Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kto jest największym ekspertem ekstraklasy na la rambli?
1
@MesQueUnClub96 najbardziej mnie przeraża fakt że ty możesz być dorosłym facetem.
0
wiedziałem ze tak będzie, Molde od lat sie rozwija, nasza liga stoi w miejscu.
7
@abram3k Co wy w ogóle pierdolicie? jeszcze się wypnijcie temu Realowi przed rozpoczęciem sezonu. Piłka nożna już wiele razy pokazała że nazwiska nie grają a puchary wygrywa drużyna najbardziej poukładana.
0
@Kuba_1 nie koniecznie, nie zdziwię sie jak wyląduje w Anglii.
2
@PatrykBarca De Zerbi czy Gerard przy Kloppie to zjazd starszy, obawiam się ze znów może wrócić przeciętny Liverpool.
0
@Khajio o Nagelsmanna bym u nich zobaczył, pytanie czy jest to realna opcja.
4
@Roobo w Google są informacje że w 2023 roku zatwierdzili 2 procent PKB na obronę państwa.
0
Kogo weźmie Liverpool jak Xabi zostanie w Bundeslidze? Oni naprawde mogą mieć ciężko znaleźć sensowne rozwiązanie, żeby mogli rywalizować w lidze i Europie.
1
@MESSIah16 otóż to, no ale najłatwiej jest gadać osobie która wyjechała z kraju.
1
@bartekvisca Polska też była sprzedana a jednak sama sobie wywalczyła Niepodległość, Patrioci będą walczyć do ostatniej kropli krwi i nic tego nie zmieni.
0
@tbas w dodatku Armenia nie ma szans bez pomocy zachody, więc może być grubo.
0
kolejny konflikt
0
@FcPortoFan1999 Nie chodzi o bezpośredni mecz, chodzi o zarządzanie klubem i jak zespół ze stadionem 10 tys osób, potrafi co roku rywalizować w Europie, wyłącznie swoimi wychowankami i zawodnikami ze swojego kraju. Wartość rynkowa Molde już jest większa od Legii, średnia wieku Molde to 24 lata gdzie większość zespołów w ekstraklasie ma średnią okolo 28-30 lat. Chodzi o samo zarządzanie klubem, żaden Polski zespół nie ma podjazdu do nawet przeciętnych Norwegów, którzy głównie skupiają sie na sportach zimowych, to tylko pokazuje w jakim gównie jest Ekstraklasa i to że w ogóle sie nie rozwija. Tylko ślepy, zaślepiony kibic naszej ligi tego nie zauważy.
0
@Uukasz_93 Dla mnie osobiście to tam jest jeden wielki biznes a nie próba rozwoju, większość zawodników do klubu sprowadzają ci sami agenci, mają grube prowizje za ściągnięcie jakiegoś przeciętniaka do Ekstraklasy. W wychowanka trzeba zainwestować pieniądze i czas a im po prostu sie nie chce, wolą zarobić na prowizji i ewentualnie jak odpali w ekstraklasie na transferze gdzieś za granice.
0
@FcPortoFan1999 częściej grają od Legii w pucharach, nie wydając za dużo na transfery i grając swoimi wychowankami.
1
@Lordzi Przeciętna jak i nasza, różnica jest taka ze mieszka tam 4-5 milionów ludzi (połowa to emigracja) więc i mniejsza możliwosci selekcji w porównaniu do naszych 38 milionów.
2
Dzisiejszym rywalem Legii będzie Molde, z ciekawości zobaczyłem ich skład i grają tam sami Norwedzy, jest tylko jeden zawodnik z poza ich kraju, czyli Polski młody bramkarz którego kupili teraz. Co roku grają w lidze Europy, Mistrzów lub Konferencji. W Norwegii piłka nożna nie jest jakoś bardzo popularnym sportem a i tak potrafią wychować tylu wychowanków żeby mogli rywalizować w Europie. Patrząc na piłkarzy w Ekstraklasie to większość jest jakiś przeciętnych obcokrajowców, nie rozumiem czemu nie dają grać młodym Polakom? przecież i tak wyników nie robią a mógłby być to dobry fundament dla naszej reprezentacji.
7
@kuz Lekko? kwas w ustach, botoks w czole i polikach, doczepiane rzęsy, brwi, nos zrobiony. Wygląda jak lalka z fabryki bez swojej mimiki twarzy.
0
@Ojciec5tkidzieci akurat mi wizualnie w ogóle sie nie podoba, nie chciałbym zobaczyć jej rano bez makijażu.
3
uwielbiam takie przeróbki
0
@cules100pro a po co nam środkowy obrońca? wolałabym zamienić za bocznego obrońcę.
1
@Kamiloza91 ja bym sie tak nie napalał, jego przyjście oznacza zmianę stylu gry na całkiem inny, fizycznie i motorycznie też byłby całkiem inny zespół, nie da sie tego zmienić w kilka miesięcy, potrzeba czasu i cierpliwości, patrząc na to jak nasi zawodnicy są zaniedbani pod tymi kwestiami.
1
@Cule1234 Wystarczy że odpadną z ligi mistrzów z Lazio i temat wróci, nie ma na rynku lepszego kandydata niż Flick.
10
@Azi W gorszej sytuacji? jeśli chodzi o finanse jest zdecydowanie lepiej, obniżyli roczne wypłaty zawodników kilkukrotnie, pozbyli sie zawodników którzy mieli ogromne kontrakty a nic nie wnosili do drużyny. Tebas mówił ze Barcelona najprawdopodobniej od lata wróci do normalnej płynności finansowej i będziemy mogli wydawać na transfery, tyle ile zarobimy. Piłkarsko jesteśmy słabi ale kadrę mamy bardzo mocną i z odpowiednim trenerem będziemy rywalizować jak równy z równym o puchary w Hiszpanii.
0
@negreanu mówiąc że chce żeby został nim Biden osłabia tylko jego pozycje publicznie.
5
@Commando admin wie coś więcej
10
co mają walentynki do zdjęć kumpli z szatni?
35
Midas wszystko co dotknął zamieniał w złoto.
Harry Kane każdy klub, w którym gra zamienia w Tottenham.
[EkstraklasaTrolls]
0
@barcelonaLM on ponoć choruje, ruszą po Flicka.