1

@Kgorecki2500 Miałem robić magisterkę właśnie na UWr ale było za drogo
Ja teraz kończę Informatykę w Biznesie, magisterkę napisałem ale trzeba jeszcze obronić i się porządnie napić

1

@Kgorecki2500 OOO Też na UE studiuję tzn studiowałem bo muszę tylko obronić w marcu :P
Tam był kiedyś psychiatryk XD

1

@Kgorecki2500 Co studiujesz ?
@MYTO Na studiach można robić 600 rzeczy na raz i studiować XD

0

@Pedri16Future To jakiś prawicowy odpowiednik Żukowskiej ? XDDD
Edit: A dobra wiem kto to XD On teraz będzie walczył z tym gościem na prime i jest z tą Marianną XD

1

@kanver_ Czyli na Seville Casado i Bernal ? i FDJ ewentualnie na 20min na zmianę ?

0

@Pawlak1992 Andi od Imienia Andrzej (XD) a 18 to wiek w którym założyłem tutaj konto, chciałem to nie raz już zmienić, ale nie wiem czy własciwie można to zrobić

0

@Cvzx Trzeba szybko wracać na CN i na lato się dozbroić ale jeśli Lewy ma odejść to chyba napastnik zgarnie 70% hajsu na transfery XD
Na obronę brać Kiwiora zanim go Porto wykupi :P

1

@ali3gator Poczekaj musi najpierw zbesztać z góry na dół piłkarzy i potem wyjdzie ;)

0

@FcPortoFan1999 Tradycyjnie istnieje obawa o mecz i poziom gry Legi oraz Rakowa XD

0

Karabach jak na razie zaskoczenie Ligi Mistrzów ;)
kolejny mecz w Bilbao i może może dalej będą zaskakiwać

1

@Adi123456789 Dokładnie ;)

1

@FcPortoFan1999 Remis to oczywistość, ale ucieszy mnie też wygrana Wieczystej, bo Wisłe będzie trudniej zdetronizować a Wieczysta "łatwiej" może stracić punkty

0

@FcPortoFan1999 Z punktu widzenia Śląska to dla mnie pozycja obowiązkowa :P

1

@Adi123456789 Ludzie też sobie chyba nie zdają sprawy, że nasi rywale też będą mogli przegrywać po drodze XD

0

@ProMILs Lewy dopiero w tym sezonie

7

Cytując FDJ- To był dobry mecz, żeby zobaczyć, gdzie jesteśmy

0

@ProMILs Albo siedziałby na ławie bo by go Lewy blokował i by podupadł na formie i byłby flopem ;)

0

@tbas Niech Ci będzie ;)

0

@Miszcz Textu FCB Jak widać od 1 mu nie idzie zbyt dobrze, a to ze daliśmy za niego 50mln to trochę przykre XD

0

@tbas No i gdzie widzisz tutaj mój płacz XD ?
Opisałem mecz a nie pisałem o tym, że sędzia nas skrzywdził czy też nasi zawalili spotkanie, oddałem kunszt przeciwnikowi. Popatrz co inni wypisują XD
Poczułeś się chyba personalnie dotknięty moim komentarzem ;)

0

@Miszcz Textu FCB Olmo jest dobry do rotacji i jest dobry na zespoły które grają mega ciasno, niestety nie mamy zbytnio zastępstwa dla niego by ktoś mógł od 1 minuty grać a on by wchodził w 65-70. Nie ma na niego pomysłu na gę

0

@tbas Poczytaj sobie moje komentarze z dziś to będziesz miał szczyptę logiki i pokory XD
A wy nadal płaczcie jakbyśmy już sezon przegrali XD

5

Ale z was łby płaczące XD
Ehh idę spać bo dziś tutaj nie będzie żadnej merytoryki bądź pokory
VeB!

0

@QQL5 11 lat tu siedzę i on chyba od 3 lat konsekwentnie spada tak mi się wydaje XD
Najgorsze że starzy wyjadacze też głupieją XD

4

Ileż tutaj dzieciaków się zbiegło XD
Kiedy nam aż tak poziom kibiców spadł ?

1

Rok temu na tym etapie też mieliśmy 3pkt ;)
Graliśmy ze zdecydowanie najtrudniejszym przeciwnikiem w naszym terminarzu, mamy masę kontuzji i częste rotacje w składzie (Zwłaszcza w obronie). Intensywnością nas dzisiaj wypaczyli. Trudno. Hansi nie jest głupi na bank wskaże naszym błędy i wrócimy silniejsi. To DOPIERO początek sezonu, zobaczcie jaki mamy szpital w zespole. U nas nie ma też zdrowej ławki dziś wchodzili gracze świeżo po kontuzjach

Oby Garcia był zdrów
VeB!

0

@Nazio_87 Sam idź do lekarza XDDD

0

No cóż w drugiej połowie nie istnieliśmy cisnęli nas prawie 45min. 1-2 cóż. Przegraliśmy to tyle, zamknęli nas totalnie na swojej połowie a w ataku nic. Zejście Rasha już totalnie pozbawiło nas ofensywy. 1-2, trzeba będzie nadrabiać w Tabeli

Oby tylko Garcia był zdrowy

10

Czuję w kościach, że dziś damy wspaniałe widowisko z PSG i będzie to piękny wynik dla nas

3

@sebasarna Owszem, można się raz na jakiś czas o byle gówno obrazić, ktoś nie wiem ma zły dzień zły moment coś sobie nie wiem... Źle rozkmini ale porzucanie kogoś na tygodnie- Bo to jest porzucanie bo jak można milczeć X dni to jest jakiś wyższy poziom nawet nie wiem czego.
Zrób sobie spowiedź sam ze sobą lub wyjdź ze znajomymi pogadać uspokój się poszanuj samego siebie i wypad z babą niech innego męczy

PS. Jak chcesz o tym pogadać i czujesz się na sile by z randomowym gościem z La Rambli sobie podyskutować to pisz śmiało na priv ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?