Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Popitek12 Popitek co ty świrujesz, kobiet jest na świecie więcej niz facetów, możesz sobie wybierać i zmienić je jak skarpetki, korzystaj póki jesteś młody a nie świrujesz.
0
@Aragorn33 Cos w tym jest, ja tylko dodam że w lidze trzeba patrzeć tylko na siebie, można przegrać z nimi każdy klasyk, najważniejsze jest to co zrobimy w tych 36 spotkaniach które zostaną. Nazwiskami ligi sie nie wygrywa, potrzebny jest stabilny zespół z pomysłem i trenerem którym wie jak rotować zawodnikami. Puchar Króla? co roku jesteśmy jednym z faworytów i wygrywamy go najwięcej w ostatnich latach, Liga Mistrzów? nie ma na nas żadnej presji, możemy grać z chłodną głową i stopniowa łapać pewność siebie. W przyszłym sezonie my nic nie musimy po przyjściu nowego trenera, my tylko możemy a to najlepsza motywacja dla zawodników i trenera.
1
@KmN pracując w Norwegii miesięcznie dało radę zarobić 20-22 tysiące, robiąc po 14-16h dziennie + soboty. Miałem wtedy 22 lata i nie odczuwałem za bardzo zmęczenia, więc tyle pracowałem.
1
@macio_944 winko zrobi robotę haha
1
@macio_944 ale romantycznie @MesQueUnClub96
0
@Pawlusek to zobacz jak wyglądałby nasz atak po odejściu Roberta i Ferrana.
Yamal, Ansu, Felix, Roque bieda straszna.
1
@MesQueUnClub96 czyli wolisz facetów? tak szczerze.
2
@Pedri16Future z drugiej strony zawodnika typu Pedri idzie łatwej zastąpić, Gavi to niespotykany unikat, takich już nie produkują w dzisiejszych czasach.
2
@MesQueUnClub96 a po takim związku będzie ci gwint przeciekał, tobie sie oczy otworzą jak mi sie zamkną.
2
@Luciano99 gdzieś czytałem że Jasper szuka kogoś do trójkąta, nie masz kogoś chętnego u siebie?
2
@VegetaPolska widzisz byku? to nic trudnego, nawet Jasper ma dupeczke.
4
Panowie, nie możemy być tak pazerni, po co nam ten Mbappe w lato?, przecież Haaland przyjdzie za rok.
1
@EkspertzOrlikq 9/10 spotkań w samej lidze wygrali różnicą jednej bramki i 5 w lidze mistrzów. Czyli praktycznie połowa, jednak nie większość.
0
@Visca_barca no za to Real sie nie męczy, połowę spotkań w lidze wygrywa jedną bramką.
0
@wojtekfcb79 a Barcelona ostatnio wzięła, Felixa, Gundogana, Cancelo, co to ma do rzeczy?
0
@Visca_barca Chłopie przecież masz 38 spotkań w lidze, możesz przegrać dwa klasyki, wygrać resztę spotkań i zdobyć tytuł ligi. Tytuł wygrywa zespół najbardziej równy i poukładany, nazwiska robią różnice ale bez przesady.
3
ludzie za to płacą xD
7
matko boska
24
Haller to wzór do naśladowania, pokonał nowotwór, wrócił do piłki i wygrał puchar narodów Afryki.
1
@vangoor uprawianie seksu w domu rodzinnym przy rodzicach, to jest jakaś gruba misja.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
jeszcze dwie, brawo Legia.
0
@HighestInTheRoom a to gitarka
0
Kapusta nie wrócił dopiero po kontuzji kolana? trochę niebezpieczne wpuszczać go na sztuczną murawę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 przecież ja żartuję, wjadę ci na chatę za te 12 zł.
0
@FcPortoFan1999 na Legie.
0
@takisobiektos dla Psg 175 mln już kilka lat temu to były grosze, wykupią Leao jak nic.
3
@FcPortoFan1999 oddawaj hajs, zaufałem i postawiłem według twojej wiedzy
https://zapodaj.net/plik-RykwyIM6hl
0
@MESSIah16 jest zawodnik w Milanie który zostanie jego następcą