest, najlepsza scena z liną ;D
0
@BulaKG Rozumiem, ale jak by był tani to można o tym pomyśleć.
1
@Kurkmen Platforma jest fajna, albo Focus.
0
@Dari0G Brajtek to Breithwhite? Jak tak, to to akurat zawodnik, który nigdy nie był nawet na dobrym poziomie.
0
@Bykunn Poza tym za kupowanie meczów prędzej real wpadnie. ;D