7

@RoberDzik Hazard też kosztował ponad 100 milionów i moim zdaniem był gorszy od Coutinho.

2

Czy Eden Hazard jest najgorszym transferem w historii? Biorąc pod uwagę cene zawodnika i to jak mało dał Realowi.

0

Coraz więcej informacji, że Koreanczycy walczą dla Rosji.






1

To się właśnie dzieje, kiedy założycie konto starszej osobie na Twitterze :D

https://x.com/joannakluzik/status/1847958400044277898

5

@Majkel34 Graliśmy z lepszymi drużynami niz Sevilla.

0

Potężny potencjał w naszej pomocy, gdy wszyscy są zdrowi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Najbardziej waleczny piłkarz w historii tego sportu.


1

@MesQueUnClub96 Jak chcesz sie pośmiać, to zawsze możesz wejść na swój profil. Tam tego typu treści jest najwięcej.

0

@MesQueUnClub96 Przecież czytałeś to już ze 100 razy, po co pytacie ciągle o to samo?

2

@Faro Ma zapis w kontrakcie, który automatycznie go przedłuży, gdy rozegra 50% spotkań.

0

@Gall Przecież to inny uraz, więc co ma piernik do wiatraka? Broniłem go w kwestii operacji kostki, nic więcej.

2

@MOLESTA Każdy normalny kibic od dawna wie, że Messi jest najlepszym zawodnikiem i nie ma sensu ich porównywać. Dziwi mnie fakt, że wam sie to nie nudzi i w kółko powtarzacie to samo. W taki właśnie sposób pokazujcie jak was boli ten Ronaldo, który piłkarsko nigdy nie był na poziomie Leo.

4

@Jakchcesz tańsza od prezerwatywy :)

1

14

Admin :D


2

Niech on ucieka w styczniu, bo szkoda talentu.


6

@Faro Potrafi, bo jest wyjątkowy. Takim tokiem rozumowania, żadna bramka nie powinna robić na człowieku wrażenia, bo takie strzelał, np młody Messi.

9

@Faro Co ma wiek do tego? Bardzo ładnie uderzył, bramkarz był bez szans.

0

Wesley Sneijder:

Buquets był wyjątkowo irytującym zawodnikiem. Zawsze dawał innym to, czego sam nie był w stanie przyjąć. Gdy tylko dostawał jeden cios, zaczynał płakać. Absolutna beksa.

W 2010 roku pokonaliśmy FC Barcelonę u siebie 3:1. Później musieliśmy jechać na Camp Nou i po ośmiu minutach Thiago Motta go uderzył. Busquets zaczął tarzać się po ziemi, patrząc przez ręce, czy Motta dostał czerwoną kartkę. Potem wstał i wszystko było w porządku. To beksa, przeciwko której grało się paskudnie.

https://x.com/TheEuropeanLad/status/1847607664269795707

0

@okiemtypera_lucaxx95 Co takiego zmieni się w twoim życiu? gdy zawiesi się jakaś strona o tematyce piłkarskiej.

0

@Encore Bardziej chodzi mi o całokształt, czyli prowokowanie kibiców rywali.

1

Co sądzicie na temat tego typu zachowań?


1

@MesQueUnClub96 Zależy z czego rozliczasz napastnika, bo nowoczesny napastnik to nie tylko bramki. Jest kilku napastników, którzy na początku sezonu mają mniej bramek od Roberta, ale w innych kwestiach są od niego lepsi, bo wieku nie oszukasz.

5

@abram3k Piszecie tylko te czarne scenariusze. Skoro jesteś pewny, to obstaw, cały hajs jaki masz - trochę może zarobisz.

0

@SelloutCrowd To logiczne przecież, że jest lepszy. Chodzi o ryzyko odniesienia kontuzji, skoro nie jest jeszcze gotowy w 100%. Ale mało kto bierze to pod uwagę, bo większość ludzi ma myślenie rodem z Fify.

0

@SelloutCrowd Ale nie trenował na pełnym obciążeniu. Powiedział, że wtedy zdecydował sie na zakończenie kariery, bo nie miał ofert, które wzbudziły w nim chęci i ambicji. Więc masz, końcówkę lipca, sierpień, wrzesień i początek października. Wszystko masz czarno na białym w wywiadzie dla Foot-trucka.

@Danny Gaucho Pisałem o tym z pamięci, już poprawiam, jak sie da. To nadal wiecej, niz napisałeś ty, bo policzyłeś od dnia, kiedy zakończył oficjalnie kariere, a on już sporo wcześniej nie był w treningu.

0

@SelloutCrowd @Danny Gaucho W lipcu już nie trenował z zespołem.


3

Ludzie w ogóle nie biorą pod uwagę faktu, że Wojtek trenuje dopiero 2 tygodnie, po 4 miesięcznych wakacjach, gdzie prowadził sie średnio- delikatnie mówiąc, o czym mówił otwarcie w wywiadzie dla Foot-trucka. Osobiście czekam cierpliwie, bo Wojtek potrzebuje czasu i spokoju, żeby wrócić do formy.

1

@Cule1234 ale Hansi nas zgasił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?