5

Cos w tym jest, aktualnie piłkarze mają za mało luzu i nie chcą ryzykować. Piłka nożna stała sie bardzo taktyczna i schematyczna.


6

@Krzysztof1987 Fati nigdy nie był na poziomie Yamala, jedyne co miał lepsze od Lamina, to łatwość wykorzystywania sytuacji.

2

@Rust_Cohle Jak zerwiesz hamulec bezpieczeństwa w pociągu, to zamówie ci koszulke Salaha :)

0

Co sądzicie? Podobnie mówił Piszczek, gdy opowiadał o swojej karierze w Niemczech.


3

Antony jaki wariat :D



https://x.com/_RedDevils_PL/status/1847386209661923830

4

@Gaucho Lautaro Martinez.

Szkoda, że tak mało realna.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mrboom jak ktoś ma wiedze i zna jeszcze takich zawodników, to możecie podrzucać nazwiska.

0

@RoberDzik Chodzi mi o zawodników, którzy dostali dwie czerwone karki z rzędu. Tak jak np Upamecano w Lidze, a kilka dni później w Lidze Mistrzów.

1

Szukam cwaniaka, który znajdzie mi pewną statystyke na temat futbolu. Jest to bardzo wymagający temat, więc nie polecam.

2

wstawać leniwe kluski :D

17

Może i zostać do 40 roku życia, jak będzie grał tak jak teraz.


14

To nagranie już lata po innych platformach i większość ludzi w to wierzy, bo nie ma w tytule informacji, że to fejk.


4

z kobietą na weselu / z ziomkiem na bimberku.


5

Robercik


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

24

Masakra, chore ceny.


3

@Pajonk jakieś argumenty mógłbyś przedstawić? :)

@NeroTFP1 Coś w tym jest, bardziej chodziło mi o zwyciezce, który najmniej zasłużył.

3

Największy wałek w historii złotej piłki.


0

Jak oceniacie rok pracy nowego rządu?


1

@MesQueUnClub_87 Ciężko znaleźć zespół, który tak dobrze wszedł w początek sezonu jak Barcelona, więc osobiście myślę, że na początku tego sezonu, jesteśmy jednym z najlepszych klubów na świecie, jak nie najlepszym.

3

@Sulimo No moim zdaniem, patrząc na całokształt, to Raphinha dał wiecej Barcelonie na początku tego sezonu.

1

To kto według was, jest najlepszym piłkarzem na świecie? Patrząc tylko, na ten sezon? Raphinha?

4

skrócik gry Leo, jak ktoś nie widział.


0

@Azi ja osobiście nic złego na reprezentacje nie napisałem :) zawsze ich wspieram, bez względu na wynik.

3

Pewnie 99% komentarzy to byłby hejt.


5

@Azi w jakimś stopniu jesteśmy, bo pochodzimy od małp.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?