Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dankho94isback Niestety nie było takiego meczu XD
Dlatego optymistycznie mam nadzieję, że to wreszcie zrobią i się lekko cofną biorąc pod uwagę mankamenty tego sezonu a raczej jego początkuXD
0
@barcelonaLM Legia to musi w porę ogarnąć, że skład mają mega dobry ale trenera mają kijowego i wywalenie go może magicznie rozwiązać ich problemy :P
0
@kuz Daj 500K euro potrzebuję na dom ;)
Będę CI lajkować posty przez 2 lata i dostarczać alkohol
0
@Dankho94isback Jeśli zagramy trochę bardziej defensywnie a nie na hurra to ich weźmiemy, oni grają totalne gówno bez pomysłu, nie mówię, że będzie nagle 4-0 jak rok temu ale takie 2-1 możemy im wcisnąć. Co do naszej obrony to licze, że się zmobilizują podwójnie albo i potrójnie i nie będą tak wysoko wychodzić jak z Gironą która powinna nas zlać 4 bramkami jakby potrafiła strzelać sam na sam XD
Ja jestem dobrej myśli
3
@Eklerek Aż mi się przypomniała nagle sytuacja jak Suarez sygnalizował zagranie ręką przez bramkarza w polu karnym XDDD
Ten sam poziom idiotyzmu
1
@Dankho94isback Za tydzień ich dojeżdżamy odbieramy lidera i od tej pory musimy grać swoją piłkę ;)
Je*ać tych sędziów
0
@Dankho94isback No i co z tym zrobisz ? XDDD
Sędzia i tak wypaczy mecz i to robią bo nic w lidze hiszpańskiej nie jest z tym robione......,takie gadanie TUTAJ na sędziów nic nie da
Musimy patrzeć na siebie i tyle, szkoda nerwów
Ja apeluję tylko o to by się nie denerwować bo szkoda nerwów
2
Sędzia taki sędzia sraki XD
Patrzeć się należy tylko i wyłącznie na siebie ;)
za tydzień dogonimy Real i mam nadzieję, że nie oddamy im do końca lidera, a sędziowie w Hiszpanii od lat są na niskim poziomie, oszczędzajcie nerwy bo się wam piwo zważy ;)
0
Max goni goni ale czy dogoni ? XD
1
@blakkudium Mój piękny Milan
2
@Dankho94isback za swojego 26 letniego życia NIGDY nie słyszałem z ust kibica Barcelony, że Real to najlepszy czy największy klub XDD
Ewentualnie (Co sam przyznaję) mają markę i są w top światowym (Ale to akurat nie dziwne)
1
Ale ten Tsunoda jest irytujący XD
0
@heniusss Niestety.... I to aż smutno się czasem mecze ogląda gdzie na boisku jest magia a na trybunach jakby za karę siedzieli XD
1
@blakkudium Dziękuję bardzo ;)
1
@blakkudium Popatrzę bo nie chcę ryzykować innych źródeł :P
Dzięki ;)
2
@blakkudium Doping lepszy niż na meczach Barcy :P
1
@kubix05 Legia tak robi od lat i się nikt jej nie czepia :P
Nawet już jej Kibice odpuścili XD
1
@blakkudium Można legalnie je oglądać za granicą czy trzeba zmieniać ustawienia ?
2
@tomek8756 A ja nie lubię pewnej grupy ludzi to się może przy piwie byśmy dogadali ?
Kurde za duże ryzyko
4
@Bolton Musisz prywatnie bardzo mocno lubić innych ludzi XD
1
@Luciano99 O pierwszy raz trafiłem na tą jakże zasłużoną listę XDD
Wynik nie zmienia obrazu gry i tak mamy kryzys :P
0
@Laminedependencia Mnie to najbardziej rozwala, że ma nazwisko po byłym mężu połączone z nazwiskiem obecnego męża XDD
0
@Kapitan9 Kogoś na ławkę rezerwowych byś jeszcze widział by odciążać chłopaków ?
0
@dzefrej234 I fajnie jakby Śląsk ich też łyknął a nie się zesrał jak ostatnio XD
1
@Kapitan9 Tak oglądam tego Alvareza i coś mi nie pasuje do nas :P
No i będę płakał jak Robert odejdzie, szkoda że już wiek o tym decyduje i zarobki a nie forma :(
0
@adamek20151 On niech przejdzie do Jagielloni, Goli nastrzela więcej bo liga mu na to pozwoli i też w Europie sobie pogra :P
No ale hajs się na niego liczy to tak jest :P
0
Biorąc pod uwagę niezwykle przewidywalną formę MU w Lidze (Zwycięstwo-Porażka) wychodzi że tym razem wypadnie na porażkę XD
Ale coś mnie podkusiło i postawiłem na zwycięstwo bo to jednak mecz o prestiż XD
Kibicuje LFC ale jak wygram hajs za sprawą MU to będę miał przynajmniej co wrzucić do świnki skarbonki XD
2
@Kapitan9 Jeśli Deco z Grubym poważnie chcą traktować następny sezon i chęć jakościowego wzmocnienia składu, oraz poważnie traktują swoje stanowiska (Tutaj bardziej Deco) to muszą go wyjąć za tyle
Jakościowy obrońca mogący wskoczyć od razu do składu jest nam potrzebny albo do rywalizacji o skład. Napastnik to też (Szkoda, że Lewy nie obniży wynagrodzenia i jeszcze nie zagra kolejnego roku byłby idealny jako ewentualna opcja zapasowa bo będzie trudno o napastnika za rok)
0
@Kapitan9 Nico z BVB. Danza Kuduro Deco bierze to !
0
Śmialiśmy się z Realu że przyszedł pierwszy poważny przeciwnik i w łeb xDD
Tymczasem my 3 mecze z rzędu na dziure dostajemy xD
Kontuzje niestety kontuzjami ale ewidentnie źle jesteśmy przygotowani pod ten sezon. Ale wierzę że będzie dobrze