Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyli kolejna kontuzja De Jonga.
2
Oni zaraz spuchną, spokojnie ^^
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@budel17 Skoro sie tak motywują, to dlaczego ostatni raz u siebie pokonali Barcelone 8 lat temu?
2
Dajta spokój z tym Inakim, kto to słyszoł, żeby taki ogórek kradł minuty Polakowi.
0
Mam nadzieję, że na skrzydle wyjdzie np Olmo czy Fermin a nie Fati.
3
Dajcie już żyć temu chłopowi, jak wejdzie na strone to wyskoczy mu error od liczby odznaczeń.
0
@MesQueUnClub96 To twoje zdjęcie na avatarze?
0
@Katalończyk 99 Chodzi mi o całokształt rozgrywek i na jakim jest poziomie.
0
Na codzień nie oglądam Ekstraklasy. Zaraz jest mecz Legia - Lech, warto to obejrzeć? poziom sportowy jest na jakimkolwiek poziomie? Czy raczej człowiek zasypia z nudy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub_87 skąd pewność, że kolega nie pracuje? :D
5
@NeroTFP1 Chore głowy, czytając te komentarze, mam wrazenie, że jestem w jakimś psychiatryku.
0
@BorzyKrzys Przecież wielokrotnie była niszczona infrastruktura przed meczami i nikt nie dawał walkowerów. Ukarać trzeba ludzi, którzy to zrobili a nie klub piłkarski.
0
@BorzyKrzys Dlaczego walkower?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Stinger_ Militao czy Rudiger wielokrotnie faulowali swoich przeciwników z chęcią zrobienia im krzywdy. W tym przypadku, w ogóle mi go nie szkoda. To jest podobny zawodnik do Ramosa czy Pepe, którym sprawiało przyjemność, gdy mogli zrobić krzywde na boisku.
1
@Safrani A dlaczego życzyłeś mu jak najgorzej w Psg?
24
Nie rozumiem kibiców, którzy przeżywają porażki Messiego z Miami. Argentynczyk sam sie wypisał z poważnego futbolu po tym jak wygrał wszystko z klubem i reprezentacją. Wielokrotnie powtarzał, ze chce poświęcić sie rodzinie i zluzować psychicznie, bo gra na najwyższym poziomie to ogromna presja. Te puchary w Interze nic nie znaczą, bo to liga na poziomie Ekstraklasy, a ludzie przeżywają jakby Leo z Ligi Mistrzów odpadł, albo przegrał finał Copa America.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
38 lat temu, 6 listopada 1986 roku, rozpoczęła się era Sira Alexa Fergusona w Manchesterze United.
Szkot przejął stery i w ciągu niespełna 27 lat stworzył z United potęgę, która zdominowała angielski futbol i zdobyła serca kibiców na całym świecie.
Premier League: 13
Liga Mistrzów: 2
FA Cup: 5
League Cup: 4
Klubowe Mistrzostwa Świata: 1
Superpuchar Anglii: 10
Superpuchar UEFA: 1
Puchar Interkontynentalny: 1
Puchar Zdobywców Pucharów: 1
[Premier League Polska]
0
Jak to możliwe, że on jest w tak dobrej formie?
0
@FcPortoFan1999 pamiętaj, że zawsze może być gorzej :D
0
Co tam słychać? Jak żyjecie?
0
Po co tacy ludzie chodzą na siłownie? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Yamal zaraz 100 spotkań rozegra dla Barcelony, to jest chore.
8
Fajnie jest, gdy można sie z nich pośmiać. Niech to trwa jak najdłużej.