Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Miałem robić magisterkę właśnie na UWr ale było za drogo
Ja teraz kończę Informatykę w Biznesie, magisterkę napisałem ale trzeba jeszcze obronić i się porządnie napić
1
@Kgorecki2500 OOO Też na UE studiuję tzn studiowałem bo muszę tylko obronić w marcu :P
Tam był kiedyś psychiatryk XD
1
@Kgorecki2500 Co studiujesz ?
@MYTO Na studiach można robić 600 rzeczy na raz i studiować XD
0
@Pedri16Future To jakiś prawicowy odpowiednik Żukowskiej ? XDDD
Edit: A dobra wiem kto to XD On teraz będzie walczył z tym gościem na prime i jest z tą Marianną XD
1
@kanver_ Czyli na Seville Casado i Bernal ? i FDJ ewentualnie na 20min na zmianę ?
0
@Pawlak1992 Andi od Imienia Andrzej (XD) a 18 to wiek w którym założyłem tutaj konto, chciałem to nie raz już zmienić, ale nie wiem czy własciwie można to zrobić
0
@Cvzx Trzeba szybko wracać na CN i na lato się dozbroić ale jeśli Lewy ma odejść to chyba napastnik zgarnie 70% hajsu na transfery XD
Na obronę brać Kiwiora zanim go Porto wykupi :P
1
@ali3gator Poczekaj musi najpierw zbesztać z góry na dół piłkarzy i potem wyjdzie ;)
0
@FcPortoFan1999 Tradycyjnie istnieje obawa o mecz i poziom gry Legi oraz Rakowa XD
0
Karabach jak na razie zaskoczenie Ligi Mistrzów ;)
kolejny mecz w Bilbao i może może dalej będą zaskakiwać
1
@Adi123456789 Dokładnie ;)
1
@FcPortoFan1999 Remis to oczywistość, ale ucieszy mnie też wygrana Wieczystej, bo Wisłe będzie trudniej zdetronizować a Wieczysta "łatwiej" może stracić punkty
0
@FcPortoFan1999 Z punktu widzenia Śląska to dla mnie pozycja obowiązkowa :P
1
@Adi123456789 Ludzie też sobie chyba nie zdają sprawy, że nasi rywale też będą mogli przegrywać po drodze XD
0
@ProMILs Lewy dopiero w tym sezonie
7
Cytując FDJ- To był dobry mecz, żeby zobaczyć, gdzie jesteśmy
0
@ProMILs Albo siedziałby na ławie bo by go Lewy blokował i by podupadł na formie i byłby flopem ;)
0
@tbas Niech Ci będzie ;)
0
@Miszcz Textu FCB Jak widać od 1 mu nie idzie zbyt dobrze, a to ze daliśmy za niego 50mln to trochę przykre XD
0
@tbas No i gdzie widzisz tutaj mój płacz XD ?
Opisałem mecz a nie pisałem o tym, że sędzia nas skrzywdził czy też nasi zawalili spotkanie, oddałem kunszt przeciwnikowi. Popatrz co inni wypisują XD
Poczułeś się chyba personalnie dotknięty moim komentarzem ;)
0
@Miszcz Textu FCB Olmo jest dobry do rotacji i jest dobry na zespoły które grają mega ciasno, niestety nie mamy zbytnio zastępstwa dla niego by ktoś mógł od 1 minuty grać a on by wchodził w 65-70. Nie ma na niego pomysłu na gę
0
@tbas Poczytaj sobie moje komentarze z dziś to będziesz miał szczyptę logiki i pokory XD
A wy nadal płaczcie jakbyśmy już sezon przegrali XD
5
Ale z was łby płaczące XD
Ehh idę spać bo dziś tutaj nie będzie żadnej merytoryki bądź pokory
VeB!
0
@QQL5 11 lat tu siedzę i on chyba od 3 lat konsekwentnie spada tak mi się wydaje XD
Najgorsze że starzy wyjadacze też głupieją XD
4
Ileż tutaj dzieciaków się zbiegło XD
Kiedy nam aż tak poziom kibiców spadł ?
1
Rok temu na tym etapie też mieliśmy 3pkt ;)
Graliśmy ze zdecydowanie najtrudniejszym przeciwnikiem w naszym terminarzu, mamy masę kontuzji i częste rotacje w składzie (Zwłaszcza w obronie). Intensywnością nas dzisiaj wypaczyli. Trudno. Hansi nie jest głupi na bank wskaże naszym błędy i wrócimy silniejsi. To DOPIERO początek sezonu, zobaczcie jaki mamy szpital w zespole. U nas nie ma też zdrowej ławki dziś wchodzili gracze świeżo po kontuzjach
Oby Garcia był zdrów
VeB!
0
@Nazio_87 Sam idź do lekarza XDDD
0
No cóż w drugiej połowie nie istnieliśmy cisnęli nas prawie 45min. 1-2 cóż. Przegraliśmy to tyle, zamknęli nas totalnie na swojej połowie a w ataku nic. Zejście Rasha już totalnie pozbawiło nas ofensywy. 1-2, trzeba będzie nadrabiać w Tabeli
Oby tylko Garcia był zdrowy
10
Czuję w kościach, że dziś damy wspaniałe widowisko z PSG i będzie to piękny wynik dla nas
3
@sebasarna Owszem, można się raz na jakiś czas o byle gówno obrazić, ktoś nie wiem ma zły dzień zły moment coś sobie nie wiem... Źle rozkmini ale porzucanie kogoś na tygodnie- Bo to jest porzucanie bo jak można milczeć X dni to jest jakiś wyższy poziom nawet nie wiem czego.
Zrób sobie spowiedź sam ze sobą lub wyjdź ze znajomymi pogadać uspokój się poszanuj samego siebie i wypad z babą niech innego męczy
PS. Jak chcesz o tym pogadać i czujesz się na sile by z randomowym gościem z La Rambli sobie podyskutować to pisz śmiało na priv ;)