Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nasz Łukasz Fabiański gra w tym West Hamie czy nie?
Po co go znów zakontraktowali jak mu nue dają grać jest o wiele lepszy od Areoli
3
Aha czyli według was jak napastnik Realu jest w giga formie to my już nic w sezonie nie wygramy xD?
I najlepiej już zamknąć sezon xD
2
Ale drugiego na ten moment Manchesteru United w Premier league to się nie spodziewałem xD
Pięknie mi mordę zamykają jak na razie xD
Oby wyszli z dołka i udało im się ogarnąć
0
Arsenal forma mutant oby się im Arsenal nie włączył xD
Jedyne co im może zagrozić i zaszkodzić to oni sami
1
@FcPortoFan1999 Śmiali się z MU a tutaj widzę w gorszej formie są
Portugalec złapał formę
Holender jak na razie złapał zadyszkę xD
6
Łysy z Liverpoolu jeszcze chwilka i może polecieć ze stanowiska XDDD
Niezłe jaja xDD
1
@Kapitan9 Mi się wydaję, że Barcelona to potrzebuję 3-4 graczy po każdym na formację
2
@Mixtape Wystrzelali się na najbliższe 15 meczów XD
W jednym meczu strzelili więcej niż przez 10 spotkań w lidze :P
5
@draxidox Szkoły nienawidziłem z całego serca zwłaszcza Liceum przez głupich nauczycieli, ale zadania domowe traktowałem zawsze jako poszerzanie jakiejkolwiek wiedzy i też dyscyplinę i obowiązek
Likwidacja zadań domowych miała co na celu ? Odciążenie już i tak mających wszystko w dupie uczniów ? XD
0
@JimMorrisonFCB Yamal to się na ten moment jedynie co to zachłysnął sławą jak typowy dzieciak, uważam osobiście, ze jak go odpowiednie osoby wezmą w obroty to będzie magikiem na lata
Stąd moje prześmiewcze pytanie czy już go sprzedają ludzie :P
0
@JimMorrisonFCB Alvareza
0
@4drian0 A jest jakakolwiek gwarancja, że on u nas będzie dobrze grał ?
0
Nadal jesteście wkurzeni po klasyku i chcecie sprzedać Yamala czy już wam przeszło ? XDD
1
@michal26 Rzeczy metafizyczne tudzież paranormalne istnieją, ale niestety są większościowo bzdurami wyssanymi z palca, co do bohatera nagrania to niestety ale to jakiś szur XD
6
@Cule1234 Xavi czeka na decyzję Mioduskiego
0
A z tym Yamalem to robimy dokładnie to samo co z Messim czyli znów po latach polegamy i opieramy wszystko na jednym piłkarzu który jak widać, woli gadać zamiast robić XD
Ciężkie chmury na nas naszły, pora ogarnąć ten bajzel Panie Flick ;)
2
Już pod koniec tamtego sezonu Real sprawiał więcej problemów, ta nasza wysoka linia obrony w porównaniu do ich szybkich zwinnych...Piłkarzy to samobójstwo XD
ALE też widzę, że w jednym obozie panuję giga optymizm a w drugim (Naszym) coś w rodzaju paraliżu i żalu że wszystko już przegrane XD
Wrócą kontuzjowani gracze I Flick musi cały zespół wziąć w obroty i musimy zmienić sposób gry bo jesteśmy przewidywalni
5
@Kgorecki2500 Byłem kiedyś na tego typu konferencji "BYZNESUUUU" Boże XD Dobrze że dostałem bilet za darmo bo szkoda by mi było 20zł nawet i dać XD
Ludzie gadają tam o tym jak warto robić biznesy że trzeba wierzyć w siebie, dają jakieś prezki bez źródeł a na pytania jak pozyskać np. Dofinansowania na start i ogólnie jak zacząć to tam nie istniały tzn odpowiedzi na nie nie istniały XD
Najbardziej mnie rozwaliło jak jakiś chłop się wypowiadał o zakładaniu firm w Polsce jaka to nie jest patologia ale nie omieszkał wspomnieć ile to ta jego firma generuję rocznie przychodu etc XD
Konferencję samochwalenia i nabijania hajsu na ludziach XD
0
Marzę o tym by Lech nie odwalał maniany ze słabszymi klubami XDDD
2
@Lionel_Messi10 Lewy to prędzej na rok zostanie jeszcze w Barcy (Po obniżce wynagrodzenia) Albo pójdzie gdzieś do Europy (Np. Milan )
Nie bez przyczyny może być też wpływ wyniku reprezentacji na jego ostateczną decyzję (Jak np. Nie pojedziemy na MŚ to takie USA mógłby faktycznie rozważyć, bo raczej dalej o Euro by nie chciał walczyć )
0
Ciekawie ile realnie możemy za Olmo wziąć w lecie
3
Arsenal ewidentnie ma patent na Madryt xDDDD
Świetnie Arsenal !!!
0
Oby dziś Arsenal odpalił parę armat i odprawił z kwitkiem hiszpanów
1
@directedbyfcb Ja tam słucham arabskich serbskich chorwackich komentatorów czasami polskich i mam gdzieś jak i co komentują XD Mecz to mecz XD
Chyba, że Seba z Matim komentują to wtedy akurat fajnie się ogląda
0
Spóźniłem się na mecz było już 3-1 i sobie pomyslałem, że po prostu dograją mecz do końca a tutaj jeszcze 3 bramki władowali, świetnie ;)
0
@FcPortoFan1999 Lucien Favre albo Pimienta XD
1
@MYTO Oni zawsze jako argument dają, że małżeństwo to związek Kobiety i Mężczyzny i że jest to wpisane w konstytucję XDD NO I OCZYWIŚCIE, ŻE TAK JEST, Ale..... Mowa o związkach partnerskich które są właśnie tak skonstruowane , że są na innych zasadach XD Boją się tego jak ognia, Bo kościół bo konstytucja bo coś XD
8
Flick- Właściwy człowiek na właściwym miejscu, to jak wyciągnął nas (Wraz z Xavim bo o nim też warto wspomnieć a miał trudniejszą sytuację kadrową) ze sportowego dołka dając nam znów tą Barcelońską magię i poczucie szczęścia to BEZAPELACYJNIE zasługuję na szacunek i wiarę w to, że zdoła wykrzesać z nas jeszcze więcej, pomimo obecnego kryzysu. Od czasów Enrique to najlepszy trener który do nas zawitał. Niech będzie tutaj jak najdłużej !
0
Lechia Gdańsk punktuję na poziomie Rakowa i Legii a przypominam, że miała -5pkt na początku XD
Cóż za forma naszych Europejczyków XD
2
@kuz Czyli panuję u Ciebie optymizm ? :D