Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Boje sie o bezpieczeństwo naszego kraju.
1
@tbas przeciążenie to nie kontuzja :)
0
@Herato kawał piłkarza, nadal mam gdzieś jego koszulke.
2
@Herato Nedved?
1
@Commandement To skąd u ciebie pewność, że użytkownicy sobie zaprzeczali w tych kwestiach?
1
@Commandement Dla mnie jedno jak i drugie zachowanie jest idiotyczne. A ty mógłbyś napisać, który konkretnie użytkownik, kibicować Argentynie w meczu z Polską, a teraz ma problem z tym, że kibice celebrują bramke Ronaldo? bo póki co to wrzuciłeś wszystkich do jednego worka, bez żadnych konkretów :)
0
@Eto'o9 R10 Czyli według ciebie jest okey, gdy dostał kontuzji na kadrze i wyślą go bez badań do Barcelony?
15
Wawrzyniak, który był jednym z największych pośmiewisk w kadrze, skreśla dzieciaka po jednym meczu z Portugalią. Bardzo dobrze, że ktoś mu odpowiedział, w ten sam sposób, bo był tragicznym piłkarzem w kadrze, a teraz robi z siebie nie wiadomo kogo.
Dziennikarz Weszło o nicku AbsurDB odpowiada na krytykę Jakuba Wawrzyniaka w kierunku Oyedele:
Mocne słowa, jak na piłkarza, który w debiucie zawinił przy obu golach dla 83. w rankingu FIFA Emiratów Arabskich: raz nie odebrał piłki Saeedowi Al-Kasowi wartemu półtora wielbłąda, a potem sfaulował w polu karnym Mohameda Rashida wartego trzy kozy i pół osła.
35
@VegetaPolska Jaki ból dupy? Napisałem tylko, że Polakom nie chciało sie dopingować własnej reprezentancji, ale przy bramce rywala, nagle nabrali ochoty, żeby celebrować z nim bramke. Po drugie, dlaczego niby mieli celebrować z nim bramke? przecież to był zawodnik drużyny przeciwnej, a my graliśmy w Polsce. To nie jest w porządku dla naszej reprezentacji i nie ma na to wytłumaczenia.
19
To było słychać głośniej, niz doping dla naszej reprezentacji podczas meczu.
25
W ofensywie wyglądamy dobrze, kreujemy akcje z pomysłem i wiarą, ale poziom naszej gry w defensywie jest tragiczny. Mam wrażenie, że taki Glik nadal byłby najmocniejszym punktem naszej obrony, a Kamil jest na piłkarskiej emeryturze i kopie w Ekstraklasie.
0
Ronaldo strzelił bramke, czyli będzie w gorących dyskusjach.
11
@Deviler Dobry składzik, ale nigdy nie widziałem gorszej grafiki przedstawiającej zawodników, którzy zagrają od pierwszej minuty.
3
Bardzo mało brakowało i byłaby solówka niskorosłych.
5
Prezydent Brazylii chce, żeby w kadrze grali tylko zawodnicy z Ligi Brazylijskiej. W najbliższym czasie spotka się z Brazylijskim Związkiem Piłki Nożnej, żeby przekazać im te informacje.
Według mediów, Prezydent nie jest zadowolony z zaangażowania zawodników, którzy grają w klubach z Europy.
1
@ranger3120 każdy organizm jest inny, lepiej kupić alkomat, niz sugerować się ludźmi z la rambli.
0
ciekawe czy to prawda
1
@Rust_Cohle Skąd ta pewność że sobie coś wymyślił? To, że piłkarsko jest do kogoś podobny, nie znaczy, że to sobie wymyślił. Isco czy Pedri przypominają Inieste, Verratti - Xaviego, ale czysto piłkarsko nigdy nie będą na tym poziomie. Podobnie jest z Zielińskim, przypomina w pewnych kwestiach np Gundogana, ale jest piłkarsko jest zdecydowanie słabszy.
1
@Rust_Cohle
Chcieli więcej niż 18.5 mln.
Klopp w wywiadzie, mówił, że chciał Zielińskiego, więc coś musi być w tym prawdy. Farmazona sobie nie wymyślił.
0
Piotr Zieliński w FootTrucku:
Jurgen Klopp zaprosił mnie do swojego domu. Liverpool wysłał po mnie prywatny odrzutowiec. Byłem w szoku, bo to była dla mnie pierwsza taka podróż takim transportem.
Klopp powiedział, że jestem dla niego miksem Fabregasa i Gundogana. Nic nie rozumiałem, ale później mój menedżer, który mówił po niemiecku, wszystko mi przekazał.
On mnie bardzo chciał, Liverpool to samo. Proponowali 18,5 mln, ale Udinese chciało ciut więcej. Liverpool nie mógł jednak przekroczyć na mnie pewnej granicy, bo wtedy nie byłem jeszcze topowym graczem. Druga strona medalu jest jednak też taka, że ja też tego nie czułem.
0
@Transu96 ten to typowy mix, perfekt rubin to wartość ataku, średnie obrażenia i odporność na obrażenia, ewentualnie obrona.
0
@Transu96 O ten już fajny, bo ma pz, regenerację pz i szanse na odzyskanie pz. Pamiętaj, żeby je ulepszać, bo +0 daje mało bonusów.
0
@Transu96 A tak sorki, bo dawno nie grałem i pomyliło mi się. To ten granat możesz włożyć śmiało. Co do szafiry, zależy pod co robisz postać, bo jak pod pvp to najlepiej 3x odporność, albo 3 razy silne przeciwko. Chyba, że klasowe eq i chcesz, żeby np wojownik ci bił mniej, a ty mu więcej, to odporność na wojowników i silne na wojowników.
0
@Transu96 Najlepiej 2xpz lub szansa na odzyskanie pz. Pytanie czy będziesz miał farta i wbijesz takiego, czy lepiej sprzedać tego i dołożyć do 2xpz.
7
Awantura pracowników na Camp Nou.
3
@takisobiektos Szkoda, że był dzbanem i zmarnował swoją kariere.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Szkoda, że tak potoczyła się jego kariera. W swoim primie był wyjątkowy.
https://x.com/Its_TheWatchman/status/1751527426620882996
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Matko boska, Michniewicz kolejny raz wyleci z klubu.