0

@Borneo To tylko pojedynczy mecz, Davies jest świetny od kilku lat.

36

Chłopak do wzięcia za darmo.


2

Raphinho

Ten chłop jest pojebany.

5

Pena ma tyle pewności siebie, co prawiczek przez pierwszym stosunkiem.

Hansi daj na Real- Wojtka i nie rób sobie żartów.

2

Pena w bramce jest tak obsrany, jak mój 8 miesięczny siostrzeniec po obiedzie :D

1

Raphinha to aktualnie najlepszy piłkarz na świecie. Niesamowity początek sezonu.

0

@Krzysztof_Katalończyk komentuje Atletico.

1

Kręcidło czyta z kartki?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To wstawi pierwszy skład to przygłup :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Piotrek83 Musisz zamykać reklamy, za którymś razem się włączy transmisja. Tylko bądź cierpliwy, bo trzeba sie trochę naklikać.

0

@pioz123 Co w tym złego, że porównałem do Viniciusa? Trafił mi sie filmik z nim, więc wstawiłem :)

0

@pioz123 walczy, dlatego go nie wymieniłem.

3

Co jak co, ale zaangażowania i oddanie na najwyższym poziomie. Wielu zawodników mogłoby sie od niego uczyć, ciężko mam sobie wyobrazić tak pracującego De Jonga, Torresa czy Fatiego.


0

Wasza ulubiona cieszynka w sporcie? Możecie wklejać linki, najlepiej do Twittera :D

3

Dzisiaj tak wjeżdżamy w Bayern - Kompanego.


8

Matko boska, co za ekipa.


0

@Rewolucja123 Szanse na mistrzostwo są zawsze. Nie trzeba wygrywać bezpośrednich spotkań z nimi, żeby zgarnąć Mistrzostwo. Reszta zespołów w Lidze jest zdecydowanie słabsza od Barcelony, gdy nasi zawodnicy będą regularni i będą ogrywać słabsze zespoły, to zdobędą mistrzowsko.

1

@dominox1998 To normalne. Przegrywają i grają obrzydliwie, to samo działo sie na la rambli w zeszłym sezonie.

0

Najlepsza kadra na świecie, została wygwizdana przez własnych kibiców. To tylko pokazuje, ile znaczy odpowiedni trener. Piłkarze Realu wyglądają jak dzieciaki we mgle, którzy nie mają planu B.

29

Pierwszy raz widzę mecz, gdzie przeciwnik Realu ma więcej szczęścia od nich.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niesamowicie silne nogi ma Hulk.


11

Co za chłop, matko boska.


9

Część użytkowników na la rambli :D


2

Mamy tutaj kibiców Arsenalu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Kapitan hawk Jakim to trzeba być upośledzonym, żeby udawać kibica największego rywala.

1

@Rust_Cohle To też bardzo mocny kandydat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?