2

Viniciusowi psycha siadła i mu sie czajnik zagotuje w najbliższym meczu z Valencią na Estadio Mestalla.

0

@bartekvisca Od kontrowersyjnych decyzji piłka nożna nie ucieknie, wszystkie tego typu afery z Realem będą podpinane pod niego.

17

Tebas z klasą, chociaż bawi fakt, że prezes La Ligi oficjalnie mówi o tym, że jest kibicem Realu.


6

Rodri zasłużył zdecydowanie bardziej niz Modric.



2

Prawda jest taka, że Rodri zasłużył na złotą piłkę dużo bardziej, niz np Modric.

16

Toni Kroos o Złotej Piłce:

Rodri wygra. Nigdy nie rozumiałem znaczenia tych indywidualnych nagród w piłce nożnej, nie ma dla nich miejsca. Nagrody indywidualne miałyby sens, gdybyśmy grali w tenisa – w piłce nożnej nie są one ważne.


6

Rodri na 5:0 dla Barcelony.

1

@Zoker To prawda, kawał z niego piłkarza, szkoda tylko, że ma taki charakter.

13

Vinicius o dziwo z klasą.


5

Nie ma co się dziwić, że my tak bombardujemy przeciwników.


7

Szczęsny jaki świr.


0

@MOLESTA I uciekł jak szczur z Brighton, bo nie potrafił wyciągnąć ich z ogromnego kryzysu. Dla mnie to zwykły przeciętniak, który bardzo przypomina Xaviego, nie tylko z wyglądu, bo porażek różnica kilku bramek miał bardzo dużo, miał też tyle samo straconych bramek, co zespoły w strefie spadkowej.

0

Jak dobrze, że przyszedł Hansi, a nie De Zerbi, Conceicao czy Motta. Od początku informacji, że Flick może zostać trenerem Barcelony byłem szczęśliwy. Nie bez powodu wszyscy w Bayernie "płakali" gdy dowiedzieli sie, że postanowił odejść. Dla naszego trenera najważniejsza jest drużyna, a nie indywidualnosci, fundamentem jest mocne przygotowanie fizyczne i motoryczne, taktycznie wyglądamy świetnie, wszyscy zawodnicy wiedzą co mają robić, nie wyglądają jak dzieci we mgle i mają bardzo dużo pewność siebie, to jest właśnie Niemiecka myśl szkoleniowa, która wyciągnęła nas z ogromnego kryzysu sportowego.

0

@Fabik87 Przecież to nasz najlepszy obrońca od kilku lat. 17 letni Cubarsi nie może grać wszystkiego.

1

Nie moge sie doczekać powrotu Araujo, on pasuje idealnie do stylu Flicka.

1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Czytam te komentarze i bawią mnie użytkownicy, którzy nagle wierzą w Barcelone a przed sezonem chcieli się wypiąć Realowi i oddać wszystkie puchary bez walki, bo Mbappe przychodzi.

41

Ancelotti: Hansi nie strzelajcie nam 5 bramki

Flick: Spokojnie staruszku, damy wam spokój.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Z ogórkami to sobie mogą strzelać, zaraz ich Bayern i Real zweryfikuje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PaPo Dlaczego tak długo?

0

@MesQueUnClub96 co robisz po szkole?

0

Jak sobie żyjecie? na spokojnie? czy za dużo na głowie i nie ma czasu na przyjemności?

0

W Rosji uchodźcy sobie nie pożyją tak jak chcą.

https://x.com/CronicaPolicial/status/1849455245983691100

7

Czas leci, i widać to niestety po takim kociku jakim był Neuer.


8

Barcelona spotkała sie ze środowiskiem Daviesa, żeby dowiedzieć sie o jego sytuacji. Hansi ma z nim wyjątkową relacje i chciałby go w swojej drużynie.


14

Idziemy po nich.


3

Tutaj możecie głosować na zawodnika tygodnia w Lidze Mistrzów, jest tam Brazylijczyk, który wczoraj strzelił 3 bramki.

https://www.uefa.com/uefachampionsleague/player-of-the-week/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?