Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Pokonamy Holandię swoją bronią czyli zanudzimy ich na śmierć murowaniem i walniemy im kontrę w 72 minucie, możesz zrobić screena i wrócimy do tego wątku :P
0
@FcPortoFan1999 Finowie mogą się postawić Holendrom i punkt im wyrwać też walczą w tej grupie
0
Ależ fajnie by było jakby Finlandia nam pomogła z Holandią. Litwa się postawila Holendrom a Finowie są lepsi, ciekaw jestem tego meczu, nadzieja matką głupich jak to mówią, ale nie jestem przecież kibicem realu by się tak nazywać XD
1
@Kgorecki2500 Piknik troche był plus czułem się nieswojo XD
1
@TR3YWAY Skorzystam na tym pytaniu i się podpinam XD
1
@Kgorecki2500 Mieszkałem obok stadionu i mi tłumy koło domu robili i darli morde gorzej niż nasi po pijaku, ale raz skorzystałem i mecz Francji sobie obejrzałem XD
5
@Kasy Ty mnie nie komplementuj tylko dawaj piwo ;)
3
@Chada Ja ogólnie od zawsze się polityką interesowałem, ale im dłużej żyję tym coraz mniej mam jakiś odpowiedników do swoich poglądów, oraz widzę coraz wyraźniej, że oni tam są tylko by zbijać hajs i bić pianę. Podczas gdy za wschodnia granicą jest konflikt który ma realny wpływ też na nas to zamiast zająć się sprawami STRATEGICZNYMI ponad partyjnymi to mamy co 2-3 dni jakieś "aferki" Jak np. Mentzen gadający że alkohol w sejmie jest w porządku lub jakieś lewicowe gadania i dyrdymały co nawet 10 latek wie, że jest inaczej XD
20 gospodarka świata a mam coraz bardziej wrażenie, że to iluzja wszystkiego
Ale to wina nas polaków, że w ogóle nie bierzemy odpowiedzialności za swoje decyzję i nie konfrontujemy polityków z ich aferami, Polak jest zajęty pracą kredytami i oglądaniem TV
0
@ShawnC Jeśli z miejsca wskoczą na swój poziom to spoko, chodzi mi ogólnie że dużo kontuzji juz na początku sezonu
4
@macio_944 Na samym początku myślałem, że wyrośnie na liderkę wśród kobiecych polityków bo gadała z sensem, ale teraz to jest to tylko polityczny influencer gadający populizmy mieszane z debilizmami XD
0
@FcPortoFan1999 Barca-Porto w Finale. Nasza Polska ściana znów na 0 z tyłu i w karnych Barca wygrywa 4-3 i jazda
0
@RoberDzik Kibicuje: Polsce, Hiszpanii oraz Japonii
Nie kibicuje: Niemcom, Francji oraz Holandii (Jeśli pojedzie hyhy)
0
Ale mamy szpital jak Real rok temu XD
Zaraz trzeba będzie Barce B wdrażać do pierwszego składu bo robi się zbyt wąski
Mam nadzieję, że to ogarniemy wszystko
1
@BillyButcher Ja to bym chciał zobaczyć jeszcze co się działo po grze o tron ale się nigdy chyba nie doczekam
0
@CurryTheGoat30 Szkoda, że młodego z Jagielloni nie powołał
1
@Zoker Kurdee no tak XDDD
Tak może być
1
@FcPortoFan1999 Istnieje ryzyko trafienia na Włochów bo są w koszyku 2 a my na razie w 3 i właśnie wygrana w bądź co bądź towarzyskim meczu jak i z litwą może nas zaprowadzić do drugiego koszyka
1
@LeszekFCB Mają pracować brać kredyty na 40 lat mieszkając w kojcach XD Oraz mają dzieci robić i z nimi tam mieszkać XD
0
@FcPortoFan1999 dla ewentualnych baraży
0
@FcPortoFan1999 Ponoć liczy się to do rozstawienia w koszykach
3
Dziś w gorących padł temat "wyśmiewający" wymagania młodych ludzi odnośnie zarobków jak i samej pracy. Ciekaw jestem co się wydarzy i jaka afera będzie jak wejdzie nakaz udostępniania widełek płacowych w ogłoszeniach o pracę (Osobiście dodałbym jeszcze nakaz przekazania informacji dla kandydata czy go chcą czy nie XD)
Zastanawiam się jakie kwiatki z tego wyrosną i jak ludzie zareagują oraz jak pracodawcy i korpo-janusze będą się zachowywać i co wtedy dopiero wymagać XD
3
@gumaz Nie, po prostu zleciałem z altanki jak ściągałem antenę XDDD
Alkohol miał pomóc a zaszkodził :P
Będzie dobrze haha
0
@FcPortoFan1999 Słyszałem głosy, że przegrana z Finlandią była po to aby wywalić łysego XDD
Jeśli to jakaś prawda to mega ryzykownie XD
No ale, jak pokonamy Litwe i Malte i w bezpośrednim uda się nam pyknąć Holandię i siebie to będzie mega, ważne abyśmy po prostu dobrze grali
2
@gumaz Airfrayer spoko rzecz
Laptop na raty jeśli 0% to też spoko, po co od razu wywalać 5k na laptopa XD
Skoliozy i Refluksu nie posiadam XD
Chociaż kolano zaczyna mnie powoli boleć XD
0
@FcPortoFan1999 Obym nie pożałował tych słów ale- My to się już raczej tylko na Holandii skupmy bo z nimi rywalizujemy. Litwa i Malta do ogrania na spokojnie, a Holandię mamy u siebie i liczę na meczycho (Nie pompuje balonika)
2
@TR3YWAY No cóż...Pracujesz to nie pijesz proste XD
Może się dogadają i polubownie po prostu wyjdzie tak, że się rozstaną za porozumieniem stron, żadnej ze stron ta dyscyplinarka nie jest potrzebna ani wymagana
0
@FcPortoFan1999 Dlaczego to powinno nas obchodzić ?
0
@Filipem Ja się na chama podepnę do pytania XD
A jak wygląda tryb kariery i sama fizyka i logika gry? W FIFE zawsze gram sobie solo bo nie chcę mi się marnować czasu na grę online i właśnie tryb kariery mnie interesuje obecnie mam 24 i jest spoko ale chciałbym uaktualnić listę graczy
0
@partymaker Racja, niepotrzebnie zawarłem notkę o drugich sezonach flicka. Skupiłbym się bardziej nad naszą obecną sytuacją bo coś ewidentnie nie wyszło
0
@FcPortoFan1999 Racja XD
Nie wiem dlaczego napisałem ten fragment XD